Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Hát lehet igazatok van, főbb az óvatosság. :lol::D

 

Obi1, a hosszú hétvégén lesz egy szünet, és attól függ, hogy hogy fog indulni a kvíz. Ha például május 4.én fel lesz téve egy kérdés amit meg tudsz válaszolni, és a többiek nem küldik be egy órán belül a megfejtést, akkor a következő kérdés két nap múlva fog következni, aminek megválaszolására szintén két nap áll rendelkezésre. Szóval egy kis szerencsén múlik, és nem esel ki automatikusan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, akik elutaznak, azok miatt legyen hosszabb szünet (bármikor a játék során), mert nemsokára nyakunkon a nyár, nyaralások és a többi :lol: No meg hátha pár napig valaki nem tud géphez jutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is alkalmazkodhatunk a lehetőségek szerint azokhoz, akik előre jelzik, hogy szünetet kérnek. Annál is inkább javasolom ezt, mert az én ilyen irányú kérésem is figyelembe lett véve - ezt a lehetőséget meg kellene adni a többieknek is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki továb jutott.

 

A helyes megfejtés a Club Obi Wan volt, amit tegnap láthattunk is a TV-ben, attól függően, hogy néztük-e az adott Indiana Jones epizódot.

 

Következő kérdés:

 

Soroljatok fel 9 fejvadászt, akit láthattunk a 6 epizód során!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi helyes megfejtők:

 

Lara Strong

Dzséjt

Obi1

Donát

Szafina

Ody Mandrell

MissKarrde

Pildi

 

 

Most az a kérdés, hogy ha lokatelli ma beküldi a választ, ma még tegyek fel egy következő kérdést, vagy rendeljek el egy szünetet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha még este lenne időm válaszolni, akkor részemről jöhetne az új kérdés. Még úgy is, hogy esetleg nem lesz alkalmam javítani - de ezt a kockázatot vállalom. Még az is lehet, hogy a szállásunkon is van internetezési lehetőség (végül is ez azért nem olyan nagy szó manapság), és akkor még a második esély is megmarad.

Szóval már csak lokatellin múlik a dolog. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beküldtem a szerintem helyes választ. Remélem, tényleg az lesz. :lol:

 

És ezek szerint megvan az első téves megoldás is... Bár mást diktálna az érdek, azért remélem, sikerül javítania. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.