Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ilyen kérdések kellenek! Ez ütött rendesen!

Remélem, nem angol oldalon van a válasz, mert akkor esélyem sincs megtalálni :)

És fél óránál nincs több időm keresni, úgyhogy nagy valószínűséggel itt adom fel a játékot.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de tegyük fel, hogy még továbbjutnak vele páran, és a következőnél mindenki kiesik... Akkor kié a nyeremény? :)

Elosztjuk. Lesz, aki a fejét kapja, valaki a jobb lábát, valaki a balt, valaki a bal kart, valaki a jobb kart, valaki a törzset. Aztán ha nem elég, akkor jönnek a csuklók, combok, alkarok, felkarok, bokák... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most zavarban vagyok. Meglátjuk végülis a forduló kimenetelét. A kérdésemre a választ én régebb óta hallottam is, és egy honlap tényként is kezeli. Rendkívül érdekes és számomra eddig új információkat küldtek be néhányan, de hát nem egyezik az általam helyes válasznak vélt megoldással. Azt mondom még menjen le ez a forduló, a szinte mindenkinél második megoldás beküldési körrel, és utánna megitélem, hogy mi legyen a továbbiakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem nem csoda, hogy egy ilyen kérdésre nehéz megtalálni az egyetlen hiteles választ.

Meg honnét tudni, hogy az-e a hiteles. :)

Mondjuk nem tudom hol az az egy hiteles, szóval Obi1-nak vagy piszok mázlija van, vagy baromi jól tudta, mit kell kérdezni a google-tól :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól sejted Pildi, te is a csapat része lettél. Kicsit most össze van a fejem fölött borulva a dolgok, elnézésedet kérem, hogy nem írtam megfejtő listát beküldésed óta. Neked tehát a mai nap 23:57 a bűvös óra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.