Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

És maradnak a régi szabályok, vagy tervezel valami változtatást a lentiek alapján?

Ezt holnapra fogom eldönteni. A jelentkezést az alapján akarom megnyitni, hogy előtte mindenkivel tudatom, hogy végülis milyen szabályzatú játékra szándékoznak, ha szándékoznak jelentkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a Jelentkezés topic megnyílt. Szabályzatban apró módosítás történt. A BAN az első rosszul beküldött megfejtés után nem 24 órás, hanem 12 órás. A többi pontban semmi sem változik. Ugyanugy csak 2 lehetősége van mindenkinek minden kérdésnél. Privát üzenetben nem fogom elküldeni mindenkinek, hogy meddig tart a ban, az én postafiókom is véges. Törekszem majd beírni mindenkinek, de szerintem ha kiderül, hogy nem jót küldött be, nem nehéz 12 órát hozzáadni a beküldési idejéhez.

 

Jó jelentkezést, és jó játékot. A jelentkezésnek még nem szabok határidőt, a hétvége biztos, és a hétvégén történő alakulások határozzák meg, hogy mikor fogom lezárni a jelentkezés topicot. Persze azt előlre be fogom jelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy Donát is beküldte a választ, remélem ma este jön majd az új kérdés. :)

 

MissKarrde: én csodálkoztam, hogy nem akarsz játszani... Biztos vannak dolgok, amiket nálad jobban senki nem tud, pl. az EU-t még nem is érintettük, pedig be volt harangozva, és ahogy olvastam, Te abban elég tájékozott vagy :) Na de a harmadik fordulóhoz még csatlakozhatsz... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az első fordulóban máris el kell távoznunk egy játékostól. Sajnálom DOnát. :)

 

A helyes megfejtés: Maximilian Veers tábornok volt, akit Julian Glover alakított.

 

A következő kérdés:

 

 

Az első epizódban a Galaktikus Szenátusi gyűlések alkalmából melyik más filmből tették tiszteletüket "idegen fajú szenátorok"?

 

Remélem érthető a kérdés! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, Donát, hogy kiestél :)

 

Pildi, az EU-ból is csak keveset tudok, mert pl a számítógépes játékokhoz teljesen hülye vagyok :) De tény, hogy sok volt a filmkészítős cucc, amiből szintén gyenge vagyok, mint ahogy angolból is, és a kevés időmet nem arra szeretném fordítani, hogy angol oldalakat bogarásszak órákon át filmkészítős infók után, amiről aztán kiderül, hogy teljesen felesleges volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne sajnáljátok, mert én sem sajnálom. Nem fekszik nekem ez a játék. Az internetes kutakodás kerül előtérbe, és nem pedig a saját tudás. Mert a kérdések olyan nehezek, amit szerintem fejből lehetetlen tudni (mindig). Nekem legalábbis. Ha filmes kvízről van szó, ami a film történéseivel kapcsolatos, és nem bogarászós, hogy hány karistolás van az x-ik jelenet x-ik oszlopán, akkor szívesen játszom, mert gyorsan kapcsolok, de ha bogárászásról van szó, meg utána kutakodásról, akkor az nem nagyon fekszik nekem, így kár erőltetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.