Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ebben a fordulóban Lara Strongtól kell megválnunk. Nem kaptam tőle megfejtést.

 

A megfejtést, ha kissé egoistának is tűnik, de magamtól kell idéznem... :)

 

Nem regényszerü fordításban, de hogy " A köztársaság is hasznáhassa nyugodtan Jabba védett kereskedelmi útvonalait, belementek egy alkuba, hogy visszaszerzik a gazvezír Jabba fiát Rottát, akit elraboltak."

 

Ody kérésére fordítottam le, ami egy Obi-Wan figura hátlapján volt megtalálható.

 

Következő kérdés, csak erős idegzetüeknek.

 

Melyik, a filmekben is látható, fejvadász végzi úgy ki áldozatait, hogy többek között kiszívja az agyukat az EU szerint?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odynál és Szafinánál is egy 12 órás ban kezdődött meg. Egyikőtök se a jót küldte be. Második válasznak jól utánna nézni! :)

 

 

És micsoda Lostos momentuma ez a játéknak. A legelején még kérdezett fejvadászokra nem írtam be a megoldást, így még nehezebb a mostani feladvány. :) Nem mintha direkt lett volna. :)

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És micsoda Lostos momentuma ez a játéknak. A legelején még kérdezett fejvadászokra nem írtam be a megoldást, így még nehezebb a mostani feladvány. :) Nem mintha direkt lett volna. :P

Pedig azt hiszem, én írtam is :D

Vald be, hogy direkt volt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi helyes megfejtők:

 

Rog

Dzséjt

kolmilan

Obi1

Szafina

 

Előlreláthatólag lokatellitől búcsuzunk e forduló alkalmából, mert rosszat küldött be és a 12 órás büntetése már kifut ebből a fordulóból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom lokatelli, na majd a következő fordulóban.

 

Tényleg, mi van, ha ezt a kört is Obi1 nyeri? (Költői kérdés volt. :) )

 

Hm... a következő kérdés szerintem valami ilyesmi lesz: a Cantina bal hátsó sarkában ülő kuszkusznak milyen volt a bal farpofályán az anyajegy színe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha már említettem volna, hogy Obi1-t az motiválja a nyeréshez, hogy szűkítse a döntőben a versengők számát. Spec ha ezt megnyerné, jön a 3. forduló, és ott majd eldőlne, hogy kivel döntőzne, vagy kéne-e döntőznie. Remélem elég feltételes ragot raktam mondandómba! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hittem volna, hogy ilyen vérengzős kérdés pont ilyen vérengzésbe fog torkollani. Fél-hivatalosan úgy néz ki, korábbi forduló párbajhősünk kiesett, Ody személyében. :)

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van.... sajnos ez magas volt nekem. Az EU kérdésekben nem vagyok otthon. Ma nem is tudtam keresgélni, mert más programom volt. Maradt még egy esélyem amivel igyekszem élni, így talán sikerül bekerülni a döntő fordulóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.