Ugrás a kommentre

Középdöntő 2: Reva Sevander vs. Owen Lars


Donát

Star Wars Winter Madness Középdöntő 2  

20 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Szerencsés Owen, hogy Joel Edgerton van kint a képen. Remek volt a Kenobiban. A pikantéria az, hogy valóban küzdött egyet Revával.

Szóval a PT Owen nálam szimpatikus karakter és van benne potenciál. Ambivalens érzelem ez, mert az OT Owent nem nagyon kedvelem.

Más korszak, elfásült öregségére, aggódó kényszernagybácsitól persze az sem elrugaszkodott viselkedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel kapcsolatban azért vagyok bajban, mert Owen szimpatikusabb volt, jó volt belelátni egy kicsit az életébe és végig teljesen rendben volt a karaktere minden szempontból. Reva meg pont a végén kezdett volna érdekessé válni és kíváncsivá tett, más megvilágításba helyezte az addigi cselekedeteit is egyben. Azért szavazok rá, mert több potenciált érzek benne, ezt mondjuk egyelőre nem sikerült teljesen kibontakoztatnia, de hátha még lesz rá lehetősége a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Owen bácsi nagyon sokat nőtt a szememben az Obi-Wan Kenobinak hála, így rá szavazok. Revában voltak és vannak még lehetőségek, de az ő utazása inkább még csak most kezdődik, hogy feloldozást nyert a bosszúja alól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se egyébként, de ez még változhat, főleg ha a tátongó lyukak eltűnnek majd az eddigi életéből. Egyébként tök jók ezek a szavazások, ez a párharc pl. meghozta a kedvemet, hogy ledaráljam az Obi-Wan sorozatot, már meg is néztem három részt egymásután. Owen hatalmas karaktermélyítést kapott, nem vitás, ha nincs a sorozat, maximum a Last chance fordulóba fért volna bele szerintem.

 

És ahogy Owen morálisan Reva fölé kerekedett a sorozatzáróban, úgy győzedelmeskedik most itt is. :) Nekem - Leia és az Organák mellett - abszolút Owen lett a sorozat legpozitívabb hozadéka. Ha érvelnem kell a szkeptikusoknál a Disney-sorozatok mellett, akkor Owen "bácsi" mindig egy kiváló példa lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.