Ugrás a kommentre

TOP32 #12 Luke Skywalker vs. Captain Rex


Donát

Star Wars Winter Madness Top32 12  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Ez egy hasonló párosítás, mint az előző. Adott egy nagy esélyes karakter, vele szemben pedig egy olyan figura, aki jó annak, aminek megalkották, de nem egy főszereplő. Rex mindig is közel fog állni hozzám, mert a TCW egyik alappillére. Ő reprezentálja a tökéletes klónkatonát, aki remek harcos, lojális, fegyelmezett, de helyén van a szíve és, ha kell megkérdőjelezi a parancsot. Luke viszont az egész SW egyik legfontosabb szereplője, aki nélkül elképzelhetetlen lenne a Saga. A születésétől egészen a haláláig követhettük végig az útját és még ha nekem igazán nagy kedvencem sosem volt (talán öreg korában egy kicsit), de itt nem volt kérdés, hogy rá szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex volt top16-os? Az szép volt. Hát idén nem fog menni! Megy a szimpátia szavazat a TCW miatt Százados úr! :rock: Luke pedig számíthat rám később, mikor szüksége lesz rá! Ahogy Bailre tettem Palpatine ellen, most Rexre teszek Luke ellen, így igazszágos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Úgy értem, hogy befolyásol ez bármit is a karakter Madness jövőjét illetően? Nehéz megérteni, hogy valaki miért szavaz olyanra, akire amúgy nem voksolna. :D 

1-2 szavazat semmit sem nyom a latba. De ha valaki azt látja / sejti hogy az egyik fél 20-0-ra vezet, akkor érezheti azt hogy igazságtalan hogy a másik karakter egyetlen szavazatot sem kapott eddig, pedig van benne is erő. Szerintem a szimpátia szavazatok ennek szólnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a focis példa @Ody Mandrell

Képzeld el, hogy mondkét csapatot szereted. Az egyik vezet 6:0-ra.

Nem szántad már úgy a hátrányban lévőt, hogy megérdemelnek egy találatot? Asszem ez a "becsületgól". 

Rex is megérdemelt egyet. 

Néhányan kifejezzük, hogy szeretjük őket, mikor már biztos, hogy távozik. Ahogy Palpi vs. Bail-nél is mondtam, döntetlennél ez Luke lenne nálam. Mert az vagy meg lenne trollkodva, vagy egy másik galaxisban lennénk és Rex is egy Skywalker lenne.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nem szántad már úgy a hátrányban lévőt, hogy megérdemelnek egy találatot? Asszem ez a "becsületgól". 

Szurkolhatsz, de más ha öngólt rúgsz, mert szimpatikus az ellenfél. Akkor utoljára játszottál abban a csapatban. :)

Amúgy annyira nem lényeges a dolog, ez csak egy ártatlan szavazás és tényleg mindenki arra és olyan okból szavaz, akire és amiért akar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nem szántad már úgy a hátrányban lévőt, hogy megérdemelnek egy találatot? Asszem ez a "becsületgól"

Év végén simán lehet, hogy azon a bekapott gólon múlik a bajnokság, mert mondjuk másnak kevesebb kapott gólja van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szurkolhatsz, de más ha öngólt rúgsz, mert szimpatikus az ellenfél. Akkor utoljára játszottál abban a csapatban. :)

Amúgy annyira nem lényeges a dolog, ez csak egy ártatlan szavazás és tényleg mindenki arra és olyan okból szavaz, akire és amiért akar.

Nézőként nem tudok öngólt rugni egy meccsen, ha a hátrányban lévőről úgy érzen megérdemelne egy találatot. Itt meg, 20:1-nél jöttem és 20:2 lett utánam, nem érzem öngólnak. Elfogadom, hogy zavarosnak érzed az én és hozzám hasonlók indíttatásait, nem is állítom, hogy racionálisak mindig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.