Ugrás a kommentre

TOP32 #15 JYN ERSO VS. GROGU - Hosszabbítás


Donát

Star Wars Winter Madness Top32 15 - Hosszabbítás  

11 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

28 perccel korábban, Rog írta:

A lényeg nem változik mert attól még nem fogom elfogadni hogy nem retcon hanem valami más.

Magyarán: semmilyen új dolgot nem fogadsz el. Mert ezt csak egyszerűen így nevezik: új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Pildi írta:

Én kimondottan örülök, hogy ezt elkerültük. Ők ketten együtt jók igazán, mindkettő sikere, fejlődése a másikkal való kapcsolatán keresztül jelenik meg a legtisztábban. Din Djarint persze komolyabban lehet venni, de Grogu nélkül talán soha nem vált volna többé, mint egy magányos fejvadász. Így minden egyes győzelmében benne van Grogu is.

Grogu a Mandoverzum szíve-lelke. Szinte minden karakterre hatással volt/van. A sorozat nélküle elképzelhetetlen, hiába The Mandalorian a címe. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Magyarán: semmilyen új dolgot nem fogadsz el. Mert ezt csak egyszerűen így nevezik: új.

 

Tudom hogy mit jelent az hogy "új".

Amúgy mellé ment mint korábban kifejtettem semmit se fogadok el aminek a megalkotásában nincs benne Gyuri bátyánk keze nyoma. Legyen az az adott mű új, régi és bármilyen műfajú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Rog írta:

Amúgy mellé ment mint korábban kifejtettem semmit se fogadok el aminek a megalkotásában nincs benne Gyuri bátyánk keze nyoma. Legyen az az adott mű új, régi és bármilyen műfajú.

Akkor ez elég rossz lehet neked, mert 2012 óta semmiben nem volt benne a keze nyoma, leszámítva a TCW 6-7. évadát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne amiatt rossz? Attól még nem érzem rosszul magam hogy valamiket nélküle csinálnak. Pláne úgy hogy azok között vannak olyanok amik érdekelnek és be is jönnek. Ezt is magyaráztam már korábban. Ebből lejöhetett volna hogy ebben a témában semmi se rossz nekem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.