Ugrás a kommentre

TOP32 #15 JYN ERSO VS. GROGU - Hosszabbítás


Donát

Star Wars Winter Madness Top32 15 - Hosszabbítás  

11 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Én imádom Grogut, tényleg, és egy percig sem fogom bánni, ha ő jut tovább. De nemrég láttam a Rogue One-t, és Jyn Erso minden megtekintéssel tovább nő a szememben, dacára annak, hogy az ő története le lett zárva és szinte biztosan nem találkozunk vele más művekben sem. Nem tudok nem rá szavazni, ismét, ahogy az előző körben is tettem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Legalább @Hitman -t behúztad, köszi Csoli.

Emlékeztettem, igen. Nekem lenne mégegy ászom, de azt a kártyát nem húzom meg. Hitman igazi rajongó, saját véleménnyel, nagy Grogu-fan egyébként! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy a Grogu fanok hosszú távban gondolkoznak, és szövögetik cukiságfaktortól nem mentes terveiket a világuralomra, akarom mondani a Madness megnyerésére. Ez a vereség sem volt más, mint apró győzelem a végső diadal felé vezető úton. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha úgy általában képes lennék örülni akkor én meg annak örülnék hogy ha a gyerkőc nyert volna. Emígy viszont csak eléggé elégedetlen vagyok amiatt hogy egy olyan valaki nyert aki egyáltalán nem érdekel és akinek a létezését a retcon-sága miatt amúgy se tudom elfogadni mert csak olyan Star Wars cuccokat tudok igazán elfogadni amiknek a sztorija Gyuri bától származik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Ha úgy általában képes lennék örülni akkor én meg annak örülnék hogy ha a gyerkőc nyert volna. Emígy viszont csak eléggé elégedetlen vagyok amiatt hogy egy olyan valaki nyert aki egyáltalán nem érdekel és akinek a létezését a retcon-sága miatt amúgy se tudom elfogadni mert csak olyan Star Wars cuccokat tudok igazán elfogadni amiknek a sztorija Gyuri bától származik.

Grogu sztorija sem Gyuri bától származik, így ezt nem teljesen értem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Grogu sztorija sem Gyuri bától származik, így ezt nem teljesen értem

 

Pedig ott van a magyarázat a dologra. Vagyis az hogy a csajszit a retconsága miatt nem tudom elfogadni. Az okés hogy egyik sem az öregtől van de a gyerkőc sztorijával nem töltöttek ki önhatalmúlag semmilyen TPM és RotJ közti űrt mint azt a zsiványos és a Solo-s muvival is tették. Nálam műfajtól függetlenül szinte minden amit ama hat muvitól függetlenül hoztak össze már alapból alternatív és zárójeles "akár így is történhetett volna" kategóriás cucc. Szinte minden mert például a TCW gyártását Gyuri bá' még intézgette egy ideig és úgy az nem tőle függetlenül született meg. A többi anyag egy része viszont csak azért jó nekem mert el tudom ütni velük az időt valameddig. Az már csak egy mellékes dolog hogy vannak olyanok köztük amik bejönnek és érdekelnek mint a három új trilógiás muvi és mandis, a lázadós, a TBB és az Ahsoka sori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig ha ketten jöttök Bomarral akkor meg lett volna. :(

 

Boldog névnapot! :) 

Köszi. És rájöttem magam is, hogy rajtunk múlt. Így most még jobban fáj:( pedig mekkora Andor fan vagyok és talán az RO a legkülönlegesebb SW mozi, de anyaként a lányom kedvence az enyém is. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Pedig ott van a magyarázat a dologra. Vagyis az hogy a csajszit a retconsága miatt nem tudom elfogadni

De mi benne a retcon? Max Legends tartalom lett retconolva, de az már Lucasnál se volt kánon, pláne nem tőle jött

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ha itt Grogu nyer, akkor Grogu vs Din Djarin lett volna a 16 közt? Te jó ég.. :)

Én kimondottan örülök, hogy ezt elkerültük. Ők ketten együtt jók igazán, mindkettő sikere, fejlődése a másikkal való kapcsolatán keresztül jelenik meg a legtisztábban. Din Djarint persze komolyabban lehet venni, de Grogu nélkül talán soha nem vált volna többé, mint egy magányos fejvadász. Így minden egyes győzelmében benne van Grogu is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

De mi benne a retcon? Max Legends tartalom lett retconolva, de az már Lucasnál se volt kánon, pláne nem tőle jött

 

Akkor meg rosszul értelmezem hogy mi a retcon. Úgy voltam vele hogy az utólag betett és megváltoztatott dolgok mind azok. Például Palpi keresztneve meg az hogy az idős szakállas lázadó pasas Rex bár nem tudom hogy ezek kánonosak lettek-e. Akkor meg egy utólag kánonná tett és kitalált sztori utólag kánonná tett és kitalált szereplője akihez az öregnek semmi köze. Nekem nyolc. A lényeg nem változik mert attól még nem fogom elfogadni hogy nem retcon hanem valami más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Pildi írta:

Én kimondottan örülök, hogy ezt elkerültük. Ők ketten együtt jók igazán, mindkettő sikere, fejlődése a másikkal való kapcsolatán keresztül jelenik meg a legtisztábban. Din Djarint persze komolyabban lehet venni, de Grogu nélkül talán soha nem vált volna többé, mint egy magányos fejvadász. Így minden egyes győzelmében benne van Grogu is.

Ebben van valami! Ők ketten képviselik a Mandoverzumot! Fel is teszem, hogy akik Grogura szavaztak Jyn ellen, azok most Djarinra fognak, ahogy Ody is írta szinte bosszúból.

És akkor mellé jönnek még az elfogulatlanul is Djarint Jynnél erősebbnek érzők, szóval szinte biztos, hogy most Din Djarin a 8-ban lesz. Szerintem kb ott is a helye manapság.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.