Ugrás a kommentre

TOP16 #1 Han Solo vs. Yoda


Donát

Star Wars Winter Madness TOP16 1  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Na itt kezdődnek az igazi dilemmák.

Ha nem lenne az ST, biztosan Yodára szavaznék. Az OT Solo nem igazán szimpatikus a számomra, még akkor sem, ha a zord külső az esetében is érző szívet takar.

 

Viszont a Ben átállásában betöltött szerepe, illetve az, hogy a fia elvesztésének traumáját hogyan dolgozza fel, nagyon szimpatikussá és érdekesebbé tette a karaktert a szememben. Magamon is tapasztalom, hogy hogyan tér vissza az ember egy régebbi időszakához ha megnyugvásra vágyik, és hogyan tud ez az egész egyfajta csapdahelyzetet szülni. Han Rey-jel szemben is érdes, mint egy dörzspapír, mégis megmutatja a karakter jószívét, ahogy pedig annak ellenére megpróbálja visszatéríteni a fiát, hogy sejti mi lesz az egésznek a vége, az a karakter megkoronozása. Sokat hozzáad az egészhez a IX. részben látott "Force vision", így mindent összevetve itt most Hanra szavazok.

 

giphy.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Yodára tettem. Hanhoz adott hozzá az ST, de azt kell mondjam Yodához is. Az egyik legnagyobb erőhasználóval nem versenghet még a galaxis legszimpatikusabb csempésze sem! Legalábbis nálam. 

Remélem @Dzséjt sem felejti 2002-őt,amikor is Yoda bizony fénykardozott! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én Yodára tettem. Hanhoz adott hozzá az ST, de azt kell mondjam Yodához is. Az egyik legnagyobb erőhasználóval nem versenghet még a galaxis legszimpatikusabb csempésze sem! Legalábbis nálam. 

Remélem @Dzséjt sem felejti 2002-őt,amikor is Yoda bizony fénykardozott! ;)

Dzséjt 2019-ben Hanra tett, reméljük tartja magát a jó szokásához. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tipikusan az a szavazás, ahol attól is függ, hogy kire szavazok, hogy épp melyik SW filmet láttam utoljára vagy hogy épp milyen hangulatban vagyok. Solo mellett roppant nyomós érv az ST. Viszont most épp olyan passzban vagyok hogy inkább Yoda felé húz a szivem. Bár a Birodalom visszavág talán kicsit túlértékelt, de összességében mégis az csinált a meséből mítoszt és ebben oroszlánrésze volt Yodának. Óriási nosztalgia visszagondolni gyerekként milyen csodálattal hallgattam, amikor Yoda az Erőről beszélt. Rá ment a szavazatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Donát írta:

Dzséjt 2019-ben Hanra tett, reméljük tartja magát a jó szokásához. :D 

Múltbeli énem végül meggyőzte jelenkori magamat. :) Amit 2019-ben írtam, az csak egy valamiben változtatott a dolgokon: kaptunk egy ep9-et, amiben Han a számomra egyik legemlékezetesebb halott karakter manifesztációt prezentálta és sikeresen meggyőzött arról, hogy Kylo Ren visszatérése a Világos Oldalra lehetséges. Yoda viszont az elmúlt négy évben sem kapott új adalékot. Az ep8-as megjelenését továbbra is remek és nagyon fontos pillanatnak tartom, mégis Han sokkal jobban kiteljesedett az ep7, ep9 és a Solónak hála, és egy számomra inkább semleges karakterből csináltak ezek a filmek egy érdekes és kedvelhető figurát. "Szóval Hen." - by én, 2019. :D 

 

Sajnálom, @csoli1138, de magammal nem vitázhatok, hiszen én tudom a legjobban, hogy mindig nekem van igazam. :hehe: :cool:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam HAN, nem kérdés. Én nem mindig azt nézem, hogy milyen karakterfejlődésen ment át, a történetben milyen szerepe volt, (bár legalább olyan komoly mint Yodának,) hanem h mit jelent nekem a karakter, és gyerekkoromból olyan húrokat penget az öreg (akkor még fiatal :D) csempész, hogy szegény Yodának esélye sincs nálam ellene. :)

Szóval örülök, hogy kicsit elhúzott (fénysebességre kapcsolt. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han behúzta, visszavágott Yodának és utolérte a győzelmek terén. 

 

Hivatalos végeredmény:

 

Han Solo - 14

Yoda - 11

 

Ez volt Han ötödik győzelme. 122 pontja van ezzel. Yoda marad öt győzelmen, és 129 ponttal zárt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.