Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én nem tudom milyen üres karakterről beszéltek, nálam rögtön a sor elején villog a kurzor. :) Anno kaptam leba**ást mert entereztem :D Most már az első sorba írok mindent :)
Akkor is kihagy egy sort. Közvetlen a quote mögé kell írni és akkor szép lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok sikert hozzá, a 3. helyezet most 93 hsz-sal előz meg téged :)

A járókeretes nagypapák nem okoznak gondot. Úgyis csak azért előzött meg, mert a vén kór már pletykássá teszi, viszont korábban megy aludni (olykor a gép előtt is elalszik). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mitől van, hogy ha nem jelentkezem be, akkor a hozzászólások létrehozása két órával korábbi időpontot mutat valósnál?
Ez mindig is így volt. De itt általában online mindenki, szóval ez nem nagyon érdekelt még eddig senkit. Az igazat megvallva én sem tudom. :D Nyilván valami beállítási hiányosság lehet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor emlegettétek, hogy túl kontrasztos a szöveg a háttérhez képest, ergo kiégeti az ember szemét. :( Várom a javaslatokat a betűszínre, megváltoztathatjuk hátha jobb lesz. Lehetőleg színkódot írjatok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a hátteret kéne kicsit világosítani :(

 

A sárga amúgy nyugtatóbb szín betűhöz, de ha tök sötét fekete a háttér akkor tök mindegy, hogy milyen a betűszín. Ha azon sötétítesz akkor meg nem lehet kiolvasni a betűket. Valahogy az arany középútat kéne megtalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a hátteret kéne kicsit világosítani :(
LOL! Nem tetszik egy fa? Építs új parkot. :(

 

Eddig nem találkoztam ilyennel, hogy ez az oldal égetné a szemem és ez nagy szó, én a fehét alapon feketét nem bírom gépnél, de ez teljesen jó,
Mert ez nem is fehér betűszín. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra emlékszem, hogy régebben mintha világosabb, sötétszürke részek lettek volna a felületen, a hsz-ek elválasztására, vagy valami ilyesmi, de aztán simán hozzászoktam ehhez a mostani háttérhez. És mintha a váltásnál lett volna néhány felvetés, hogy így túl sötét lett...

A betűszin pedig nekem is jó :) - de ha nem fehér, akkor milyen? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.