Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem tudok semmit sem csinálni a Rebels 1x02 - Fighter Flight topikjában. Ha hozzá próbálok szólni, kijelentkeztet, ha moderációs műveletet akarok végezni - pl. szerkeszteni egy hozzászólást -, azt írja, hogy nincs jogosultságom. Már töröltem a sütiket, frissítettem minden lehetséges módon, de semmi sem használ.

Nekem megy... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[#20310] A biztonsági kulcsod amely a témán belüli üzenetküldés megerősítéséhez kell nem egyezik a megadottal. Kérlek, menj vissza, töltsd újra az űrlapot és próbáld újra.

 

Ezt az üzenetet kapom folyton. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lépegess ki be a topikba. De ne a visszalépés kapcsolóval hanem ténylegesen. Meg fog javulni. A lezárt topikokba nekem se mindig enged írni. Olyan üzenettel, hogy nincs jogosultságom. :D Másod vagy harmadszori próbálkozás után általában már enged.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lépegess ki be a topikba. De ne a visszalépés kapcsolóval hanem ténylegesen. Meg fog javulni. A lezárt topikokba nekem se mindig enged írni. Olyan üzenettel, hogy nincs jogosultságom. :D Másod vagy harmadszori próbálkozás után általában már enged.

Lépegettem én jobbra-balra, előre-hátra, fel-le, de a laptopomat nem csípi az a topic. Sebaj, a PC-n működik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom osztani az észt de a maradék kettő ismert böngészőben is kipróbáltad?

Nincsenek telepítve - na jó, Expoler van, de meg nem nyitom -, és egy topik kedvéért, ami lehet, hogy legközelebb semmi zavart nem fog kelteni, nem is fogom telepítgetéssel bajlódni. Azért annyira nem nagy tragédia, hogy egy nap erejéig nem tudtam hozzászólni egy topichoz, hogy ennyi energiát fordítsak rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsenek telepítve - na jó, Expoler van, de meg nem nyitom -, és egy topik kedvéért, ami lehet, hogy legközelebb semmi zavart nem fog kelteni, nem is fogom telepítgetéssel bajlódni. Azért annyira nem nagy tragédia, hogy egy nap erejéig nem tudtam hozzászólni egy topichoz, hogy ennyi energiát fordítsak rá. :)

 

Ja értem. Engem marhára zavarna hogy egy számítógép ki akar velem tolni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Drága Cimborám, Ody!

 

Lehet egy kérésem hozzád? Egy hsz-t tévesen a Sorozatok helyett a Filmek topikba írtam. Átmozgatnád, ha nagyon szépen megkérlek a helyére?

 

(Ez privátba ment volna, de mivel nem titkos és a rendszer szerint nem küldhetek neked üzenetet - valószínűleg megteltél - ezért itt teszem közzé kérésemet).

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Közeledünk a 300k hozzászóláshoz. Vajon ki írja be nevét a nagy könyvbe? :D Mintha emlékeznék rá, hogy megjelöltök ki volt a 100 illetve a 200K -s hozzászóló. De ennek még utána kell néznem. Asszem Rog beírta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb mérföldkő a fórum életében! Nute Gunray: 300.000! Gratulálunk! :clap:

 

2009.04.10. Darth Phobos - 100.000

2011.08.08. Darth Krande - 200.000

2014.11.15. Nute Gunray - 300.000

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.