Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha Ody beleegyezik, részemről lehet.

 

Ok! Maradjon akkor a 'Tag' a hsz-ek száma, és hogy mikor regelt az illető. Krande így már jobb?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, köszi a dicséretet! :)

 

lokatelli, most főleg Odynak és Legasnak köszönd, mert én most inkább a csendestárs szerepkörében tevékenykedtem csak a vizsgáim miatt! :)

 

Ja, és alakul a híroldal! ;)

 

Egy észrevétel: az avatarok megjelenése fontos a híreknél? Vagy lehet folyamatban van, csak okoskodok itt feleslegesen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy apró észrevétel. Nem lehetne a fejlécek szegélyét picivel világosabb árnyalatban feltüntetni? Nagyon egybefolyik így az összes hsz egy oldalon.

 

Akkor bele kellene nyúlni az egészbe, mert ha azt megváltoztatjuk, akkor a többit is meg kell. A hsz-ek elkülönülnek, mert az egyik szürke mezőben van, míg az azt követő feketében, és így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor bele kellene nyúlni az egészbe, mert ha azt megváltoztatjuk, akkor a többit is meg kell. A hsz-ek elkülönülnek, mert az egyik szürke mezőben van, míg az azt követő feketében, és így tovább.

 

 

Aha, látom, hogy most már elkülönülnek. :) Időbe telik no a megszokás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, látom, hogy most már elkülönülnek. :) Időbe telik no a megszokás. ;)

 

Nagyon vonzódok ehhez a sötét témáhopz, de szerintem ez illik a legjobban az SW-hez. Persze megspékelve a szokásos aranysárga színnel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon vonzódok ehhez a sötét témáhopz, de szerintem ez illik a legjobban az SW-hez. Persze megspékelve a szokásos aranysárga színnel. :)

 

 

Értelek, csak az se lenne túl impozáns ha minden a feketéből állna. Nekem pl bejöttek a világosszürke fejlécek is, mert sokkal jobban átláthatóbb volt részemre a fórum. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értelek, csak az se lenne túl impozáns ha minden a feketéből állna. Nekem pl bejöttek a világosszürke fejlécek is, mert sokkal jobban átláthatóbb volt részemre a fórum. :)

 

Igen, ezért vannak benne árnyalatok, bár nem annyi mint a régiben. Nekem így jobban tetszik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izé, öö. Ha egy olyan totyikra kattintok, ami esetleg több oldal terjedelmű, akkor elő ugrik egy ablak és kéri, hogy írjam be az oldalszámot..Az Én készülékemben van a bibi? Mert csak a frisseket akarom elolvasni...........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még nem sikerült rájönnöm, de érdekelne, hogy az a piros mütyűr az új hozzászólások jelölésénél mi lenne?

 

Az kérlek szépen egy szó, mely Aurabesh nyelven (SW univerzum nyelvezete ugyebár) íródott. Jelentése: "új" :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jóóó :clap:

 

Van egy ilyen font, és ráraktam a gépre. Persze a Photoshop is látja, innen már egyszerű dolgom volt. A másik. Nem tudom észrevettétek-e, de a fő oldalon lévő gombok tényleg csak akkor világítanak, ha van bennük új hsz. A réginél asszem ezzel is voltak gondok, főleg amikor egyből a főoldalra tértetek visza a topikból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom észrevettétek-e, de a fő oldalon lévő gombok tényleg csak akkor világítanak, ha van bennük új hsz. A réginél asszem ezzel is voltak gondok, főleg amikor egyből a főoldalra tértetek visza a topikból.

Nekem sokkal rosszabbul működik most.Hiába nézem meg akár többször is az adott topicot, újnak írja ki.És ezáltal mindig amikor rákattintok a topikra az oldal közepére dob ki, mindig fel kell görgetni.És az is fura ha egy válasz előzménye az előző oldalon van és rámegyek hogy mutassa meg, a topic utolsó oldalára ugrik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy ilyen font, és ráraktam a gépre. Persze a Photoshop is látja, innen már egyszerű dolgom volt. A másik. Nem tudom észrevettétek-e, de a fő oldalon lévő gombok tényleg csak akkor világítanak, ha van bennük új hsz. A réginél asszem ezzel is voltak gondok, főleg amikor egyből a főoldalra tértetek visza a topikból.

Jaja, ez régen így volt. Én már annyira megszoktam, hogy az "új" jel nem törlődik, ha egyből a föoldalra ugrok, hogy még mindig úgy csinálom. De nálam törlődik az "új" ikon, ha egyszer olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.