Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én még azzal egészíteném ki Donát írását, hogy a thumbokat is leírom.

A thumb a kis képecske, amire ha rákattintunk akkor kijön nagyban a kép.

 

Amint végeztetek a feltöltésével akkor az oldal közepén lesz egy olyan sor, hogy Thumbnail for forums (1)

Ha azt a sort egyből bemásoljátok ide, akkor a kis képe jelenik meg itt amire rákkatintva bejön a nagyobb kép. Ezt érdemes inkább használni, mert a nagyobb képeknél nagy lesz a betett kép is, az meg nem túl jó.

 

Vegyük például az én Avataromat. Itt van kis thumbként, ha rákattintotok kijön nagyobba és ha az oldalon is rákattintotok a képre, kijön eredeti méretében.

mcquarrie107.th.jpg

 

Szerk: Még valami. Ha több képet akartok egyszerre feltölteni a tallózásnál az egyikre rákattintva majd a többit CTRL lenyomása mellett kijelölve kiválaszthatjátok vagy ha egymás mellett vannak a Shift-et lenyomva és az utolsót is kijelölve feltehetitek kijelölhetitek őket. Majd feltöltés után a kis képekre kattintva a jobb alsó sarokban a "Embed thumbnails of this image" résznél az ALt Forumnál lévő részt kell bemásolni ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán érdemes pár szót szólni az októberi hónapról, mert elég sok rekordot megdöntött a fórum életében. Először is a legtöbb havi hozzászólás magasan ebben a hónapban született. Az eddigi rekorder a 2006 májusi volt, 3867 db beírással, amit most 5137 db postal magasan űberolni tudtunk! Sokat jelentettek a játékok is, de ez önmagában nem ok, hisz kvíz régen is volt. A napos felbontású rekord ugyan nem dőlt meg, de Gyoka kvíze megrezgette a lécet. Az Aranyfénykard díjátadó egyelőre tartja első helyezését. Akkoriban 708 hozzászólás született, szemben a mostani 641 -el. Szinte hihetetlen, hogy átlagban naponta 165 hozzászólást szültünk, holott voltak olyan napok 2007 -ben amikor egész nap csak három vagy négy hsz volt. Ezek után talán mondanom se kell, hogy az éveket tekintve is torony magasan vezet 2009. Szép volt fiúk/lányok. :D Persze akkor még jobb kedvre derül az ember ha belegondol, hogy jön egy élőszereplős sorozat is hamarosan. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha kicsit hullámzó, hogy mennyit írunk, de látszik, hogy időnként bizony beindul az élet :D Máskor meg picit pang, de szerintem azzal sincs semmi baj, mert aztán jön valami, ami megint beindítja az írogatást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap kikapcsolták az egész kábel TV-t internetestől együtt. Nem kissé döbbentünk le. Állítólag nem fizettük be már két hónapja, holott erre külön megbízásunk volt érvényben a bank és a Fibernet között. Ma tisztáztuk a dolgot és így újra működnek a rendszerek. A dolog szépséghibája, hogy a netem kb. 3-4 k-s sebességű, így megint úgy érzem magam, mint 1996 -ban amikor először beköttettem a netet. De az se igaz, mert akkor se volt ilyen lassú... Remélem hamarosan megjavul, és annak is örülök, egyáltalán ide fel tudtam jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha lett volna már egyszer ilyen "nem fizették be a számlát, ezért kikapcsoljuk a netet" problémátok tévedésből... De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Egyébként egy ilyen szolgáltató nem tudom, hogy él meg a piacon. Szinte mindenhol van már választási lehetőség, és ez nem egy ügyfélbarát megoldás. Ilyenkor fel kellene szólítani fizetésre a kedves ügyfelet, és esélyt adni neki, hogy bebizonyíthassa, nem tartozik.

Ha meg sikerült meggyőzni őket, hogy nem jogos a dolog, akkor a sebességnek is vissza kell térnie a normál tartományba hamarosan. :D

 

Nálunk január elején volt egy hasonló helyzet pár napig - igaz, nem kikapcsolás miatt -, amikor percekbe telt egyetlen hsz-t is elküldeni, az akkor aktuális TCW epizódot is emiatt több nap késéssel láttam, és nem derült ki, mi lehetett az oka. A szolgáltató állította, hogy műszakilag minden rendben a környéken, a vezeték nélküli hálózatunk is működött házon belül, és mégsem találták egymást. Aztán egyszer csak rendbe jött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is volt probléma a netszolgáltatóval a legnagyobb örömömre :P

Csak nekem 2 hónapig nem volt internetem :D

Pildi: Persze nálunk is 2 netszolgáltató vagy. Az egyik az Invitel a másik a Fibernet. Invitelem van, mert a Fibernetről tudom hogy egy ilyen cég + amikor a cigók este hazaviszik a kábelt 2-3 napig nincs se net se TV az egész községben. Szerencsére engem csak a TV érint ilyenkor :D

 

Visszatérve, az invitel sem tudta hogy mi volt a baj a 2 hónap alatt pedig feltúrták az utcán bejöttek méricskélni, hoztak jó pár ADSL modemet de nem történt semmi. Aztán egyik napról a másikra pont 2 hónap után visszaállt a net :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem most már reklamálj náluk, mert ez így nem oké, ha minden rendben a fizetéssel, akkor mennie kéne az eredeti sebességgel. Lehet, hogy azért sz*vatnak most, mert nem nekik van igazuk, és azért is betartanak.

Barátnőméknél is van valami, mert két napja nem megy a TV meg a net, és nem tudni, miért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nálam van valami ge**sz? Hiába írok bárhova, utána a főoldalon nem látszik egyetlen hozzászólásom sem, mint a legfrissebb (pedig az enyém az több helyen is, senki nincs fenn a fórumon), még az aloldalakon sem, és minden topik olvasatlanként látszik.

Van valami gond a fórummal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hiba nálam van, a böngészőben :)

 

Nem tudom, mi volt, de telepítettem ide is Firefoxot, azóta helyre állt a rend :oops: Egyébiránt az egyik hiperokos számteches a múltkori win reinstall után egy ősrégi elavult IE-t rakott fel, szerintem megkavart az itt mindent :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.