Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jól hangzik :clap2: Láttam a legújabb IPB-t és nekem tetszik. Viszont ha minden földi jó-s fórum nem drága? :)
150 dollár, plusz félévente kb. 20 dolcsi a frissítésekért. Az utóbbi nem kötelező. 150 dollárért lesz egy jogtiszta fórumod, ami már a tiéd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ja, csak 150? azt hittem több... akkor jó, várom majd a frissítést :clap2:

Donát: az oldal alján lehet más skint is választani, de maga a szerkezet kb. ugyanolyan

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez elég szép összeg.
Így gyorsan ránézve annak tűnik, de figyelembe kell venni, hogy nem mindegy, hogy hányszor romlik el és mi benne. plusz úgy tudom pár(?) hónapnyi terméktámogatás is jár hozzá, ami a félévi 20 dollárral csak hosszabbodik.

Meg hát mint Ody is írta, ha megveszed akkor minden földi jó benne lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg hát mint Ody is írta, ha megveszed akkor minden földi jó benne lesz :D
Plusz nem lesz támadható, ami nagy előny akkor amikor közeledik az élőszereplős sorozat. Nagy rohamra számítok majd, amire nem árt idejében felkészülni. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz nem lesz támadható, ami nagy előny akkor amikor közeledik az élőszereplős sorozat. Nagy rohamra számítok majd, amire nem árt idejében felkészülni. :D
Ó, hol van az még? :D Addigra már a 4-es is kijön :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább tudom, hányadán állunk :) Sebaj, mással is el tudom tölteni a szabad időm :D
Ezen a fórumon senki nem fogja elküldeni a másikat a "halál fa****a". Ha ilyen igényeid vannak, azt megteheted a neten rengeteg helyen. Szerintem botrányos, hogy egyáltalán felmerül benned ilyesmi. Egy törzs tagtól nem ezt várná az ember. Mélységesen szomorú vagyok. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, csak sajnos nagyon is átéreztem Rog baját, így aztán nem mehettem el szó nélkül (mint máskor sem, de ez nem újdonság) amellett, amit írt. Érzéketlen volt, kész, én meg többnyire nem hagytam ilyet szó nélkül, még ha máskor finomabban is fogalmaztam.

Ez kedvelt szójárás nálunk a melóhelyen amúgy :)

 

Donát, köszi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez nem a melóhelyed. Én sem mondom itt senkinek, hogy b. meg, annak ellenére, hogy a haverjaimmal így beszélgetünk egymás között.

 

 

Tényleg elég nehéz átszokni.Nekem elég mocskos szám van és néha javítanom kell.De persze meg lehet szokni hogy ide ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Donát, remélem, visszavonod, hogy marha vagyok, amiért annyi mindenre írok, de mai nappal lecsúsztam a dobogó harmadik fokára, pedig évek óta a másodikon voltam, már ami a hozzászólások számát illeti :lol: Vannak itt egyesek, akik nálam is sokkal többet süketelnek (és persze kevesebb idő alatt érték el) :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, mikor regeltem, még hat-hétezres nagyságrend körül voltál. Azóta jó sokan majdnem megduplázták az egyenlegüket... :D

Bizony :cry:

 

Oldie engem mikor fog beérni? :lol:

Szerintem Téged senki se fog beérni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Látom elszabadult egy Troll a fórumon. A következőket neki írom, PM -et nem tartom etikusnak, mert szeretném ha mindenki látná.

 

Ariza! Látom beszabadultál ide mint Rambo Burmába. Most még finom leszek, ezért először is felhívnám a figyelmedet pár dologra. Hagyj fel a csúnya beszéddel, errefelé erre senki nem vevő. Se csillagozva, se nélküle. Másodszor a stílusoddal is komoly bajok vannak, szóval változtass rajta. Nem kérek sokat (?), szóval ezeket légyszíves betartani. Ellenben ha még egy csúnya szót leírsz a fórumon, bannolak. Ha még egyszer panaszkodik rád valamelyik fórum tag, bannollak. Remélem világos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.