Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Megosztanám veletek, hogy továbbra sem lehet regisztrálni. Ha valaki ismer olyat aki szeretne, nekem szóljon, és elintézzük a reget. A sok auto-bot hecker támadást is indíthat az oldal ellen (ahogy erre már volt is próbálkozás). Hamarosan kibővítem a szabályzat erre vonatkozó részét is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis vitába keveredtem a szolgáltatóval, mert szerintük nem fizettem ki a múlt havi díjat. Még a múlthéten írtak mailt erről, plusz azt is, hogy ha nem fizetem be elsejéig az "elmaradásom" akkor kikapcsolják a szolgáltatást. Akkor én azonnal válaszoltam, hogy márpedig átutaltam a pénzt. Azt hittem ezzel el is van intézve mert esetleg jobban utánanéznek, ráadásul nem is írtak vissza. No de tegnap egyszer csak leállították az oldalt. Gondoltam várják a pénzt.... Ma kértem a bankból hivatalos igazolást az utalásról, majd elfaxoltam nekik. Délutánig semmi változás. Na akkor jött a telefon. Kis hölgyike szerint nem kaptak faxot...mondom nézze meg jobban mert elküldtem. Kis csend, majd elrebegi, hogy ja tényleg megjött... Azonnal visszakapcsolta. Ja és azt is mondta, hogy küldjem el a novemberi befizetésről is az igazolást. Megtettem. Szívem szerint megkérdeztem volna, hogy most már csak egy okot mondjon, miért ne váltsak szolgáltatót?

 

SZERK: köszönöm a sok érdeklődést, azért jó volt látni, hogy sokaknak hiányzik az oldal. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankók ezek a könyvelésiek. :)

Tegnap délután, mikor nem jött be az oldal, azt hittem, már megint karbantartanak. Este nem voltam itthon, de úgy mentem el, hogy gondoltam, másnapra már biztos rendbe jön. Erre fel meg továbbra is hibaüzenet. Na akkor már gyanítottam, hogy valami komolyabb hézag lehet. De hála isten, Odysten visszaállította a világ rendjét :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankók ezek a könyvelésiek. :)

Tegnap délután, mikor nem jött be az oldal, azt hittem, már megint karbantartanak. Este nem voltam itthon, de úgy mentem el, hogy gondoltam, másnapra már biztos rendbe jön. Erre fel meg továbbra is hibaüzenet. Na akkor már gyanítottam, hogy valami komolyabb hézag lehet. De hála isten, Odysten visszaállította a világ rendjét :):)

Ha 404-es üzenetet láttok, az a legrosszabb, mert azt nem a fórum adja, hanem a szerver, hogy a keresett oldal nincs rajta. :D Egyébként nem vagyok isten, de most jó lett volna a hatalma. :D Ennek örömére jönnek a epizód guied-ok? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre. Tegnap annyira elveszettnek hittem magam az oldal nélkül. Egyszerűen semmihez sem volt kedvem. Shoti már bekészítve, holnap indulok megkeresni azt aki lekapcsolta az oldalt. :)
Hajnal négyig frissítetted egyfolytában? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.