Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

@Donát

 

Először írd le a szöveget.

Utána rakd kapcsolók mögé.

Akkor működni fog rendesen.

Egyébként le se kell zárni a tag-et ha beírtad az elejét, a fórum automatikusan megteszi. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Egy példa:

Így már világos. Ez fura, mert engem is ott tart abban a topikban, ahol bejelentkezem, nem dob vissza a főoldalra.

 

A másik problémád is érdekes. Megnéztem Firefoxon és Edge-n is, nálam mindegyiknél ugyanolyan, mint Donát képén. A jogosultságaiddal sincs gond. Keresgélek még, hátha kiderül, mi a gond, mert ez így tényleg nem kerek.

 

A böngészők frissítve vannak, naprakészek?

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Rog Ezek a dolgok mobilról jelentkeznek? Asztali gépen látható a spoiler gomb, ahogy pedig belépek akkor ott hagy abban a topikban mint ahol a belépés előtt voltam. 

 

Én mindig asztalin netezek. Igaz egyszer vagy öt éve előfordult hogy tesóm laptopjával Wi-Fi alkalmazásával neteztem. Okosteló híján meg amúgy se tudnék telóról netezni mert úgy vagyok vele mint például a HD-val. Sose tartottam rá különösebb igényt. Megvagyok nélkülük. Még a tizenegy éve szerzett full HD-s monitorom full HD-ját se szoktam használni.

 

 

41 perccel korábban, Dzséjt írta:

A böngészők frissítve vannak, naprakészek?

 

A Krómomat előbb kíváncsiságból frissítettem de semmi se változott. A Tűzrókám meg hébe-hóba indításkor szokta frissíteni magát.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor töröld a sütiket, hátha az megoldja. Win10-et használsz? Chrome a legfrissebb verzió (74.0.3729.157) ?

 

A többiektől kérdezném, valakinek van még olyan problémája mint Rog-nak?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sütikék törlése mindkét böngészőből megvolt. Az se segített. Amúgy már jó ideje Windows 7 Ultimate van fönn. Azelőtt egy 8.1-es  Enterprise volt fönn amíg a BIOS rossz verziójának feltelepítése miatt rá nem pakoltam a hetes Window-t. A rossz BIOS hatására ugyanis egy csomószor kék halált és újraindítást kaptam. Úgy voltam vele hogy a Windows 8.1 romlott el és hogy a Windows 7 majd normálisan fog működni ami nem történt meg. Aztán jöttem rá hogy a rossz BIOS volt a ludas és csak egy jobb felrakásával tudtam az újraindításoktól és a kék halálozásoktól megszabadulni. Bánom is hogy nem a 8.1-es használatakor jöttem rá a megoldásra. Már jó ideje tervezem a hetesre való visszatelepítését de csak halogatom. Pedig valamikor csak el kéne intézni.
A Windows 10-zel úgy vagyok hogy nem igazán van rá szükségem mert a Windows 7 és a Windows 8.1 megfelelő nekem. Igaz utóbbi valamivel mégiscsak jobb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor esetleg lenne esély Indavideós vidik beillesztési lehetőségének beépítésére a fórumra? Elég korlátozottnak érzem a vidi beágyazási lehetőségeinket.

Nálam például filmrészletek beágyazásával vannak problémáim. A Jutyubi ugye jó néhányat totál letilt, némelyik Vimeos vidi nem akar a Tűzrókámban (Másokéban se mert sokan jelezték ezt a neten és (könnyen) kivitelezhető megoldás még nincs rá.) elindulni, a Videa és a Dailymotion vidijeit meg úgy tűnik hogy nem lehet beágyazni.

Meg talán másoknak is jól jönne valamikor az Indás beágyazás.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nálam tegnap este a Dailymotion-os beágyazás a feltelepített vidim letiltása miatt nem jött elő.

A csatornámon belül megy de ha simán a böngészőben akarnám megnyitni akkor a

"

                                    Page not found
The page you're looking for is either restricted or doesn't exist

 

"

üzi jelenik meg. Ezt csak az előbb tudtam meg.

 

 

A kommentírós ablakban meg ezt kaptam:

 

W0heGfL.jpg

 

 

Fene enné meg azt a nyamvadt Vimeót a Tűzrókás bajával együtt mert az egyelőre nem/ vagy nagyon ritkán tiltogat. Legalábbis még semmit se tiltottak le azok közül amiket felraktam oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már nemrég leesett. Azzal a képpel direkt azt akartam mutatni hogy a fórum hogy jelzi ha le van tiltva egy Daily-s videó. A kép feletti szöveget pedig a linkről nyíló oldalról másoltam be.

 

Amúgy itt nem az én Krómozós videózásom a lényeg.

Ha például itt mindenki csak Krómot használna akkor nem izgatna hogy az adott Vimeós videó  elindul-e vagy se. Gondolom sokan inkább Tűzrókát használnak.

Teszem azt ha kivágok egy jópofa filmrészletet amit aztán feltöltök a Vimeóra majd beteszek ide (Mint ahogy tegnap is akartam) és a Tűzrókán nem indul el akkor akit érdekel mehetne be a Krómba hogy láthassa. Az már macerás lenne és azt nem akarnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában tapasztalom, hogy ha egy oldalon rengeteg kép és videó van beillesztve, akkor - ha kommentelni akarok- ugrál a komment ablak - és meg kell várnom, még szépen betölt az összes kép és beáll az oldal is szépen.. Pár másodperc, ki lehet bírni, de attól még zavaró :D :P

Nah mind1...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen, érvényben van ha pár perc különbséggel jönnek. Rog hozzászólásai között 10 óra eltérés van. Tegnap én írtam sok összevonhatót a TLJ spoielres topikba, de az különleges és egyszeri alkalom volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ezen sajnos csak a gyorsabb sávszélesség segíthet. De pont ezért szoktam az idézetekből kiszerkeszteni a képeket és videókat (a legjobb az lenne, ha eleve nem is lenne videó vagy kép az idézetekben, ha a kép vagy a videó egyszer már megtalálható azon az oldalon), hogy a lassabb nettel bíróknak könnyebb legyen betölteni az oldalt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Donát írta:

Egymás alatt ne legyen két poszt ugyanattól az embertől. Legyen összeszerkesztve, ha lehetséges. Vagy már ez nincs érvényben?

 

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De igen, érvényben van ha pár perc különbséggel jönnek. Rog hozzászólásai között 10 óra eltérés van. Tegnap én írtam sok összevonhatót a TLJ spoielres topikba, de az különleges és egyszeri alkalom volt. :) 

 

 

Akkor már vili és meg is nyugodtam.

Azt gondoltam hogy a Netflix-esem került be kétszer egymás után.

Bár olyasmi nálam csak akkor fordul elő ha az egerem bal kattintókája megbolondul és egy kattintáskor egy helyett kettő észre nem vehető kattot produkál.

Olyankor a "VÁLASZ KÜLDÉSE" bigyuszra való egy kattintást a fórum két kattintásnak veszi és kétszer küldi be a hozzászólást az oldalra.

Valamikor fordult már párszor elő velem ilyen.

Akkor szét kell szednem az egeret és meg kell piszkálnom a belsejét hogy egy ideig megint jó legyen. 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De igen, érvényben van ha pár perc különbséggel jönnek. Rog hozzászólásai között 10 óra eltérés van. Tegnap én írtam sok összevonhatót a TLJ spoielres topikba, de az különleges és egyszeri alkalom volt. :) 

Egy napra emlékszem, ami ha eltelik, akkor mehet külön. Ha ez a hivatalos iránymutatás innentől, akkor ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy emlékszem, hogy régen is így volt. Pár perc, max. 1-2 óra, de egy napos különbség már nem számított, sőt már 10 órás sem. Ilyenekkel én soha nem is törődtem, csak amikor néhány perces különbséggel jöttek a posztok, mert az lényegében chatelés.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.