Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem inkább legyen néhány óra, ne percek. Még tíz perc is chat jellegű, fél óra alatt az három poszt, ami lehetett volna egy is. Még egy óra is. A 8-10 óra szerintem ideálisabb, abban benne van egy normális munkaidő vagy éppen egy rendes alvás. Ha este beteszel valamit, de tíz óra múlva reggel eszedbe jut valami, akkor jöhet a sajátod alá az új poszt. Vagy reggel teszel be valamit, de este is eszedbe jutott valami, akkor is jöhet az új poszt, hiába nincs más által feltett poszt.

A lényeg, hogy ne legyen chat jellege a fórumnak, ugyanakkor annak sincs értelme, ha folyton az előző posztba szerkeszted bele a hozzászólást, mert sokan elolvashatták addigra, és a szerkesztést nem jelzi semmi látványos, így, akik már olvasták a topikot, nem fogják észrevenni az új gondolatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam elő szokott fordulni hogy például posztolok valamit és valamennyi idő (legyen kábé 20 perc) után meg találok valami berakni valót a neten. Azt be is teszem pont azután amit én írtam.

Mint mondjuk a Marvel-es topikban volt. Beírtam hogy nem vágom a témát és aztán egy órával később meg beraktam a poszteres dolgot. Az okés vagy nem?

Meg ha az alábbi példában levő két HSz közt húsz-60 perc telik el akkor az okés vagy sem?

Vagy az előbb beraktam egy trélert a filmes topikba két órával a saját posztom után. Az jól vagy rosszul van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja majd stoperral méregetjük ki mikor írt be utoljára nem? :roll: Szerintem mindenkinek van jobb dolga ennél. Ha olyan a dupla úgy is össze lesz vonva, ha nem akkor nem. Felnőttek vagyunk, úgy gondolom ennyire egyszerű dolgot mindenki tud mérlegelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem is volt nagyon ilyen. Gyakorlatilag egy nem létező problémáról beszélünk. 

Mert van egy szorgos hangyád, aki sebesen szerkeszti és pakolássza a posztokat, így te ezt már nem látod. :):D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
22 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Amúgy, ha nyomva tartod a Ctrl-t és görgetsz az egérgörgővel akkor is tudsz ránagyítani/kicsinyíteni az oldalakra, ha Chrome-ot használsz (többinél nem tudom) még azt is kiírja hány %-ot nagyítottál/kicsinyítettél :)

 

Igen utólag magamtól véletlenül erre is rájöttem, de azért köszönöm a tájékoztatást :D Itt legalább kapok valami jót is, ha a kinti világban nem :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na most is koppantam.

Átállítottam a felbontást 800x600-ra mert úgy szoktam a monitor felbontását tartani. Úgy megint visszaállt arra minimálisra. Tehát felbontásfüggő a mocsok. Akkor már a múltkor is jó lett volna ha például 1024x768 lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy tipp, hátha még nem próbáltad: a Win 10-nek remek funkciói vannak ilyen téren is. Ha bemész a "Képernyő-beállítások"-ba (jobb klikk az asztalon, míg elő nem ugrik a menü), ott egyből a "Kijelző" szekcióban van egy méretezési lehetőség, amit ráadásul egyénileg is be lehet állítani egészen 500%-os nagyításig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nekem jó ideig marad a 8.1 mert három féle vidikártya vezérlőből egy se akart a 10-es rendszerhez igazodni. Vezérlő nélkül meg ugye nem maradhat a cucc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig egy hároméves VGA-t a Win 10-nek fel kellene ismernie, mert az nem régi egyáltalán. Az enyém is akörüli korban.

Amúgy, az említett beállítás elvileg a Win 8-ban is benne van, de azt nem tudom már megmondani, hol, mert nekem abból a sz*rból egy hét alatt elegem lett, így sosem tanultam ki.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is illene felismernie a rendszernek a kártyuszt. Az is lehet hogy az alaplap Chipset drivere nem passzolt össze a lappal. Win10-hez csak egy alaplapvezérlőt találtam és már az is gyanús volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.