Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért nem? Mármint lehet nyitni a Legendses könyveknek is külön topicot nem? Max annyi, hogy a korábbi beszélgetések nem lesznek berakva oda. Persze más kérdés, hogy mennyire pörögne egy külön csak az adott könyvről szóló Legends könyves topik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem célszerűbb, ha a Legends már úgy marad, ahogy eddig volt. Láthatóan itt a fórumon is már kevesebb hozzászólást generál, ráadásul miután már kiadták magyarul a Legends 4/5-ét, fölösleges lenne visszamenőleg akár megnyitni a topikokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Adminoktól/Moderátoroktól kérdezném, hogy ha hosszabb élménybeszámolót szeretnék írni a jelenleg zajló pesti Star Wars-kiállításról, melyik topik lenne rá a legalkalmasabb? :D:saber_kylo::lightsaber::vader::r2d2: Külön topikot szerintem nem érdemes nyitni neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legends részlegben nyithatok egy topikot a '80-as években indított Droids rajzfilmsorozatnak? Ha jól látom - bár könnyen lehetséges, hogy csak nem igazodok el jól -, nincsen topikja.

Egyrészt az összes rajzfilmnek (Rebels, TCW, CW) van topikja, még a Roll Outnak is, másrészt olyan műveknek is van topikja, mint az ewokos filmek vagy a bűnrossz Holiday Special.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/22/2019 at 8:54 PM , caseyjones said:

Adminoktól/Moderátoroktól kérdezném, hogy ha hosszabb élménybeszámolót szeretnék írni a jelenleg zajló pesti Star Wars-kiállításról, melyik topik lenne rá a legalkalmasabb? :D:saber_kylo::lightsaber::vader::r2d2: Külön topikot szerintem nem érdemes nyitni neki. 

Mivel nem kaptam választ azóta sem, úgy gondoltam, beírom a "Mennyire egységes a Skywalker SAGA" topikba, elvégre ez egy olyan kiállítás, amely az egész Sagát magába foglalja. :D Ha meg nem tetszik a modiknak, úgyis áthelyezik másik topikba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, caseyjones írta:

Mivel nem kaptam választ azóta sem, úgy gondoltam, beírom a "Mennyire egységes a Skywalker SAGA" topikba, elvégre ez egy olyan kiállítás, amely az egész Sagát magába foglalja. :D Ha meg nem tetszik a modiknak, úgyis áthelyezik másik topikba. :)

Nem ajánlanám azt a topicot, a kiállítás tartalmaz Legends elemeket is.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, caseyjones írta:

Akkor? :pill::para: "Gyűjtemények" topik esetleg? Végtére a kiállításra lehet egyfajta gyűjteményként is tekinteni. :D

A Gyűjtemények topikban van szó a kiállításról. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban. Akkor szerintem az a legjobb topic a kiállítás kibeszélésére. Hétvégén megnézem, majd írok róla egy tartalmas beszámolót képekkel (már ha egyáltalán lehet fotózni), úgy látom, még úgyse tette meg senki. :saber_kylo::lightsaber::trop::vader::kylo::bb8flame::r2d2::captain_phasma::chopper:

Kíváncsi vagyok már rá nagyon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Persze, kidobom Face-re is. Esetleg, ha van valamilyen kép, amit szívesen használnál hozzá, azt is hozzácsaphatom.

Berakom ide. A szövegben esetleg arra ki lehetne térni, hogy a főtáblán még vannak kiadó helyek... most lehet szavazni, hogy kikkel töltsük fel. :)

image.png

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Donát Jó lesz úgy a meghirdetés ahogy most van? 

Tökéletes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy megjegyzés ha lehetne. :) Esetleg el lehetne hagyni ezt a b*zis becézgetést? Istenemre, néha még fizetnék is érte. :clap2:

 

Nekem hiányoznának a becézgetéseim ha elhagynám őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.