Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Én még rajtad kívül senkiről sem hallottam, aki ezt kabbeként értelmezte volna. Főképp, mivel abszolút nem is illene BB cuki karakteréhez. :) 

Pedig nem én vagyok az egyedüli, neten több helye is vitatják :D pl.: 

 

Eddig annyira nem foglalkoztatott, hogy utána nézzek mi is az valójában. De azóta megválaszolták:

 

 If you needed more proof, consider this answer from Industrial Light and Magic’s Patrick Tubach. He essentially confirmed the thumbs-up when he described the creative process they went through to design the moment. He said: "One of the difficult things with animating something like that is you have to be very careful that it doesn’t look like he’s giving you some other sort of gesture! We moved all the pieces around to make sure it was very clearly a thumbs-up over any other kind of ‘salute.’ "

 

Mondjuk szerintem, kabbével viccesebb a jelenet :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
6 órával ezelőtt, Rog írta:

Cupsy is lehetne rugalmas. Az ő érveléseiben szerintem több a logikátlanság mint az enyéimben. Feleslegesen túlbonyolítja a dolgokat.

Amúgy köszi a piros bigyót. Nem hiszem hogy rászolgáltam.

Rászolgáltál több okból is:

1) Nem értek egyet azzal, amit odaírtál. A gomb erre van.

2) Mostanában többször belekötsz másokba hülyeségek miatt. Ez nem jó irány. Ez egy fórum, amit többféleképpen lehet használni. Nem kellene ilyen hülyeségeken fennakadni, minthogy valaki ugyanazt a képet / hírt / infót beteszi, amit Te, vagy hogy spoilerbe rak egy választ, stb. Ezek a dolgok túl vannak lihegve és felül kéne emelkedni rajtuk, mert az élet rövid, és nem éri meg ilyeneken kekeckedni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Bejelentették a Last of Us tv sorozatot a Chernobyl alkotóitól, ami az HBO-ra jön.

Közben készül a Witcher 2. évada is.

Érkezik jövőre az Uncharted mozifilm.   

 

Arra gondoltam, lehetne a videójáték adaptációknak külön topik, ahol a gémer közösség, egy adott helyen értesülhet véleményekről és hírekről, a készülő alkotásokról. Mit szóltok hozzá?

Videójáték adaptációk néven mehetne pl.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is vígan elvannak ezek az általános topikban. Eleve nem nagy a fórumon belül a gamer közösség, ez leszűrhatő a videojátékos topikból. És, ha megnézzük, mennyi hozzászólás született a Witcher első évadához (ami amúgy NEM videojáték adaptáció! :nana: ) vagy az utoló Tomb Raiderhez vagy a Warcrafthoz, akkor látható, hogy ezek nem mozgatnak meg jobban senkit, mint bármilyen más film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég osztottam meg a videjó játék topicban a Last of Us sorozatról a hírt. Egyetértek abban hogy nem kell ezeknek új topic, hisz a videjójátékokból készülő sorozatokat, filmeket csak a videjójátékokkal játszó embereket érdeklik. A többieknek fogalma sincs miről van szó. Maradhatnak a tematikus topicokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumozók! 

 

Eljött a pillanat amikor a fórum fejlődését biztosítandó hozzátok fordulunk, némi adománygyűjtés érdekében.

 

Mint tudjátok az oldal fenntartása csupán szinten tartást jelent, de még ez se olcsó, így szívesen vennénk minden olyan adományt, amit esetleg a fórum támogatására tudtok fordítani. Mindenkinek a saját döntése mennyivel járul hozzá a működéshez, nincs alsó határ. Aki szereti ezt a helyet és szívügyének érzi, hogy legalább ezen a színvonalon megmaradjon, az kérem támogasson minket!

 

Pay Pal regisztrációhoz kötött a támogatás, de ettől nem kell félni, segítünk ha szükséges. Az alábbi linket használva tudtok hozzájárulni a fórum működéséhez.

 

Támogatói link: https://paypal.me/pools/c/8ndj8jiQUe

 

Köszönjük szépen!

Az SWSAGA Fórum üzemeltetői

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez egy jó kezdeményezés, én támogatom. :)

Idén 15 éves lesz a fórum és eddig csak pár ember anyagi hozzájárulásának köszönhető, hogy fenn tudott maradni. Biztos vagyok benne, hogy lesznek néhányan, akik csatlakoznak a támogatói körhöz, hozzám hasonlóan. :)

Aki szeret ide járni, annak nem lehet gond bármekkora összeggel hozzájárulni a fenntartáshoz, az anyagi lehetőségeihez mérten.

 

A paypal regisztrációtól pedig nem kell félni, ha esetleg valakit ez tartana vissza. Nekem 10 éve van ott számlám, anno pont egy hasonló támogatás kapcsán nyitottam, és még sosem volt gondom azzal, hogy nem bántak gondosan a bankkártya adataimmal. Arról nem is beszélve, hogy a továbbiakban számos netes vásárlásnál biztosít a paypal gyors és biztonságos fizetést, többek között pl. a Cinemacity oldalán, ahol Donát és jómagam TFA premier jegyvásárlását szinte csak így lehetett technikailag lebonyolítani, mert a sima bankkártyás fizetések mindig megszakadtak. Szóval hasznos dolog a paypal egyébként is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kedves fórumozók! 

 

Eljött a pillanat amikor a fórum fejlődését biztosítandó hozzátok fordulunk, némi adománygyűjtés érdekében.

 

Mint tudjátok az oldal fenntartása csupán szinten tartást jelent, de még ez se olcsó, így szívesen vennénk minden olyan adományt, amit esetleg a fórum támogatására tudtok fordítani. Mindenkinek a saját döntése mennyivel járul hozzá a működéshez, nincs alsó határ. Aki szereti ezt a helyet és szívügyének érzi, hogy legalább ezen a színvonalon megmaradjon, az kérem támogasson minket!

 

Pay Pal regisztrációhoz kötött a támogatás, de ettől nem kell félni, segítünk ha szükséges. Az alábbi linket használva tudtok hozzájárulni a fórum működéséhez.

 

Támogatói link: https://paypal.me/pools/c/8ndj8jiQUe

 

Köszönjük szépen!

Az SWSAGA Fórum üzemeltetői

 

Nem havonta fizetitek a bérlést? Mert akkor ez most csak tűzoltás. Nem lenne jobb segítség havonta adni valamennyit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Nem havonta fizetitek a bérlést? Mert akkor ez most csak tűzoltás. Nem lenne jobb segítség havonta adni valamennyit?

Nem. Évente fizetjük a webservernek a díjat, míg fél évente a fórum motor és skin frissítések költségeit. 

20 perccel korábban, Sinistra írta:

Amint megjön az új bankkártyám, már utalom is :)

Előre is köszönjük. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönjük neked is Bomarr! :) 

 

Tök jó, hogy ennyien hajlandóak vagytok áldozni a helyre. :hug:

 

 

 

Egy kis tájékoztató mire is gyűjtünk.

 

A fórum éves tárhely díja: 37.504 HUF

A fórummotor éves költsége: 70 USD

Fórum skin éves költsége: 20 USD

 

Ez a jelenlegi árfolyamot figyelembe véve évente kb. 64 ezer forint fórumköltséget jelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nagyon köszönjük neked is Bomarr! :) 

 

Tök jó, hogy ennyien hajlandóak vagytok áldozni a helyre. :hug:

 

 

 

Egy kis tájékoztató mire is gyűjtünk.

 

A fórum éves tárhely díja: 37.504 HUF

A fórummotor éves költsége: 70 USD

Fórum skin éves költsége: 20 USD

 

Ez a jelenlegi árfolyamot figyelembe véve évente kb. 64 ezer forint fórumköltséget jelent.

Azért ez nem kevés pénz. Már azért jár az elismerés, hogy idáig saját zsebből ment. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben nem volt ennyi, de akkor a fórum is majdnem gallyra ment... Szerintem mindenki emlékszik még a vírusos időkre, meg a többi nyűgre. Muszáj tartani a lépést a frissítésekkel mert különben elavul a fórum. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Frenkie írta:

Számomra ez természetes. Nem is igazán igazságos hogy csak te és Dzséjt viselitek a költségeket.

Emlékszem, hogy régebben is felajánlottátok a támogatást, de akkor visszautasítottam. Pont azért mert nem volt egy nagy összeg az éves díj. :) A színvonalnak azonban ára van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.