Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Rog írta:

@Kargarosz

Kéretik az ezelőtti hozzászólásom dühítős értékelését visszavonni. Totál felesleges volt azzal foglalkoznod. Egyáltalán nem vágom hogy mi a dühítő abban a kommentben neked.

 

 

 

 

 

Az ég világon semmi csak próbáltam egy kicsit viccelődni mivel te választottad ki :D Nyugi Rog én szeretlek  :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 hours ago, Rog said:

@Kargarosz

Kéretik az ezelőtti hozzászólásom dühítős értékelését visszavonni. Totál felesleges volt azzal foglalkoznod. Egyáltalán nem vágom hogy mi a dühítő abban a kommentben neked.

Nyugi, nekem Donát reagált ugyanígy egy kommentemre a Marvel topikban, csak "vicces"-sel. Azóta se osztotta meg velem, mi volt neki abban vicces, pedig szívesen nevetnék vele. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 1/8/2020 at 12:13 PM , Dzséjt said:

Pláne úgy, hogy a Star Warsban meglepően kevés dühöngő karakter van. Kylo Ren és Anakin (mily meglepő, igaz? :D ), oszt jónapot. Viszont Kylo csak bútorátrendezéssel fejezi ki dühét, Anakin meg csúnyán néz. Egyik sem éppen "ikonbarát".

Ha jól emlékszem, Pong Krell sem volt éppen egy nyugodt pasas. :D Bár ő inkább talán goromba meg undok volt, mint dühöngő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De van ilyen statisztika.

 

1. Tetszik: 64.1% (36.531)

2. Vicces: 13.5% (7.717)

3. Nagyon tetszik: 9.7% (5.530)

4. Köszönöm: 7.3% (4.134)

5. Meglepő: 1.9% (1071)

6. Szomorú: 1.6% (928)

7. Nem értek egyet: 1.3% (741)

8. Zavaros: 0.6% (338)

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Lenne egy javaslatom a háttérképekkel kapcsolatban. Mivel 6 db hely van és úgytűnik, hogy nem lehet bővíteni(?), ezért a javaslatom az lenne, hogy az SW különböző éráit/médiáit meg lehetne jeleníteni a háttereken.

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a 6 -ból 3 ST jellegű - ebből 2 TLJ - van 2 db PT -s hátterünk - Coruscant és Kamino - továbbá a Scariffi csata a RO "jelképe". Szerintem remek ötlet lenne a következő:

- A PT -nek maradjon a kaminoi, én például azt használom, nagyon jól néz ki.

- Az OT -nak jöhetne egy háttérkép, bármi szinte

- Az ST -nek a 3 közül lehet az egyik, én a TLJ -s azon plakátjára szavazok, ahol Rey fénykarddal választja el Luke és Kylo fejét. :D

- A spin-off filmeknek jó a csata képe, de lehet más jellegzetes téma is. :)

- Az élőszereplős sorozatoknak jól jöhet egy. Például most a Mandinak egy háttérkép remekül állna.

- Végül pedig az animációs sorozatoknak is megfelelne egy kép. Régen volt Rebels, most lehetne aktuálisabb, mondjuk TCW. :D

 

Vélemények? :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Csak én értem félre, de amikor BB-8 ezt mutatja akkor nem épphogy bemutat Finnek, hogy "kapd be"? 

Nem, azt mutatja, hogy "like", ahogy Finn is, hiszen épp akkor tett szívességet a csávónak. ;)

 

Viszont szerintem felesleges még egy "szívesen" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem, azt mutatja, hogy "like", ahogy Finn is, hiszen épp akkor tett szívességet a csávónak. ;)

Nemtom nekem az a mozdulat, az első megtekintéstől úgy jött le, hogy mivel Finn nem ellenálló így BB nyilván ellenséges vele vagy legalább is bizalmatlan és nem is akarja elmondani a bázis helyét, de Finn mégis kihúzza belőle, megköszöni erre BB-8 meg, "oké elmondtam, de bakaphatod" :D Az ahogy kicsapja a hegesztőt tök olyan, mint amikor ökölbe szorított kézzel mutatunk valaki felé aztán kiemeljük a középsőt, a like-ot nem így csapja ki az ember szerintem azt egyből mutatod. Na mindegy az nekem így is úgy is megmarad "kabbénak" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nemtom nekem az a mozdulat, az első megtekintéstől úgy jött le, hogy mivel Finn nem ellenálló így BB nyilván ellenséges vele vagy legalább is bizalmatlan és nem is akarja elmondani a bázis helyét, de Finn mégis kihúzza belőle, megköszöni erre BB-8 meg, "oké elmondtam, de bakaphatod" :D Az ahogy kicsapja a hegesztőt tök olyan, mint amikor ökölbe szorított kézzel mutatunk valaki felé aztán kiemeljük a középsőt, a like-ot nem így csapja ki az ember szerintem azt egyből mutatod. Na mindegy az nekem így is úgy is megmarad "kabbénak" :lol:

Ez a mozdulat benne lesz a Battlefont 2-be, mint emote BB-8nek. Ott is thumbs up lesz a neve. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nemtom nekem az a mozdulat, az első megtekintéstől úgy jött le, hogy mivel Finn nem ellenálló így BB nyilván ellenséges vele vagy legalább is bizalmatlan és nem is akarja elmondani a bázis helyét, de Finn mégis kihúzza belőle, megköszöni erre BB-8 meg, "oké elmondtam, de bakaphatod" :D Az ahogy kicsapja a hegesztőt tök olyan, mint amikor ökölbe szorított kézzel mutatunk valaki felé aztán kiemeljük a középsőt, a like-ot nem így csapja ki az ember szerintem azt egyből mutatod. Na mindegy az nekem így is úgy is megmarad "kabbénak" :lol:

Én még rajtad kívül senkiről sem hallottam, aki ezt kabbeként értelmezte volna. Főképp, mivel abszolút nem is illene BB cuki karakteréhez. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.