Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kb. egy hónapja voltam utoljára fent a fórumon, és azóta eltűnt minden értesítésem. Pedig kell lennie, mert láttam topicokat, ahol válaszoltak nekem, reagáltak hsz-emre stb. Mi lehet ennek az oka? 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 minutes ago, Ody Mandrell said:

De hogy hogy nem volt semmi? Láttad az értesítéseket és eltűntek, vagy nem is voltak? 

Egyáltalán nem voltak. Rákattintottam a bolygó ikonra, azt írta ki, hogy "There are no new notifications". Aztán amikor rámentem a "View All"-ra, akkor se adott ki semmit. Azóta már bejöttek az értesítések, mármint azokkal a hsz-eimmel kapcsolatban, amiket ma írtam. De minden korábbi nem látható. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Srácok, utaltam én is némi pénzt. :) Ha teljes karantén lesz, ez a fórum lesz az egyik mentsváram. :D

Nagyon szépen köszönjük, ez a Te helyzetedben különösen nagylelkű! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, @Nute Gunray! :)

 

@caseyjones Nem volt abban az egy hónapban sütitörlés vagy webhely adatok törlése, nem futattál takarítást a gépen (CCleanerrel vagy más programmal), esetleg nem voltál kijelentkezve? Ezek okozhatnak ilyen anomáliákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Ody Mandrell said:

Angol nyelvűre van beállítva nálad a fórum? 

Igen.

1 minute ago, Dzséjt said:

 

@caseyjonesNem volt abban az egy hónapban sütitörlés vagy webhely adatok törlése, nem futattál takarítást a gépen (CCleanerrel vagy más programmal), esetleg nem voltál kijelentkezve? Ezek okozhatnak ilyen anomáliákat.

Hát, mindegyik előfordulhatott. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek egyike (vagy mindegyike :) ) lesz a ludas. Ha tudod előre, hogy lesznek ilyen nagyobb kihagyások, érdemes beállítani azt, hogy a fórum e-mailben is értesítsen, akkor azok biztos megmaradnak. Ezt lehet napi és heti leosztásban is kérni, így idegesítővé sem válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Ody Mandrell said:

Miért nem jó a magyar nyelv?

Mert ahol csak tudom, beállítom idegennyelvűre az oldalt, hogy szokjam, hogy pl. angolul hogy vannak ezek a weboldalakkal kapcsolatos fogalmak (save, notify, view, topic stb.). :D A gmailem is angolra van állítva. Tudom, vicces. :D

Vagy baj, ha angolra van állítva? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen köszönjük! :) Remélhetőleg sose fog megszűnni a fórum, komolyan sose merült fel ilyen eshetőség. :) Sok embernek fontos ez a hely és ez most látszik igazán! Ez a hely a napi kapcsolattartás nélkülözhetetlen formája több közeli ismerőssel is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is leszögezem, semmi rossz szándék nem vezérel, nem is akarok bunkó lenni, és abszolút nem akarom elrontani senki szülinapját. 

Szóval: nem lehetne a szülinapi köszöntéseket privát üzenet formájában lefolytatni? Az én részemről zavar, hogy amikor belépek az "Egyéb fontos" topikba, azt remélem, hogy hátha valami érdekes témáról megy a diskurzus, ehelyett vagy legalább tízszer végig kell olvasnom ugyanazt a mondatot (Boldog születésnapot/Isten éltessen), amennyiben valakinek szülinapja van.

És azt is hozzátenném, hogy a saját szülinapomat illetően is ugyanez a véleményem. Valójában meg sincs adva, de ha meg is lenne, én jobban örülnék neki, ha privátban jönnének a köszöntések, mert lehet, hogy másokat zavar, hogy szülinapi köszöntéseket kell olvasnia 30x egymás után egy olyan topikban, ahol legfőképpen a nagyvilággal kapcsolatos és egyébként sokszor nagyon érdekes  témákat szokott kivesézni a nép. Vagy éppen fontos kérdésük van, amely másoknak is hasznos lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.