Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem és azt írja hogy még nem olvasta. Vagy nem tudja vagy nem akarja. Az itteni hallgatagsága miatt mindkettő lehetőség benne van nálam a pakliban. Csak trébbül érzem magam most hogy már tudom.

De akkor is reagálhatott volna valamikor ide miután rákérdeztem itt a privire. Utána el is olvashatta volna ha már felhoztam a témát. Aztán válaszolhatott volna és nem tartanánk itt. Úgy csak jobban jártunk volna.

Ha valami gubanc van a privizőjével és amiatt nem tudja elolvasni azt megérteném ha tudnék róla. Csak hát nem akad itt semmi ami előbbre vezetett volna.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem csak észre azt, hogy kiírja a profilnál a napot megnyerő legnépszerűbb hozzászólót -pl. az adott felhasználó mikor nyerte meg utoljára a napot és összesen hányszor volt első, nekem 44 volt. :lol: Tök ötletes. Aztán most azt is észrevettem, hogy vagy nem találom vagy eltűnt. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 12/20/2019 at 1:21 PM , Dzséjt said:

@Darth Revan9 a saját topikjaikban nem kell spoiler tagot használni az adott műről, és pláne nem kell több éves műveknél. :nana:

Ugyanígy jártam egyszer egy másik fórumon, a Game of Thrones fórumán. Rám szólt a modi, hogy miért teszek spoilerbe dolgokat egy 2 éve megjelent részhez. 

Nos, én azért tettem spoilerbe azt, mivel gondoltam azokra is, akik nem látták az adott részt, de szeretnének véleményeket olvasni róla.

Valószínűleg Revan is így volt vele. Én például elolvastam volna a véleményét, de így, hogy ki lett szedve a spoiler, már nem akarom ezt megtenni, mert lehet, hogy valamikor el szeretném olvasni azt a művet, és ebből kifolyólag nem akarok megtudni előre kulcsinformációkat. 

 

Szóval, nem igazán értem ezt a dolgot. Ha valakinek még nem volt szerencséje az adott műhöz, de érdekli, és szeretne róla véleményeket olvasni, mielőtt megvenné, hogy tudjon képet alkotni róla, hogy nagyjából milyen is a mű, voltaképpen nem tudja megtenni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le van írva a szabályzatba,, hogy ezt hogyan kell kezelni. Aki belép egy adott topikba, saját felelősségre teszi. Ha elolvasta a szabályzatot, akkor tudnia kell, hogy ott bizony spoilerbe fog futni. Ha nem, így járt. Ha te sem vagy tisztában ezzel, tessék szépen művelődni: a Fórum szabályzata.

Nem azért írtuk, mert éppen nem volt jobb dolgunk. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Húha, én utoljára a régit olvastam. Ehhez az újhoz még nem volt szerencsém. :lol:

Pedig elég sokáig kint volt a főoldalon a felszólítás, hogy változott a szabályzat, tessék elolvasni. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

No, meg is van. Az Anakin-Padmé-Obi-Wan jelenetből vettem ki a képet, mert az "I hate you" snittben a mozgás miatt többségében Anakin arca elmosódott, a végén meg úgy felemeli a fejét, hogy lényegében a fél arca lelóg a képről. Gondoltam még a "gonoszul belenézek a kamerába" képre, de abból meg lekicsinyítve annyit sem látni, mint a végül kiválasztott változatból. Vélemények, gondolatok, ötletek?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pláne úgy, hogy a Star Warsban meglepően kevés dühöngő karakter van. Kylo Ren és Anakin (mily meglepő, igaz? :D ), oszt jónapot. Viszont Kylo csak bútorátrendezéssel fejezi ki dühét, Anakin meg csúnyán néz. Egyik sem éppen "ikonbarát".

És csak most esik le, hogy a választott kép párban van a Padmés szomorú ikonunkkal, az utána jövő jelenetből szedtem ki. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 minutes ago, Ody Mandrell said:

Jó kép, csak lehet nem elég kifejező? :hmm:

Egy idő után hozzá fogsz/fogunk szokni. :)

Emlékszem, annak idején az volt egyeseknél a probléma, hogy Padmé arca nem igazán látszik, és emiatt nem olyan jó a "szomorú"-hoz. Nyilván ilyen kicsi ikonnál nem lehet jól kivenni, de egy idő után hozzászokik az ember, vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy megtanulja, hogy Padmé arca a "szomorú"-val párosítandó, és már el is felejti, hogy jól látszik-e a kép vagy sem. :D

Tehát pl. a "dühítő" akár lehetne baby Yoda vagy egy ewok vagy a szakács a Holiday Specialből, mert egy idő után úgyis hozzászoksz/megtanulod, hogy ő jelenti a "dühítő"-t. :D De nyilván hatásosabb, jobb egy témába vágó karaktert alkalmazni.   

 

Egyébként köszönöm, hogy meghallgattátok a javaslatomat, és örülök, hogy sikerült megvalósítani. Mostantól lehet dühöngeni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejön.

Hirtelen a lávafolyam fölött álldogáló Ani ugrott még be. Amúgy nem tartom kizártnak hogy a kivitelezés közben ez is felmerült.

 

whm7tTJ.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Kargarosz

Kéretik az ezelőtti hozzászólásom dühítős értékelését visszavonni. Totál felesleges volt azzal foglalkoznod. Egyáltalán nem vágom hogy mi a dühítő abban a kommentben neked.

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.