Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Egyelőre a gyűjtés lezárult, köszönjük szépen még egyszer mindenkinek, aki támogatta a fórumot. Összesen 54.500 Ft jött össze, amiből már fordítottunk is a fenntartásra.

 

Féléves fórummotor költség: 12.146.- (04.27.)

Féléves skin költség: 3.328.- (05.22.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Ody Mandrell said:

Magyarul @Iqvi, magyarul... 

Erről jut eszembe, hogy lenne egy javaslatom: ha valaki idéz valahonnan valami angol nyelvű szöveget (tudom, hogy ez most éppen nem az a szitu volt), akkor én a helyében csinálnék hozzá egy fordítást, vagy legalább dióhéjban, tömören összefoglalnám, miről szól a szöveg. Nem magamból indulok most ki; biztos vagyok benne, hogy nem minden olvasója a fórumnak vérprofi angolos, a Google fordítóba bemásolva a szöveget meg érdekes eredmények szoktak születni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Erről jut eszembe, hogy lenne egy javaslatom: ha valaki idéz valahonnan valami angol nyelvű szöveget (tudom, hogy ez most éppen nem az a szitu volt), akkor én a helyében csinálnék hozzá egy fordítást, vagy legalább dióhéjban, tömören összefoglalnám, miről szól a szöveg. Nem magamból indulok most ki; biztos vagyok benne, hogy nem minden olvasója a fórumnak vérprofi angolos, a Google fordítóba bemásolva a szöveget meg érdekes eredmények szoktak születni. :D 

Igény lenne rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU-részlegben szeretnék kérni a "From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back" topiknak egy könyv címkét, illetve a "Star Wars Squadrons" topiknak egy videójáték címkét.

Előre is köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudok olyat csinálni, hogy lehívom x felhasználó összes kommentjét egy adott topikban? Pl. ha meg akarom nézni az összes hozzászólást, amelyet JediLovag23 írt a Baljós árnyak részlegének filmértékelős topikjába. Próbálgattam a keresés funkcióval, de nem nagyon jártam eddig sikerrel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan probléma ütköztem, hogy nagyon régi (egész pontosan 2006-os) kommenteknél a spoilerkapcsoló mögötti tartalmat nem tudom elolvasni. Pl. ennél, ahol @Bomarr a Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion című filmről ír spoiler kapcsoló mögött (nagyon érdekelne amúgy, hogy mit írt, nem olyan rég néztem meg az NGE-t és nagyon beszippantott)

 

https://swsaga.hu/topic/13-filmek/page/161/?tab=comments#comment-41544

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijavítottam, most már el tudod olvasni.

Sajnos 2006-ban még egy nagyon másmilyen motor futott a fórum alatt, és úgy tűnik, az nem kompatibilis a jelenlegivel. A posztokat egyenként kéne forráskódból javítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Köszi hogy kivitelezésre került az ötletem! Vagyis részben lett kivitelezve ami tök jó mert egy igazán találó nevet kapott az a topik. Azt tudtam hogy az "Utalások" elnevezés nem valami szerencsés de jobbat nem tudtam kitalálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha elolvasom ezt a könyvet, és véleményt szeretnék írni róla, melyik topicban tegyem meg, mit javasoltok? Elvégre ez is Star Wars-könyv - legalábbis ahhoz kapcsolódó -, de értelemszerűen nem a szokásos Kánon-Legendák rendszerben. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyhogy nem kaptam már két alkalommal is értesítést említésről? :hmm: Legutóbb Iqvi említett meg egy kommentjében, és nem kaptam róla értesítőt. Direkt csekkoltam az összes értesítésemet, hátha csak elkerülte a figyelmem, de nem. A múltkor Dzséjt is megemlített, és arról se kaptam értesítést - úgy vettem csak észre, hogy éppen olvastam a topikot, és megláttam a hsz-t, amelyben betagelt. 

Csekkoltam a beállításokat az értesítésekkel kapcsolatban, de nincs beállítva olyan, hogy ne kapjak értesítést, ha valaki megemlít egy hsz-ben.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétfői napon karbantartás és frissités miatt a fórum csak korlátozottan lesz elérhető. 

Elkészült a 4.5-ös motor ami nagyon sok újdonságot fog tartalmazni. Az erre való átállás fog megtörténni hétfőn. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A hétfői napon karbantartás és frissités miatt a fórum csak korlátozottan lesz elérhető. 

Elkészült a 4.5-ös motor ami nagyon sok újdonságot fog tartalmazni. Az erre való átállás fog megtörténni hétfőn. 

Mint átlag user ebből mit fogunk észrevenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.