Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Látom megvolt a frissítés! Nekem tetszik, letisztultabbnak és modernebbnek tűnik, pedig az eddigi kinézet is eléggé az volt.

 

Viszont van pár probléma, amit gondolom, nemcsak én vettem észre.

 

Ami így elsőre szemet szúr, hogy eltűntek a SW-os háttérképek, amiket eddig be lehetett állítani.

 

A másik pedig, hogy a kommentek alatti reakciósáv, illetve az idézet rész furán néz ki, mintha helyet cseréltek volna, viszont így a reakciósáv kitakarja a hozzászóló profiljának részleteit. Itt egy példa (az alul lévő fehér csíkkal ne foglalkozzatok, az nincs ott)

 

KYhwzj6.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak az idézetes részt kell javítani, amúgy rendben van. Sőt, kifejezetten tetszenek az új funkciók, ahol beállíthatom, hogy a fórum az ablakszélességhez igazodjon, az oldalt lévő dobozok pedig a görgetéssel automatikusan gördüljenek oldalt :yeah:így oldalt nincs egy üres rész, hanem szépen kitölti a tartalom a kijelzőt minden pillanatban. Habár utóbbi csak a főoldalon működik jól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekünk is elárulhatod hol kell ezeket beállítani. :lol:

Hát most hogy a defaultra állítottad mindkét skint, nem tudom :D a swsagás skin-nél volt a jobb felső sarokban egy gomb, ami a képen lévőhöz hasonlít, ott voltak ilyen finomságok :D itt a fehér skinben nem látok ilyet...

 

kép.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik. :cool:

Egyelőre csak egy gondom van vele. Az 1280x720-as felbontás miatt nagyítani szoktam a képen hogy jobban lássam a betűket meg egyebeket és ezért az oldalak aljára egy öt kapcsolós sáv került ami az oldalak aljának egy részét eltakarja. Azt a sávot el lehet valahogy tüntetni onnan?

 

yTbz3nT.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Rog írta:

Azt a sávot el lehet valahogy tüntetni onnan?

Jobb felső sarokban van egy "Costumizer" gomb, ott állíthatod be azt a menüt plusz a betűméretet is ha neked ez kicsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmire se jutottam. Bekapcsoltam mindent abban a szekcióban de az a sáv még mindig látszik ha nagyítok a képen. Az a betűméret nagyítás nem vált be mert még az se nagyít ahhoz eleget a betűkön hogy jól lássam őket és ezért jócskán nagyítanom kell a Ctrl+egérgörgő kombóval a képen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 1280x720-as felbontásnál mindig sokat kellett nagyítanom a képen hogy jól lássam a betűket meg egyebeket.

A mobil navigációs sort mobilon nem tudom kikapcsolni mert netezéshez csakis PC-t használok. Okostelóm sose volt és talán nem is lesz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Nekem 1280x720-as felbontásnál

Nem tudsz 1280*1024-re váltani?

 

1 órával korábban, Rog írta:

mindig sokat kellett nagyítanom a képen hogy jól lássam a betűket meg egyebeket.

A mobil navigációs sort mobilon nem tudom kikapcsolni mert netezéshez csakis PC-t használok. Okostelóm sose volt és talán nem is lesz.

Az a navigációs sor asztali gépen nem látszik nálam, csak mobilon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudsz 1280*1024-re váltani?

 

Tudok de azzal csak romlik a helyzet mert úgy és még néhány más felbontás esetében a kép majdnem négyzet alakban középre kerül és egy-egy fekete sáv lesz a két oldalán plusz a megjelenített dolgok a felbontás növelésével egyre kisebbek lesznek szóval mindenképp nagyítanom kell hogy a böngésző ablakában mindent rendesen lássak. Lehet hogy a monitorbeállításokat kéne birizgálni de nem tudom hogy mit állítgassak.

 

 

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az a navigációs sor asztali gépen nem látszik nálam, csak mobilon. 

 

Majd csinálok egy videót a nagyítgatásról és akkor jobban átjön hogy mi zajlik nálam olyankor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Rog írta:

Majd csinálok egy videót a nagyítgatásról és akkor jobban átjön hogy mi zajlik nálam olyankor.

Ok, mert ez így elég zavaros nekem.

 

Másnak is van az asztali gépén olyan sáv amiről Rog írt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.