Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Camee írta:

de úgy gondolom,

Mi meg ellentétesen gondoljuk. Ezt a "nyalogatjátok a sz*rt" stílust itt hanyagold légy szíves. Köszi. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Camee írta:

25 éves vagyok, így nem gyászolom....nem kell magadból kiindulni.... Képes vagyok objektívan (amennyire ez humán területeken lehetséges), de úgy gondolom, hogy inkább ti vagytok fanatikusok akik ha egy szarra SW-t nyomtatnak, egyből nyaljátok.... Nem tudom, ez biztos védekezés nektek, egy másik univerzumba való menekülés, passz valami ilyesmi.

 

Takarodjál innen most. "Köszi" hogy lelőtted a mai rész egyik poénját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Takarodjál innen most. "Köszi" hogy lelőtted a mai rész egyik poénját.

Egyáltalán nem akarom őt védeni, de a kommentje a rész topikjába lett beírva, szóval nem spoilerezett. Csak ugye a moderátorok áthozták ide, és hát bennmaradt.

 

De nyugi, nincs a kommentjében semmi konkrét spoiler, szóval nem kell aggódni.

 

Mando 2x5:

Spoiler

Ezra nem szerepel az epizódban

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Egyáltalán nem akarom őt védeni, de a kommentje a rész topikjába lett beírva, szóval nem spoilerezett. Csak ugye a moderátorok áthozták ide, és hát bennmaradt.

 

De nyugi, nincs a kommentjében semmi konkrét spoiler, szóval nem kell aggódni.

 

Mando 2x5:

  Spoiler elrejtése

Ezra nem szerepel az epizódban

 

 

43 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem lőtt le semmilyen poént. azért nincs is spoilerbe rakva. :) 

 

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez most egyáltalán nem jogos, semmilyen spoiler nincs egyik hozzászólásban sem.

 

Már láttam a részt tényleg nincs benne. Viszont a "Takarodjál innen" nem emiatt volt. Hanem az EP 7-8-9 fika miatt. Bejön a csávó és egyből támad. Meggyalázza a rajongásunkat hogy minden sz*rt szeretünk amire sw van írva.  Szerintem egy ilyen kezdésre azonnal örök bant kéne adni. Ugyanaz a típus mint Flóribá, Mestal, Quarron és társai.  Minek tűrjük el akár egy percig is aki nem idevaló? A vége úgyis az lesz hogy repül. 

Nem az a baj hogy nem tetszik neki az ST hanem az a bicskanyitogató stílus ahogy leírja és őnmagát istennek képzeli.

Nem vagyok itt góré, de higgyétek el hogy ez a csávó nem fog változni. Nincs értelme neki esélyt se adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Viszont a "Takarodjál innen" nem emiatt volt. Hanem az EP 7-8-9 fika miatt.

A stílusa miatt megkapta az ejnye-bejnyét (én sem finomkodtam azért) és szóltunk, hogy itt ez nem divat. Megjegyzem, az ilyen "takarodj" felszólítás sem éppen idevaló stílus. :nana:

Ha ezt megérti és tartja magát hozzá, szívesen látott vendég. Ha meg egy újabb nem kívánatos személy lesz belőle, akkor majd repül akkor. De bármit is higgyenek a bannolt emberkék, senkit sem vágunk ki egyből a véleménye miatt. Őket is meglehetősen sokáig toleráltuk, még ha ezt nem is képesek felfogni sértődöttségükben, és ezen a tendencián ezután sem fogunk változtatni, ha rajtam múlik, mert mindenkinek meg kell adni a lehetőséget a javulásra, hátha értékes tagja lehet a csapatnak. Ha nem, akkor lesújt a banhammer: :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mi van itt? Az éjjel megjött a Jézuska? :shocked:

 

Gyerekkoromban volt így, hogy este még semmi, aztán reggel már ott a fa és alatta az ajándékok. :yeah:

 

Azt nem mondták, hogy az elkövetkező 100 évre fogják betáblázni magukat. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Pláne! Az még csak 10 éve volt. :D Basszus, amikor a fórum létrejött, pl. @Iqvi csak 1,5 éves volt. :o :lol:

 

Mondjuk ki nyugodtan, hogy Iqvi kedvéért jött létre :D Nem kell tovább titkolni, ideje megtudnia az igazat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.