Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor ha jól gondolom, ha nagyon belenagyítasz, akkor az oldal átvált mobil nézetre. Én is kipróbáltam, és ha 200% körüli a nagyítás, akkor nekem is megjelenik.

 

A megoldás: nincs más dolgod, mint belenagyítani, és miután megjelent a csík, a bal felső sarokban a Customizer-ben az első opcióból vedd ki a kapcsolót. Akkor el fog tűnni.

 

De amúgy nem lenne jobb, ha a felbontást az ajánlott értéken hagynád, és a Gépházban állítanál be megfelelő nagyítást? Esetleg kipróbálni a Windows kisegítő funkcióit, amelyek gyengénlátók számára ajánlottak?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy van ahogy @Yoda József írja. A nagyítással már olyan kicsi lesz a felbontás, hogy átvált mobil nézetre a fórum. A megoldást szintén leírta feljebb Yoda. :) A legjobb a gépházas, bár lehet, hogy akkor is megjelenik az alső sáv. Ki kell próbálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal a Costumizer-es kapcsolgatással oldottam meg. Ott már korábban is kapcsolgattam de nem sikerült egyről a kettőre jutnom mert nem tudtam hogy közben a csíknak látszódnia kell. A csík nélkül meg a mobil nézetes bigyusz nem jön elő.

Már a 2006-os idekerülésem óta nagyítva ügyködök itt tehát már nagyon megszoktam.

Amúgy eddig azt se tudtam hogy az a mobil nézet. A másik fajta nézetet is felfedeztem már jó régen de idáig nem vágtam hogy miért van kétféle nézet.

 

Szóval most már jóval elégedettebb vagyok a fórum új verziójával. Majd jobban szétnézelődök hogy jobban megismerjem.

 

Közben azt vettem észre hogy az adminok avatarjánál levő logo-ra való egérmutatózáskor az íródik ki hogy moderátorok. Annak tervben van már a kijavítása vagy ismeretlen hiba még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Közben azt vettem észre hogy az adminok avatarjánál levő logo-ra való egérmutatózáskor az íródik ki hogy moderátorok. Annak tervben van már a kijavítása vagy ismeretlen hiba még?

Az nem hiba, hanem egy új fejlesztés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejön az a mobilos kinézet. Csak akkor zavar mikor szpojlerbe akarok tenni valamit és a szpojler bigyó előhozásához sokat kell kicsinyíteni. A szpojler ablak megjelenése után meg újra nagyíthatok.

 

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az nem hiba, hanem egy új fejlesztés. :)

 

Azt kapásból vágtam hogy új fejlesztés. Elvégre a modernizálás előtt az még nem volt ott.

A hibát arra értettem hogy nem azt írja ki például hogy "Ody Mandrell is an admin". Pedig abban az esetben egy adminról van szó.

A moderátoroknál okésnak tartom a kiírást mert abban az esetben a "... is a moderator" felirat jön elő.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

A hibát arra értettem hogy nem azt írja ki például hogy "Ody Mandrell is an admin". Pedig abban az esetben egy adminról van szó.

A moderátoroknál okésnak tartom a kiírást mert abban az esetben a "... is a moderator" felirat jön elő.

Gyakorlatilag mindegy. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy is meg nem is. Mindegy mert nem akarom nézegetni. Nem mindegy mert felhoztam egy logikusabb verziót ami le van és talán továbbra is le lesz csokizva és azzal együtt én is lecsokizva érzem magam. Jobban jártam volna ha hanyagoltam volna azt a logót. Akkor legalább nem akartam volna segíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelj Rog. Ezt a rendszer hozza így nem tudunk mit tenni ellene. A moderátor szerintem általánosan van véve, mert valahol az admin is egy moderátor. Remélem ezért nem fogsz eret vágni magadon. Nem mindegy az neked, mit ír ki az az ikon? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a rendszer nem engedi a szövegek átírását akkor nincs jelentősége annak hogy mindegy-e nekem vagy sem. Abban az esetben leszállok a témáról és kész.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy hét nyaralás óta csak most nézem igazán, és barátkozom vele. :)

Egy javaslatom lehetne még? Ha az utolsó aktív topikok részről lépek be a topikokba, akkor régebben az utolsó olvasatlan hsz-re ugrott, most viszont a topik elejére. Ez jobb lenne úgy, ahogy régen volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Pildi írta:

Én egy hét nyaralás óta csak most nézem igazán, és barátkozom vele. :)

Egy javaslatom lehetne még? Ha az utolsó aktív topikok részről lépek be a topikokba, akkor régebben az utolsó olvasatlan hsz-re ugrott, most viszont a topik elejére. Ez jobb lenne úgy, ahogy régen volt. :)

Ezt a fejlesztőknek kell megírni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Rest In Peace" topikban nem sikerül a második válogatás szerkesztése. A "MENTÉS" bigyó után nem változik meg a kommentablak tartalma. Plusz alulra az íródik ki hogy nyolc órája szerkesztettem mikor a valóságban sokkal kevesebb ideje. Többször is próbáltam szerkeszteni de mégse jött össze.

Három böngészőben is próbáltam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aránylag hosszadalmas melóval mégis sikerált összehoznom. Most egyszerre egy elemet vettem ki illetve tettem be és mindegyik akció után mentettem ahelyett hogy egyetlen szerkesztéssel intéztem volna el a dolgot. Valamiért a sok cucc egy szerkesztés közben történő cserélgetése kifogott a rendszeren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki hogy elmúlt nálam a probléma. Az előbb mindent kitöröltem a komment ablakból és újra visszaraktam ugyanúgy a cuccokat és azután mentettem. A tartalom mint várható volt nem változott de a komment aljára már az lett kiírva hogy pár másodperce szerkesztettem. Plusz az se jelentkezett hogy a változtatások érvénybe lépése és az oldal alaphelyzetbe állása után csak egy üres kisebb méretű komment ablak került elő a normális helyett. Akkor frissítenem kellett hogy az ablakban minden látszódjon. Így már rá merem fogni hogy rendben van.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Pildi írta:

Egy javaslatom lehetne még? Ha az utolsó aktív topikok részről lépek be a topikokba, akkor régebben az utolsó olvasatlan hsz-re ugrott, most viszont a topik elejére. Ez jobb lenne úgy, ahogy régen volt. :)

Ez engem is eléggé zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai napon megjött az éves díjbekérőnk, ami 41.636.-

 

Ezzel együtt tehát így alakultak a költségek:

Féléves fórummotor költség: 12.146.- (04.27.)

Féléves skin költség: 3.328.- (05.22.)

Éves tárhely és domain díj: 41.636.- (08.31.)

 

Tehát eddig 57.110.-! Ezt mind az adományokból fizettük! Köszönjük szépen!

 

Tovább folytatjuk a gyűjtési akciót, remélem az újabb hullámban is számíthatunk néha egy-egy adományra. A metódus a régi marad, PayPal-on keresztül lehet támogatni az oldalt, az alábbi linken: https://www.paypal.com/pools/c/8sc2QuZDhZ

 

Érdemes megjegyezni, hogy első körben 54.500.- jött össze, amit már fel is használtunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük szépen @Pildi! :) Máris beindult.

 

11 perccel korábban, Pildi írta:

Köszönjük az elszámolást! :) Akkor idén még további 16 ezer Ft költség várható, majd ez az éves kör ismétlődik majd jövőre is.

Az én támogatásomra továbbra is számíthattok!

Egyébként így van ahogy írod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.