Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy gombnyomással be lehetne állítani de nem fogjuk. :)

 

Ennek mi az oka? Nálam is volt már hogy elküldtem a hozzászólást aztán semmi ,rányomtam még egyszer és akkor kétszer jelent meg. Sokkal egyszerübb lenne ha ki tudnánk törölni a másodikat mi mint írni nektek. Ha épp meg nem vagytok itt akkor még szívásabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az az oka, hogy akkor törölgetne mindenki orrba-szájba. Nagyon ritkán adódik technikai baki miatti duplázás. Ha lesz majd kitöröljük. 

 

Ja értem. Ha meggondolná magát mondjuk 2 nappal késöbb, kitörölné a 2 nappal korábbi hozzászólást, akkor nem lenne folytonos a beszélgetés. Nem lehetne érteni. Akor így ok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Rog volt ebben nagyon aktív anno. Ezért is szűnt meg ez a lehetőség. 

 

Voltam. Jó régen. Ami nem jelenti azt hogy ezekben az időkben is olyan lennék. Ennél fogva akár vissza is lehetne azt a törlő funkciót állítani de úgyse lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem jelenítődnek meg nálam az Instáról berakott cuccok. Nagy üresség van a helyükön. A kommentíró ablakban a cuccok linkjének bemásolása után meg a linkek nem változnak át. Négy böngésző közül egyik se kezeli jól a dolgot. Sütiket és gyorsítótárat töröltem plusz Flash Player-t frissítettem hátha van közük hozzá. Guglizgatok is a megoldás után de az is lehet hogy fórum hiba.

 

Erre az oldalra két Instás cucc is be lett rakva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony, írtunk nekik. Az oldalhoz tartozó MyDNS és apche újragenerálást elvégezték és restartolták a tárhelyet, mert állításuk szerint "request lehetett beragadva, ami miatt hibára futott". Azután működött is az oldal, bár ma én is újra tapasztaltam lassulást. Ez viszont lehet, hogy csak a bezárt sulik és társai miatti leterhelés miatt van, mert csúcsidőben tapasztaltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Camee írta:

Ez a sorozat igazi gyógyír a 7-8-9 hulladékjai után! Kiváló rész, sorozat! :)) (Ezra remélem még felbukkan). :D

Nem lehet úgy örülni valaminek, hogy közben nem dobáljuk a sz*rt valami másra? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Camee írta:

Ez a sorozat igazi gyógyír a 7-8-9 hulladékjai után! Kiváló rész, sorozat! :)) (Ezra remélem még felbukkan). :D

Esetleg még mindig gyászolod a gyerekkorod amiatt, hogy a Sequel Trilogy nem azt adta amit te vártál, és nem vagy képes elfogadni a változást, illetve objektíven értékelni valamit?

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Esetleg még mindig gyászolod a gyerekkorod amiatt, hogy a Sequel Trilogy nem azt adta amit te vártál, és nem vagy képes elfogadni a változást, illetve objektíven értékelni valamit?

25 éves vagyok, így nem gyászolom....nem kell magadból kiindulni.... Képes vagyok objektívan (amennyire ez humán területeken lehetséges), de úgy gondolom, hogy inkább ti vagytok fanatikusok akik ha egy szarra SW-t nyomtatnak, egyből nyaljátok.... Nem tudom, ez biztos védekezés nektek, egy másik univerzumba való menekülés, passz valami ilyesmi.

  • Nagyon tetszik 1
  • Dühítő 2
  • Nem értek egyet 1
  • Meglepő 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whoah woah stop there right now. Igenis lehet objektíven értékelni filmeket és más alkotásokat. De az nem objektivitás, hogy benyögjük, hogy a 7-8-9 szar. Az egyszerű vulgarizmus, illetve ne általánosíts a teljes fórumra az én véleményem alapján. Ha leírod, hogy neked  a 7-8-9-,ben, ez meg ez nem tetszik  akkor máris kellemesebb hangnemben folyik tovább a diskurzus. Csak na, ezt nem feltétlen a Mando topikjaiban kéne megtenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Whoah woah stop there right now. Igenis lehet objektíven értékelni filmeket és más alkotásokat. De az nem objektivitás, hogy benyögjük, hogy a 7-8-9 szar. Az egyszerű vulgarizmus, illetve ne általánosíts a teljes fórumra az én véleményem alapján. Ha leírod, hogy neked  a 7-8-9-,ben, ez meg ez nem tetszik  akkor máris kellemesebb hangnemben folyik tovább a diskurzus. Csak na, ezt nem feltétlen a Mando topikjaiban kéne megtenni.

Korábban megettem, (nem tudom mélyen tisztelt Cenzor Úr törölte-e őket). Itt csak egy összehasonlítást végeztem, ráadásul igen pozitív szellemben, nagyra értékelve a sorozatot, és ezt a részt is.... .nem kell a PC diktatúra, a túlérzékenység .... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.