Ugrás a kommentre

2023 LEGJOBBJAI - LEGJOBB IDEI NŐI FŐSZEREPLŐ


Donát

Star Wars TV 2023 - Legjobb női főszereplő  

24 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki volt a legjobb női főszereplő 2023-ban?

    • Omega
    • Ahsoka Tano
    • Sabine Wren
    • Hera Syndulla
    • Shin Hati
    • Morgan Elsbeth
      0
    • Bo-Katan Kryze
      0
    • A Kovács
      0

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Segítsetek összeszedni őket. A Visionst és a Young Jedi Adventurest itt hanyagolnám, úgy se kapna szavazatot.

 

Bad Batch: Omega. Más?

Ahsoka: Ahsoka, Sabine, Hera (?), Shin Hati (?) Morgan Elsbeth (?)

Mandalorian: Bo-Katan Kryze, Kovács

 

Egyéb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát

Azért erre a kijavítósdira egy "Köszönöm" plecsni illőbb lett volna. Plusz ha már itt tartunk a férfi főszereplős topikban a Wrecker-essel is lehetett volna foglalkozni ha már itt lehetett. Meg ha már itt ki lett javítva a dolog akkor ott is ki lehetett volna javítani. Hadd ne érezze már az aki segíteni akart hogy fele annyira se értékelik azt hogy segített valamit.

Ha az a másik nem lett még megnézve akkor az esetben nem szóltam mert nem tudhatom biztosra hogy miért nem lett vele kezdve semmi sem mikor emezzel igen. Mindenesetre furi nekem hogy ezzel kezdve lett valami és amazzal meg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké akkor amaz esetben nem szóltam. De a köszönős plecsnit még mindig hiányolom innen és onnan. Kérem a cseréjüket hogy normálisabb ábrázatja legyen a dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj, @Rog de ezek az én reakcióm, én döntöm el, hogy mit váltott ki belőlem és ennek megfelelően rakom rá a visszajelzést.

 

Ha hozzám a tetszik állt a legközelebb, amikor olvastam, akkor miért tennék rá köszönömöt? Tetszik, hogy vetted a fáradságot és javasoltál egy javítást. Nüansznyi a különbség a kettő között.

 

A legfontosabb viszont az, és remélem ezzel a többi moderátor és admin is egyetért, hogy mindenki a saját reakcióiért felel, tehát jó lenne befejezni, hogy XY reakció cserét kér Z-től, aki egy másik felhasználó. Mindenki maga dönti el, hogy mit váltott ki belőle az adott hsz, és aszerint értékeli, ahogy neki tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha bunkóskodni akarsz és le akarsz nézni akkor csináld, nem gátollak benne. Ha nem vagy képes valamit megköszönni az a te gyengeséged, légy boldog vele. De az biztos hogy máskor nem segítelek ki sehogy se és még akkor se segítenélek ki ha az életed múlna rajta és azt se aki veled egyetért abban hogy azt ha valaki tesz érted valamit azt illik megköszönni.

Azt a két vackot meg kiszerkesztettem, tetszen neked a nagy büdös semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát kiemelte a topikot

Nálam Bo-Katan. Hera és Ahsoka a három jelölt. Adná magát Ahsoka, de engem Hera is nagyon megfogott, igazi remek side-kick karakter, és Elizabeth nagyon jól hozta a karaktert. Szintén így vagyok Bo-Katannal. Kicsit még agyalok ezen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Szisz írta:

Morgan és a Kovács közt rágódom. Shin keveset mutatott

Azért kicsit fura ezt úgy olvasni tőled, hogy közben nem Morgan vagy a Kovács néz csúnyán vissza ránk az avatarodról. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azért kicsit fura ezt úgy olvasni tőled, hogy közben nem Morgan vagy a Kovács néz csúnyán vissza ránk az avatarodról. :) 

Sejtettem, hogy ez előjön. Shin vizuálisan fogott meg, nem mint nő, hanem van pár beállítás, mozdulat, mintha női Anakin lenne. Még nem szavaztam, lehet végül Shin mosolyog egyet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Azért kicsit fura ezt úgy olvasni tőled, hogy közben nem Morgan vagy a Kovács néz csúnyán vissza ránk az avatarodról. :) 

Nana, nem néz csúnyán :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Látom @Szisz Shin lett. :D

A nem nevető 3.;) Illendő hűnek lenni az avatarhoz. Bár nyilván nem esélyes, de különdíjra mást jelöltem. 

Ebben a jelenetben fogott meg asszem :D

https://youtube.com/shorts/-vtW6FpNsI0?si=7PIyfg4HIKar2d0a

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.