Ugrás a kommentre

Döntő Obi-Wan Kenobi vs. Luke Skywalker


Donát

Döntő - Star Wars Winter Madness  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki nyerje meg a döntőt?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Sokat ittál, fiú?! 

Nem iszom. Te viszont már egy ideje b@szogatod azokat, akik nem arra szavaznak, akit te szeretnél. Ez egy játék. Luke és Obi fej fej mellett volt nálam. Ideiglenesen leszavaztam Luke-ra. Megrágtam a dolgot és Obi nyert végül. Valakinek a szavazata SOSEM lesz felesleges. Úgyhogy BACK OFF!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan megint valami teljesen marginális dolgon fogtok összeveszni? Totál mindegy Donát kire szavazott jelen esetben, maximum a saját érzelmeit tudja vele kiélni meg megnyugtatni, Luka vezetésén nem változtatott érdemben. Még most is egy szavazattal vezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Iqvi írta:

Most komolyan megint valami teljesen marginális dolgon fogtok összeveszni? Totál mindegy Donát kire szavazott jelen esetben, maximum a saját érzelmeit tudja vele kiélni meg megnyugtatni, Luka vezetésén nem változtatott érdemben. Még most is egy szavazattal vezet.

Én nem akarok veszekedni de miért kell feleslegesnek titulálni egy átszavazást? Mindenki arra szavazzon akit szeretné hogy nyerjen. Nekem ez végül Obi lett. 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig néha úgy tűnik.... 

Gondolkodj el szerintem hogy miért b@szogatsz valakit aki arra szavaz, akit szeretne hogy nyerjen. Írtam már az elején is hogy a szavazatom nem végleges. Minek kell kötözködni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodj már meg ember. :)  Addig nem kell szavazni, amíg nem tudod ki a választottad. Bejelölöd Anakint, aztán meg átszavazol Obira mert: " Mivel az EPII rántott be ebbe a fantasztikus világba, végül átszavaztam Obira." Ezt pár órával ezelőtt nem tudtad? :D Ennyi a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Iqvi írta:

Regisztrálok gyorsan egy profilt:P

Ez rágalom! Hitman létező személy, és a végefelé már nem is hívtam, gondoltam, ha magától nem érdekli, mit nyaggassam? A tegnapi végzetes átszavazásra gondoltam. @Donátmeg is tette, úgyhogy üzenem: "Üdv neked!" :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nyugodj már meg ember. :)  Addig nem kell szavazni, amíg nem tudod ki a választottad. Bejelölöd Anakint, aztán meg átszavazol Obira mert: " Mivel az EPII rántott be ebbe a fantasztikus világba, végül átszavaztam Obira." Ezt pár órával ezelőtt nem tudtad? :D Ennyi a történet.

Mivel nem voltam benne biztos hogy este leszek még, szavaztam egy ideiglenest, ahogy akkor éreztem. Aztán meggondoltam magam. Nem hinném hogy bárki is elszámolással tartozna bárkinek, ha meggondolja magát. Ennyi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Donát írta:

Nem iszom.

 

Szerintem az ivós szöveggel @Ody Mandrell simán csak piszkálódni akart amihez a Nincs kettő négy nélkül egyik mondatát használta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos Végeredmény:

 

Luke Skywalker - 12

Obi-Wan Kenobi - 11

 

A versenyben 270 pontot gyűjtött Luke így, és 13 győzelmen zárt.

Obi-wan 218 ponton zárt és 10 győzelme marad.

 

Luke másodjára nyerte meg a játékot, és az Obi elleni párharcok mérlege 2-1. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell nem értettem miért is múlt rajtam Luke. Amikor szavaztam még nagyon vezetett. Nem is néztem vissza később. Nem rajtam múlt, bárkin, aki Lukera bökött. 

 

Itt nagyon nem kellett gondolkodni. Ha Palpi vagy Qui-Gon a másik, akkor lehet, hogy nem Luke a befutó nálam. Sőt, talán Kylonál sem. Anakinnál meg biztos, hogy nem :)

Szeretem Obi karakterét csak nekem érdekesebb, amikor valaki jobban billeg, lázad, kilóg, nem annyira konzerv, meglepő. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.