Ugrás a kommentre

Döntő Obi-Wan Kenobi vs. Luke Skywalker


Donát

Döntő - Star Wars Winter Madness  

23 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki nyerje meg a döntőt?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

De jó lett volna, ha Qui-Gon vagy Anakin jut be a döntőbe, akkor most nem lennék gondban. :) 

Mindkettőhöz sokat adott hozzá az elmúlt évek termése, és mindkettő nagyot nőtt a szemembe. Luke az OT-ben semleges volt számomra, Ben Kenobit pedig nem szerettem. Aztán jött a PT, a TCW, az ST, a TBoBF és az OWK, és ezalatt mindkét karakter nagyot változott a szememben. Azzal mondjuk továbbra sem tudok azonosulni, hogy Luke maga a Star Wars, de kétségtelen, hogy nagyon fontos karakter, az egyik legfontosabb. De ugyanez igaz Obi-Wan Kenobira is. Most már sokkal inkább, mint korábban. Legszívesebben mindkettőre ráböknék vagy egyikre sem. Lehet végül feldobok egy érmét, és hagyom, hogy az Erő döntsön. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Gyerekkorom hőse, Luke Skywalker! Akkoriban minden álmot megtestesített, amiről egy gyerek álmodhatott, főleg a vasfüggöny mögött. Rá ment a voksom.

Dettó. Pontosan így látom én is.

De túl sok meglepetést ért már ebben a versenyben szóval nem élem bele magam. XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor is elégedett leszek ha Luke nyer. Obi győzelmével kicsit elégedettebb lennék mert őt kicsivel jobban komálom. Ha szét lehetne osztani a szavazatokat akkor mindkettejükre szavaztam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem, hogy elég szoros lett a Qui-Gon vs. Luke párharc vége, sajnálom Qui-Gont, de így most ennél a párosításnál könnyebb dolgom volt. Obi-Wan nekm A JEDI, így nagybetűvel, ő mindig is megtestesítette azt, ami miatt kedveltem a Rendet a prequelekben és Ewan McGregor volt talán az egyik legjobb színész az egész Sagaban, úgy, hogy neki Alec Guiness után kellett megformálnia Kenobi figuráját. Anakin mindig is egy konfliktusos figura volt, őt nehezebben tudtam kedvelni, viszont Obi-Wan nagyon nagy kedvenc volt és maradt számomra a mai napig is és a prequel filmeken felnőve nekem örökre beírta magát a legnagyobbak közé, úgyhogy most nyugodt szívvel szavazok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Hát de ha összességében ő a szimpatikusabb, akkor mégis miért lenne felesleges? Arra szeretnék szavazni, akit győztesnek szeretnék látni. A jelenlegi állást pont lesz@rom. 

Akkor miért nem szavaztál eredetileg is Obira? :? Amúgy azért felesleges, mert sokkal vezet Luke, nem fogja behozni Obi-Wan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.