Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na eddig zsír! Taglalhatnám, hogy milyen zseniális, de a többiek visszajelzéséből úgy is szembesülsz majd vele! :)

 

Észrevételeim, kérdéseim:

 

09:28 Itt még nincs semmi. A gépfegyvert kéne valahogy elnevezni, ami a pörgéshez és darálóhoz hasonlít. És második mondatjaként sztem mehetne a Daráld be mindet! felszólítás.

 

09:43 Sztem a klón nem a super battle droidokat említte, mint konzervek, hanem ... guys, vagyis a többi klónt figyelmeztette, csak nem tudom milyen szót mondott.

 

12:05 szerintem jobban járunk, ha kiírjuk az egyes droidoknak a filmekben elhangzott nevét, és azonosítás szempontjából is jobb lesz, és nem lesz erőltetve visszaadva egy becenév. Gondolok a Drooidekák Gurik elnevezésére. Sztem abban a szituációban maradhatnának haláldroidok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na eddig zsír! Taglalhatnám, hogy milyen zseniális, de a többiek visszajelzéséből úgy is szembesülsz majd vele! :)

 

Észrevételeim, kérdéseim:

 

09:28 Itt még nincs semmi. A gépfegyvert kéne valahogy elnevezni, ami a pörgéshez és darálóhoz hasonlít. És második mondatjaként sztem mehetne a Daráld be mindet! felszólítás.

 

09:43 Sztem a klón nem a super battle droidokat említte, mint konzervek, hanem ... guys, vagyis a többi klónt figyelmeztette, csak nem tudom milyen szót mondott.

 

12:05 szerintem jobban járunk, ha kiírjuk az egyes droidoknak a filmekben elhangzott nevét, és azonosítás szempontjából is jobb lesz, és nem lesz erőltetve visszaadva egy becenév. Gondolok a Drooidekák Gurik elnevezésére. Sztem abban a szituációban maradhatnának haláldroidok.

Kösz az észrevételeket!

 

1. A fegyver neve: Z-6 rotary blaster cannon.

2. Szerintem világosan azt mondja, hogy "Clankers!"

3. Hívhatnánk őket Dekának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még egy vitatott részhez észrevételem. :)

 

08:18 környékén

 

? Ti értitek, hogy miről beszélt a Tábornok?

? Tudnom kellene? Nem vagyok én Jedi mester.

 

 

Szerintem valami ilyen poénra akartak kilyukadni. Bár lehet nagyon hülye vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még egy vitatott részhez észrevételem. :)

 

08:18 környékén

 

– Ti értitek, hogy miről beszélt a Tábornok?

– Tudnom kellene? Nem vagyok én Jedi mester.

 

 

Szerintem valami ilyen poénra akartak kilyukadni. Bár lehet nagyon hülye vagyok. :)

Jó lesz, jobb, mint az enyém! :)

Köszi a francia feliratot! :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem voltam itt, de lehet még bele kotnyeleskedni? :)

 

16:08-nál van egy elírás, a Lőjék le-nél.

 

A végén pedig 2: a király mikor észreveszi Yodát, sztem elég lenne a Yoda mester megszólítás, az angolban még dallamos, de magyarul olvasva soknak tűnik a Yoda Jedi mester. És a legvégén, mikor a király mondja hogy a népem a tiéd, az nagyon zsarnokságnak tűnik. Inkább valami olyasmi, hogy a rendelkezésedre állnak. :) Ennyi voltam. Elnézést a késésért! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem most felirattal és semmi kiventivalót nem találtam benne, köszi kolmilan, tudom milyen nagy dolog a fordítás.

1 kérdés: kitehetem az oldalamra és egy fórumra a feliratot?

Ha a puskáról linkeled ki, részemről oké.

Kezdem a második részt.

 

Ody: ez a tökéletes köszönet! Nagyon szívesen! :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszi a fordítást.

 

Egy kis építő jellegű kritika: néha bajban voltál a rangokkal. Thire-t egyszer tábornoknak nevezted, Yodát meg néha lemesterezted, holott tábronokot mondanak (a klónok nem hiszem, hogy mesterezik, a hadseregben ilyen rang nincsen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.