Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Részemről is jár a köszönet a gyereknép miatt. :D Már letöltöttem, csak még megnézni nem tudtam - hiába, az én technikai "zsenialitásom"... :P

 

Végül csak rájöttem, hogy mit kell csinálni, és most már nálam is látható a felirat! Jó lett a fordítás! :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy visszatértél lipi bácsi. :P Láttad a Malevolence -t is?

 

Sziasztok!!!!! Sajnos tegnap dolgoztam (gyenge 24 órás szolgálat :D ), ma meg megyünk Debrecenbe fellépni, szóval csak holnap tudom megnézni :P . Egyébbként köszi a szíves fogadtatást, és elnézést, hogy eddig hallgattam, csak annyira beindult nállam ez a zenekarosdi, hogy nem sok időm marad. Na de elég az "offolásból".

Ez Valami iszonyat jó. És ami a legjobb, hogy nem kell két évet várni a következő részre :D Remélem minnél hamarabb ki fogják adni dvd-n is vagy uram bocsá blu-ray? Ha már a TCM-et kiadják eme nagyszerű adathordozón, akkor valószínüleg Lucas elkötelezte magát, és van rá esély, hogy minden eddigi Star Wars alkotást, így is kiadnak majd. Egyszer.... Remélem........ :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék érdekődni, hogy esetleg a HD verziókhoz is fognak-e készülni feliratok?

 

(1x01 HD minőségben már elérhető...)

 

Illetve afelől érdeklődnék, hogy mivel lehetne a már meglévő feliratot a HD verzióhoz időzíteni egyszerűen és gyorsan? Egyáltalán van-e erre mód?

Köszönöm a választ előre is!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék érdekődni, hogy esetleg a HD verziókhoz is fognak-e készülni feliratok?

 

(1x01 HD minőségben már elérhető...)

 

Illetve afelől érdeklődnék, hogy mivel lehetne a már meglévő feliratot a HD verzióhoz időzíteni egyszerűen és gyorsan? Egyáltalán van-e erre mód?

Köszönöm a választ előre is!

Megkérdezem a puskán. Az én gépem nem bírja a HD-t ( :D ) de ha adsz rapid linket, megpróbálom. :D Meglett, jön lefelé.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltöttem én is, bár nem egy Paks nekem sem a gépem :D Mindegy, haver még úgy sem látta majd elviszem neki ezt. Neki van bivalyerős laptopja meg egy nagy kivetítője :D Ott majd megnézzük nagyban, izgi lesz.

Belenéztem a felirattal, nem vettem észre, hogy nem illeszkedne, így szerintem nem kell más időzítés neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a HD verzió első fele szinte teljes összhangban van a felirattal... de a második felében azért enyhe csúszások fellelhetők....

 

kolmilan, ha lehetséges ... elmondanád miként tudnám a legegyszerűbb módon pontosan a HD-hez passzintani a feliratot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.