Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Off

Némelyikünknek a gyereke is lehetnél/lehetne pár ember, de szerintem ez senkinél nem gond :P

Ja, a lányom csak alig több, mint egy évvel fiatalabb. :D De én az ilyenekbe már beletörődtem. :P

 

Egyébként is az a lényeg, hogy jól fordítasz, ahogy biztos Lok Durd is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fordítás kész van, leszámítva a Jar-Jar-os részeket. Nem tudja valaki, mi van Dzséjt-tel? Bár még úgyis várok az olasz felirat érkezésére, az időzítéshez.
Szuper! Dzséjt ma sokat volt itt, szerintem írj neki egy privát üzenetet. Biztos feljön hamarosan.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép munka volt skaccok. Kijöhettek az asztal alól, nem bántalak titeket :)
Valóban! Nagyszerű volt LokDurd! Meg van oldva az utódlás, nagyon jó kezekbe került a fordítás. Meg vagyok nyugodva. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a dicséretet, örülök, hogy méltó utódnak találtattam :) . Oldie,, szerencsére nem kellett asztal alá bújnom, mert mikor ezt írtad, épp egy régi haverommal "tivornyáztunk" :).

Donát, köszi az ajánlatot, egyelőre boldogulok, de jó tudni, hogy szükség esetén van kire számítsak :D .

Akkor jövő héten is (remélhetőleg előbb, ha lesz rilíz) számíthattok rám, és az azutánin, és még ki tudja meddig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fontolgattuk, hogy Di mestert átnevezzük Meg-Mur Dahl-ra, de végül eltekintettünk ettől. :D

Ez vicces. :lol: De most komolyan, az ilyet szerintem kár erőltetni, már Trench admirális esetében is így gondoltam. Ha már se a Skywalkert, se a Grievoust, sőt, majd a nemsokára debütáló Savage Opresst sem fordítjuk le, akkor a többiekét sem érdemes. Értem én, hogy beszélő név, meg minden, de akkor is. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.