Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi Durd! Remélem már kijózanodtál. :D

Á, nem is rúgtam be. Utoljára tavaly a latin érettségi után engedtem el nagyon magam, azóta nem nagyon barátkozom a röviditalokkal. :para::D

Van egy kis vendéglő, ahol az egyik ismerősünk havonta egyszer blues zenét játszik, és haverokkal mindig elmegyünk rá, most is ott voltunk. Csak 3 sört fogyasztottunk, de a hangulatot így is garantálta a zene, meg a társaság. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nem is rúgtam be. Utoljára tavaly a latin érettségi után engedtem el nagyon magam, azóta nem nagyon barátkozom a röviditalokkal. :para::D

Van egy kis vendéglő, ahol az egyik ismerősünk havonta egyszer blues zenét játszik, és haverokkal mindig elmegyünk rá, most is ott voltunk. Csak 3 sört fogyasztottunk, de a hangulatot így is garantálta a zene, meg a társaság. :)

OFF

Jó is az így. A hangulat a lényeg.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jól van, Oldie, felirat hétfőre várható. :evil:

 

Egyébként mindjárt nekikezdek, csak eddig Doctor Who nézéssel töltöttem az időt, nem gondoltam, hogy ilyen hamar fenn lesz az angol felirat, pláne a múltkori teljesítményük után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jól van, Oldie, felirat hétfőre várható. :evil:

 

Egyébként mindjárt nekikezdek, csak eddig Doctor Who nézéssel töltöttem az időt, nem gondoltam, hogy ilyen hamar fenn lesz az angol felirat, pláne a múltkori teljesítményük után.

Érdemes folyamatosan nézni, mert régebben 13 óra körül mindig felrakták. :) No de addig akkor megnézem most már a Mortis trilógiát is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.