Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Én olvastam a Dawn of War könyveket, szerintem nem rosszak, az Eldárok és a Necronok is szerepelnek benne egy csata erejéig. Én a Space Marine kultuszt már nagyon unom, minden róluk szól, mindig ők a hősök. Alapban taszít, hogy állandóan imádkoznak és mindent egy felsőbb jó érdekében tesznek, meg megmagyaráznak ezzel bármilyen pusztítást.

A játékoknak nem sok köze van a Warhammer világhoz, de mindegyikkel szívesen játszom, a SoulStormot online is tolom, 380csatából 355körülit nyertem meg, főleg Orkokkal! :) Moddal és rengeteg kiegészítővel játszom, az SS mappa 6.7 gigát foglal! :) Amúgy a Dawn of War könyv a játék első részének történetét meséli el, illetve a másodikból is hoz történéseket pl. a Chaos és Ork szövetséget, vagy az Eldárok segítségét is leírja.

A Space Marine-okról szívesen olvasnék. Gauntból nem volt túl sok szó róluk.

Kíváncsi vagyok, a Szukits bele tud-e majd vágni a Hours Heresy-be.

Star Wars-ból nem kezdik el a New Jedi Order-t, az is elég hosszú sorozat.

 

Na jó, de a jelenlegi Szukits-os SW kínálatból messze a Bane-trilógia a legpörgősebb, legdinamikusabb tempójú és ha nincsenek is benne 3-4 fejezetenként hatalmas ütközetek, azért egy Zahn regénynél lényegesen akcióközpontúbb, lényegre törőbb.

Zahnhoz képest tényleg dinamikusabb a cselekmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Törölték a Mandorlát. :( Timothy Zahn finoman szólva is meglepett, hatalmas ötlet, amire készül. :)

Francba! Jó lett volna a Mandorla. Bár nem kéne meglepődnöm rajta, a szerző évek óta húzta, halasztotta.

 

Mire készül Zahn?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor részletesebben is hozzászólnék az új könyvlistához:

 

- Örülök, hogy a TOR-sorozatot folytatják, még akkoris, ha a Revan elég vegyes, sőt, inkább negatív kritikákat kapott Amerikában. Én magam szeretnék meggyőződni arról, hogy milyen Karpyshyn új műve, így jó, hogy megjelenik. Szerintem ebben a pakkban mindenképp az elsők között fog megjelenni. Addig megpróbálok a TOR időszakáról többet megtudni (már csak a hamarosan megjelenő Végzetes Szövetség miatt is).

- A Republic Commando könyveket várom, anno, jópár éve játszottam a játékkal, amely szerintem a legjobb SW játék a Kotor 1 után.Többetek elmondása alapján Karen Traviss jó író lehet, aki rengeteg energiát fektetett abba, hogy kellően kidolgozott sztorit kapjunk. A művek még akkor is várósak, ha időközben a TCW eléggé belerondított a Mandalore-szálával (ami szerintem hiba volt)

- Paul Kemp két művéről nem tudok sokat, csak azt, hogy a főszereplő a Jedi Academy karaktere, de állítólag ennyiben meg is áll az egyezés (a játékhoz sajnos nem volt szerencsém). Félek attól, hogy nehezen fogom érteni, elvégre a yuuzhan vong háború utáni korszakkal sem vagyok tisztában, de azért biztos remek mű lesz mindkettő. Ha meg valami nem tiszta, majd itt kérdezek. :)

- A leginkább amit várok, az a Darth Plagueis, egyrészt mert Luceno mester írta, másrészt végre bepillantást nyerhetünk Palpatine korai életébe. Plagueis pedig már az EP3 óta foglalkoztatott. Elég sok mindent élt meg ez a regény, mire eljutott a kiadás állapotába, évekig jegelték a témát, így természetesen nagyon várós.

- Szintén be fogom szerezni rögtön a Cloak of Deceptiont is, amelyet többek között én is ajánlottam a kiadó figyelmébe. Ez a könyv rengeteget foglalkozik a galaktikus nagypolitikával (politológus hallgatóként ez különösen érdekel:)), megismerhetjük a bürokrácia útvesztőit, és végre pontosabb képet is kapunk afelől, hogy miért is volt törvényszerű a Köztársaság bukása. Isteni lesz, Sith ármánnyal, Kereskedelmi Szövetséggel stb. A Baljós Árnyak, érzésem szerint, csak ezzel a művel lesz igazán teljes.

- A Miller-féle, hasonnevű képregényhez kötődő Knight Errantot én angolul már beszereztem, de sajnos, nem igazán volt még időm elolvasni, és nyilván lassabbul haladok vele, mintha anyanyelvemen olvasnám. A képregény előzményének tekinthető a könyv, rengeteg pozitív visszajelzést kapott. Lehet, hogy beszerzem, még annak ellenére is, hogy angolul megvan. Egy teljesen egyedülálló korszakot dolgoz fel, az utolsó évtizedeket a Ruusani Reformáció és az azt eredményező béke, aranykor előtt.

- Michael Reaves stílusa engem már a Vadászó Árnyékban megfogott, a pszichotriller szakértője, ráadásul élethűen festi le a galaxis söpredékének mindennapi életét, az alvilági uralmat (kár, hogy a Coruscant Nights meglehetősen gyéren szerepelt anno a szavazáson). A Shadow Gamesnek meg van az a tulajdonsága, hogy új színt tud bevinni az SW könyvek piacába, hiszen a főszereplő egy galaxis szerte ünnepelt sztár (celeb). Az igazi Sötét Időket eleveníti meg ez a könyv, amikor a Birodalom eltűrte a bűnszervezetek tevékenységét, cerébe, ha azok együttműködtek velük. Nagyon várom.

- Egyelőre még az Allegiance se jött ki, így a Choices of One-ról nem tudok sokat, de vétek lett volna kihagyni a listáról, hiszen így az összes Zahn-mű kiadásra kerülhet Magyarországon. Biztos vagyok benne, hogy nem fogok csalódni. Mára már tudjuk, hogy Zahn ezután nagy vállalkozásba kezd Han Solo központba állításával... Talán azt jobban várom :)

- Bevallom, nekem az első rész nem jött be, de sokaknak igen, így nyilván be kellett kerülnie a szerződéslistára a Tomboló Erő második részének. A játékkal nem játszottam, de úgy hallottam, hogy a története jóval gyengébb az első résznél, így kíváncsi vagyok, hogy Williams mit fog kihozni az egészből. Mindent egybevetve talán ez a könyv hoz a legkevésbé lázba az iméntiek közül.

 

Huh, ez hosszú lett, de valljuk be, a Szukits jó sok csemegével el fog látni minket a következő években (meg persze idén is, alig várom pl. a Death Start). Remélem, a jelenlegi üzletpolitikájuk nem fogja őket a csődbe vinni :).

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Örülök, hogy a TOR-sorozatot folytatják, még akkoris, ha a Revan elég vegyes, sőt, inkább negatív kritikákat kapott Amerikában. Én magam szeretnék meggyőződni arról, hogy milyen Karpyshyn új műve, így jó, hogy megjelenik. Szerintem ebben a pakkban mindenképp az elsők között fog megjelenni. Addig megpróbálok a TOR időszakáról többet megtudni (már csak a hamarosan megjelenő Végzetes Szövetség miatt is).

Szerintem egyáltalán nem lesz annyira rossz, mint amilyennek mondják, csak nem elvárásokkal kell leülni a könyv elé, szerintem. :) Egyébként az egyik legjobb barátomnak ilyen "felkészítő" word dokumentumokat gyártok, amelyeket elolvasva, meg a mellékelt videókat megnézve 100%-ig képben lesz az ősi idők eseményeivel, ugyanis korábban nem nagyon volt szerencséje ezekhez.

 

- Michael Reaves stílusa engem már a Vadászó Árnyékban megfogott, a pszichotriller szakértője, ráadásul élethűen festi le a galaxis söpredékének mindennapi életét, az alvilági uralmat (kár, hogy a Coruscant Nights meglehetősen gyéren szerepelt anno a szavazáson). A Shadow Gamesnek meg van az a tulajdonsága, hogy új színt tud bevinni az SW könyvek piacába, hiszen a főszereplő egy galaxis szerte ünnepelt sztár (celeb). Az igazi Sötét Időket eleveníti meg ez a könyv, amikor a Birodalom eltűrte a bűnszervezetek tevékenységét, cerébe, ha azok együttműködtek velük. Nagyon várom.

Michael Reavesnek ugyan egy könyvét sem olvastam, de akadnak vele fenntartásaim. Leginkább arról ismerem őt, hogy a Coruscant Nights trilógiájával nagyon beleütközött a The Clone Wars történetvezetésébe. Ráadásul mostanában mintha mindig társaságban, se a Death Start, se a Shadow Gamest nem egyedül írta. Ráadásul Bonhoffnak nevének elég németes beütése van, ami számomra aggodalomra adhat okot. Szentül hiszem, hogy a németek imádnak szórakoztatni, ám csak nem képesek rá. Szerintem nem lesz egy nagy eresztés a Shadow Games, de ettől függetlenül várom és kövezzetek meg, ha nem lesz igazam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Reavesnek ugyan egy könyvét sem olvastam, de akadnak vele fenntartásaim. Leginkább arról ismerem őt, hogy a Coruscant Nights trilógiájával nagyon beleütközött a The Clone Wars történetvezetésébe. Ráadásul mostanában mintha mindig társaságban, se a Death Start, se a Shadow Gamest nem egyedül írta. Ráadásul Bonhoffnak nevének elég németes beütése van, ami számomra aggodalomra adhat okot.

 

A Vadászó Árnyékot ha tudod, mindenképpen pótold be, ha bejön az igazi feszültséggel teli, alvilági, menekülve nyomozós, noir hangulatú történet, az után biztos te is érdeklődve várod majd mit olvashatunk Reaves-től :)

A TCW-be való beleütközésről meg nem ő tehet, a könyve pár évvel hamarabbi, mint az említett részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vadászó Árnyékot ha tudod, mindenképpen pótold be, ha bejön az igazi feszültséggel teli, alvilági, menekülve nyomozós, noir hangulatú történet, az után biztos te is érdeklődve várod majd mit olvashatunk Reaves-től :)

A TCW-be való beleütközésről meg nem ő tehet, a könyve pár évvel hamarabbi, mint az említett részek.

Igen, tudom, ez teljesen személyes dolog a részemről és addig nem is akarok róla ítélkezni, amíg még nem olvastam tőle semmit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor részletesebben is hozzászólnék az új könyvlistához:

 

- Örülök, hogy a TOR-sorozatot folytatják, még akkoris, ha a Revan elég vegyes, sőt, inkább negatív kritikákat kapott Amerikában. Én magam szeretnék meggyőződni arról, hogy milyen Karpyshyn új műve, így jó, hogy megjelenik. Szerintem ebben a pakkban mindenképp az elsők között fog megjelenni. Addig megpróbálok a TOR időszakáról többet megtudni (már csak a hamarosan megjelenő Végzetes Szövetség miatt is).

- A Republic Commando könyveket várom, anno, jópár éve játszottam a játékkal, amely szerintem a legjobb SW játék a Kotor 1 után.Többetek elmondása alapján Karen Traviss jó író lehet, aki rengeteg energiát fektetett abba, hogy kellően kidolgozott sztorit kapjunk. A művek még akkor is várósak, ha időközben a TCW eléggé belerondított a Mandalore-szálával (ami szerintem hiba volt)

- Paul Kemp két művéről nem tudok sokat, csak azt, hogy a főszereplő a Jedi Academy karaktere, de állítólag ennyiben meg is áll az egyezés (a játékhoz sajnos nem volt szerencsém). Félek attól, hogy nehezen fogom érteni, elvégre a yuuzhan vong háború utáni korszakkal sem vagyok tisztában, de azért biztos remek mű lesz mindkettő. Ha meg valami nem tiszta, majd itt kérdezek. :)

- A leginkább amit várok, az a Darth Plagueis, egyrészt mert Luceno mester írta, másrészt végre bepillantást nyerhetünk Palpatine korai életébe. Plagueis pedig már az EP3 óta foglalkoztatott. Elég sok mindent élt meg ez a regény, mire eljutott a kiadás állapotába, évekig jegelték a témát, így természetesen nagyon várós.

- Szintén be fogom szerezni rögtön a Cloak of Deceptiont is, amelyet többek között én is ajánlottam a kiadó figyelmébe. Ez a könyv rengeteget foglalkozik a galaktikus nagypolitikával (politológus hallgatóként ez különösen érdekel:)), megismerhetjük a bürokrácia útvesztőit, és végre pontosabb képet is kapunk afelől, hogy miért is volt törvényszerű a Köztársaság bukása. Isteni lesz, Sith ármánnyal, Kereskedelmi Szövetséggel stb. A Baljós Árnyak, érzésem szerint, csak ezzel a művel lesz igazán teljes.

- A Miller-féle, hasonnevű képregényhez kötődő Knight Errantot én angolul már beszereztem, de sajnos, nem igazán volt még időm elolvasni, és nyilván lassabbul haladok vele, mintha anyanyelvemen olvasnám. A képregény előzményének tekinthető a könyv, rengeteg pozitív visszajelzést kapott. Lehet, hogy beszerzem, még annak ellenére is, hogy angolul megvan. Egy teljesen egyedülálló korszakot dolgoz fel, az utolsó évtizedeket a Ruusani Reformáció és az azt eredményező béke, aranykor előtt.

- Michael Reaves stílusa engem már a Vadászó Árnyékban megfogott, a pszichotriller szakértője, ráadásul élethűen festi le a galaxis söpredékének mindennapi életét, az alvilági uralmat (kár, hogy a Coruscant Nights meglehetősen gyéren szerepelt anno a szavazáson). A Shadow Gamesnek meg van az a tulajdonsága, hogy új színt tud bevinni az SW könyvek piacába, hiszen a főszereplő egy galaxis szerte ünnepelt sztár (celeb). Az igazi Sötét Időket eleveníti meg ez a könyv, amikor a Birodalom eltűrte a bűnszervezetek tevékenységét, cerébe, ha azok együttműködtek velük. Nagyon várom.

- Egyelőre még az Allegiance se jött ki, így a Choices of One-ról nem tudok sokat, de vétek lett volna kihagyni a listáról, hiszen így az összes Zahn-mű kiadásra kerülhet Magyarországon. Biztos vagyok benne, hogy nem fogok csalódni. Mára már tudjuk, hogy Zahn ezután nagy vállalkozásba kezd Han Solo központba állításával... Talán azt jobban várom :)

- Bevallom, nekem az első rész nem jött be, de sokaknak igen, így nyilván be kellett kerülnie a szerződéslistára a Tomboló Erő második részének. A játékkal nem játszottam, de úgy hallottam, hogy a története jóval gyengébb az első résznél, így kíváncsi vagyok, hogy Williams mit fog kihozni az egészből. Mindent egybevetve talán ez a könyv hoz a legkevésbé lázba az iméntiek közül.

 

Huh, ez hosszú lett, de valljuk be, a Szukits jó sok csemegével el fog látni minket a következő években (meg persze idén is, alig várom pl. a Death Start). Remélem, a jelenlegi üzletpolitikájuk nem fogja őket a csődbe vinni :).

A The Old Republic-ből már az Annilihation-t jobban várom, de az még soká jön. A következő szerződéskötéskor, ami 3-4 év múlva lesz, már hemzsegni fognak az ebben a korszakban játszódó könyvek. Az akkori 14 könyvnek legalább a felét elviszi majd.

A Republic Commando-val szerintem nem lesz gond. Traviss koncepcióját és a TCW-ét már összemosták egy kiadványban.

Paul Kemp nagyon jó szerző hírében áll. Várom a köteteit.

Darth Plagueis és Cloak of Deception. Mindkettő nagyon várós Luceno és a korszak miatt is. Végre egyre több könyv megjelenik a prequel-hez.

A Knight Errant-ról tényleg az a hír járja, hogy minőségi cucc. Alig várom.

A Shadow Games is jó könyv lesz. Eddig a pozitív véleményej többségben vannak. És szerepelni fog benne Dash Rendar és Xizor herceg A Birodalom árnyaiból. A Coruscant Nights-ot is még kiadhatják. Egyelőre szerintem meg kéne várni a retcont. Leeland Chee szerint Jax Pavan egy új mestert kap majd. Ez várható volt. Remélem Amerikában lesz egy javított kiadása az első 3 résznek, és akkor jöhet magyarul is. Zahn is milyen rosszul teljesített, aztán mégis folytatják.

A Choices of One-nál írtam is nekeik, hogy kár lenne kihagyni, hisz Zahn az egyik legnépszerűbb szerző. Az eddigi véleményk alapján Zahn megint nagyot alkotott.

A TFU2 ij jöjjön csak. És, ha lesz egyszer TFU3 regény, akkor az is.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott A Mandorlával kapcsolatban valami.

Talán megírja más a Nomi Sunrider könyvet. Annak idején Elizabeth Hand írt volna meg Darth Bane-hez egy könyvet amit 2007-re ígértek be. Aztán törölték és helyette Karpyshyn megírta a a Bane 2. kötetét.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezsembe jutott A Mandorlával kapcsolatban valami.

Talán megírja más a Nomi Sunrider könyvet. Annak idején Elizabeth Hand írt volna meg Darth Bane-hez egy könyvet amit 2007-re ígértek be. Aztán törölték és helyette Karpyshyn megírta a a Bane 2. kötetét.

Lehet, bár igazából a Mandorla nem egy hiány pótló regény. Igazából nem tudom, mit lehetne még elmesélni Nomi Sunriderről. Egy kellemes plusz lenne, de biztosan nem lenne olyan nagy jelentőségű könyv, mint például a Darth Plagueis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvelem a karaktert, így szívesen olvastam volna róla könyvet (mivel az még nincs, ha jól tudom), sokkal inkább lenne számomra megfelelő ez a formátum, mint bármi más. Lehet, hogy nem nagy jelentőségű, de kellenek a kevésbé fontos és érdekes témák is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvelem a karaktert, így szívesen olvastam volna róla könyvet (mivel az még nincs, ha jól tudom), sokkal inkább lenne számomra megfelelő ez a formátum, mint bármi más. Lehet, hogy nem nagy jelentőségű, de kellenek a kevésbé fontos és érdekes témák is.

Én sem mondtam azt, hogy nem olvasnám el szívesen, ha megjelenne, csak talán a szememben nem övezné akkora érdeklődés. :) De talán azért, mert nem ismerem annyira Nomi és Vima Sunridert. Lényegében a Knights Of The Old Republic képregények előzménye lett volna. Sajnálom, hogy nem jelent meg, de várható volt, hiszen már nagyon rég óta halasztgatták. De például itt van a Scourge is, amiről tudom, hogy miről fog szólni, de így előzetes története alapján semmi különleges, azonban az más kérdés, hogy ha elkezdeném olvasni, lehet, hogy le sem tudnám tenni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik kiadóra gondolsz, amely utálta a prequelt?

A Minerva. A srác aki koordinálta volna a dolgokat csak és kizárólag a klasszikus trilógiához kötődő könyveket adott volna ki. A Kirajzás csak azért lett volna kivétel, mert Zahn írta. De ezt leszámítva csak a Jedi visszatér utáni, vagy a klasszikus trilógia idején játszódó könyvekkel lett volna hajlandó foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvelem a karaktert, így szívesen olvastam volna róla könyvet (mivel az még nincs, ha jól tudom), sokkal inkább lenne számomra megfelelő ez a formátum, mint bármi más. Lehet, hogy nem nagy jelentőségű, de kellenek a kevésbé fontos és érdekes témák is.

Majd ott lesz a Knight Errant. Annak a főszereplője is egy női Jedi, Kerra Holt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem mondtam azt, hogy nem olvasnám el szívesen, ha megjelenne, csak talán a szememben nem övezné akkora érdeklődés. :)

Hát igen, ez az ízlések és pofonok kategóriája :)

 

Majd ott lesz a Knight Errant. Annak a főszereplője is egy női Jedi, Kerra Holt.

Mivel egyelőre ismeretlen a számomra, nem tud annyira felcsigázni, de köszi az ajánlást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel egyelőre ismeretlen a számomra, nem tud annyira felcsigázni, de köszi az ajánlást :)

Ugyanez van nálam a Mandorlánál. :) Számomra egyelőre ismeretlen úgyhogy nem tudok róla vélekedni. :) De ha majd megjelenik magyarul a Knight Errant akkor a képregényről is írok beszámolókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek tükrében, jó, hogy a Minerva anno nem szerezte meg a jogokat. Szerintem a prequelhez kötődő regények jóval erősebbek, mint a klasszikus trilógia utániak. A Szukits jól teszi, hogy minden korszakból kiad könyveket, így mindenki megtalálhatja a számára leginkább megfelelőt. Én viszont SW tekintetében mindenevő vagyok, így egy könyv sem maradhat ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek tükrében, jó, hogy a Minerva anno nem szerezte meg a jogokat. Szerintem a prequelhez kötődő regények jóval erősebbek, mint a klasszikus trilógia utániak. A Szukits jól teszi, hogy minden korszakból kiad könyveket, így mindenki megtalálhatja a számára leginkább megfelelőt. Én viszont SW tekintetében mindenevő vagyok, így egy könyv sem maradhat ki :D

Képregények terén pedig pláne így áll a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam én is belekóstolok az Expanded Universe világába. Szerintetek melyik regénnyel érdemes elkezdeni? Tudom hogy sokféle van, de gondolom akad olyan, amit a legtöbb fan zabál.

Jééé, te? Itt? Merre tart a világ? :D:lol:

 

A viccet félretéve, én is csak azt tudom neked ajánlani, mint a legtöbben. Ha elsőnek csak egy kötetben gondolkodsz, akkor a Sötét Nagyurat ajánlom. Nem tudom, hogy meg lehet-e még találni a könyvesboltokban, de ha nem, akkor a Szukits Kiadó honlapjáról biztosan meg lehet rendelni. Egyébként nem lehet eltéveszteni, Darth Vader áll aktivált fénykarddal a borítóján. Lényegében az EPIII. folytatása és néhány túlélő Jedi életéről szól a 66-os parancs után, miközben Darth Vader a nyomukban van és vadászik rájuk. Így leírva talán nem is tűnik olyan nagy számnak ez a történet, de a mai napig valamiért ez a kedvenc Star Wars könyvem. Talán azért, mert megmutatja milyen érzés lehet Darth Vaderként élni és annak is tanúi lehetünk, ahogy átvedlik az EPIV.-beli önmagává. Ráadásul kellően erősnek mutatják be és ezáltal nem tűnik olyan gyengének, mint amilyennek a klasszikus trilógia alapján hinnénk.

 

Viszont ha esetleg nem találnád meg a Sötét Nagyurat és semmi kedved rendelni, ám vállalkozó kedvű vagy, akkor kezd el a Darth Bane trilógiát, amelynek első kötete A Pusztítás Útja. 1000 évvel játszódik a filmek előtt és az ősi háborúkról szól a Jedik és a Sithek között, ráadásul a Kettő Szabálya eredetére is magyarázatot kapunk. Tudod, ez az az íratlan Sith törvény, miszerint egy időben csak egy mester és egy tanítvány létezhet. Mivel nemrég jelent meg szerintem könnyebben rátalálsz, mint a Sötét Nagyúrra, keresd azt a könyvet, aminek ugyanaz van a borítóján, mint Darth Revan9 avatárján. Szerintem érdemes. :)

 

De persze minden attól függ, hogy milyen témában akarsz olvasni, klasszikus EU-t, vagy újabb EU-t. Ha meg akarod szeretni az EU-t, akkor mindenképpen ezeket ajánlanám kezdésnek. Vagy esetleg Timothy Zahn Thrawn trilógiáját, de sajnos azt már szerintem nem árulják a könyvesboltok és azt is rendelni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam jobb később mint soha.

 

Köszi az infókat! :)

A Vaderes érdekesen hangzik, így valószínűleg elkezdem majd azt. Már persze ha be tudom szerezni valahogy.

Beregisztrálsz a Szukits Kiadó honlapjára, (www.szukits.hu) És ott a Star Wars kategóriában megtalálod és megrendeled. Pont abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a Sötét Nagyúr még rendelhető. Nem úgy, mint az olyan könyvek, mint a Thrawn trilógia, ráadásul viszonylag olcsón hozzájuthatsz. 2790 Ft, ha ehhez hozzáírjuk a szállítási költséget, ami ha jól tudom, 700 Ft, akkor 3490 Ft-ért hozzájuthatsz, sokkal olcsóbban, mint az összes, újonnan megjelent regényhez, szerintem megéri.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.