Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nekem ebben a pillanatban érkezett meg az Én, A Jedi. :)

Jó neked, én már a 2. levelet küldtem nekik. :angry:

Gondolkoztam, hogy megrendelem még egyszer, de akkor egyrészt drágább (mivel én előrendeltem, ami elvileg olcsóbb), másrészt, lehet, hogy kétszer hoznák ki ugyanazokat. Néztem a honlapon a megrendeléseimet, ott "előkészítve" fázisban van, vagyis biztos, hogy felvették a rendelést, ami máig nem érkezett meg. Így akarnak forgalomnövekedést? Csodálkoznak, hogy sokan inkább az Alexandrától szerzik be a nem klubkönyveket... sajnos jelen esetben ezt nem lehet megjátszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy pont itt fordult elő valakivel ez a malőr, egyébként meg mindenki másnak rendben megérkezett eddig, ahogy olvasom, szóval tulajdonképpen nem működnek rosszul, csak éppen nem tökéletesen :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de amikor a kezembe vettem az Én, A Jedi-t és éppen azt terveztem, hogy nekiállok olvasni, valamin megakadt a szemem a borítón és az alábbi jelenet játszódott le bennem...

 

ijedipb.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy pont itt fordult elő valakivel ez a malőr, egyébként meg mindenki másnak rendben megérkezett eddig, ahogy olvasom, szóval tulajdonképpen nem működnek rosszul, csak éppen nem tökéletesen :(

Épp az előbb hívott egy ürge a Szukitstól, hogy megkapták a levelem (bár nem mondta, miért nem válaszoltak, végül is mindegy), és legkésőbb holnap érkezik a futár. Az első csomagfeladásnál valami hiba történt, mert a futár nem tudta kézbesíteni (valószínűleg nem talált ide), és visszament a feladóhoz, de már újra feladták (a mai nap) és elvileg nem lesz több gond.

 

Ezek után, remélem nagyon jó könyvek lesznek, ha már ennyit kell küzdeni értük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp az előbb hívott egy ürge a Szukitstól, hogy megkapták a levelem (bár nem mondta, miért nem válaszoltak, végül is mindegy), és legkésőbb holnap érkezik a futár. Az első csomagfeladásnál valami hiba történt, mert a futár nem tudta kézbesíteni (valószínűleg nem talált ide), és visszament a feladóhoz, de már újra feladták (a mai nap) és elvileg nem lesz több gond.

 

Ezek után, remélem nagyon jó könyvek lesznek, ha már ennyit kell küzdeni értük. :D

Nah csak sikerült, most már nem lesz semmi gond :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam is nehezen hiszem el, de végre megérkezett a két friss, ropogós regény! :yeah: Imádom a friss könyv illatát, első dolgom volt beleszippantani a Tomboló Erőbe. :D Szerintem nem is várok sokáig, hamarosan belekezdek a TFU regényverziójába... érdekes élmény lenne, a játékkal párhuzamosan haladnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó öltet :) Mondjuk azért sok futár telefonál, de már csak akkor, amikor a határban jánakr. Főleg azért, hogy pontosan hogyan lehet eljutni a házhoz. Pont a Szukits csomagnál jártam úgy hétfőn, hogy elvileg haza kértem a fuvart, mert anyu itthon volt, át tudta volna venni, a futár hívott, hogy jön xy falu felől, merre menjen, az az útvonal meg pont a melóhely előtt megy, szóval lestoppoltam, hogy csak kanyarodjon be a céghez (amit ismert is) :) Tök normálisak szoktak lenni. A GLS-től viszont sose hívnak előre, tegnap is a portás szólt, hogy ott áll a pasi a csomagommal, menjek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó öltet :) Mondjuk azért sok futár telefonál, de már csak akkor, amikor a határban jánakr. Főleg azért, hogy pontosan hogyan lehet eljutni a házhoz. Pont a Szukits csomagnál jártam úgy hétfőn, hogy elvileg haza kértem a fuvart, mert anyu itthon volt, át tudta volna venni, a futár hívott, hogy jön xy falu felől, merre menjen, az az útvonal meg pont a melóhely előtt megy, szóval lestoppoltam, hogy csak kanyarodjon be a céghez (amit ismert is) :) Tök normálisak szoktak lenni. A GLS-től viszont sose hívnak előre, tegnap is a portás szólt, hogy ott áll a pasi a csomagommal, menjek.

Engem is felhívtak, hogy pontosan hol van az utcám. De amikor megláttam a csomagot, meg a belső elrendezését már indokoltnak tartom a szupertartós csomagolást reklámozó képet a Szukistól. :D Még mielőtt bárki belekezdene az Én, A Jedi-be, ajánlom a lentebb feltöltött képemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

moat ne mar emberek mit vartok a futartols a szolgalattol hogy himestojasban hozzak ki itt 1 eurot fizetnek a futarnak csomagonkent jo ha kivisz 150-200 csomagot es abol jon a benzin a biztositas kocsiberles meg hasonlo egyenvalalkozasi tarifak gondolod hogy raer szegeny ember hogy himestijaskent banjon a cucodal magasrol tesz ra tisztelet a kivetel akkor mi mehet odahaza ketlem hogy rozsasabb a hejzet:) jo olvasat a konyvekhez az enyem macskapisi szagu volt :))) azota igaz mar van 15 eve nem szagolok bele semmijen konyvbe :)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

moat ne mar emberek mit vartok a futartols a szolgalattol hogy himestojasban hozzak ki itt 1 eurot fizetnek a futarnak csomagonkent jo ha kivisz 150-200 csomagot es abol jon a benzin a biztositas kocsiberles meg hasonlo egyenvalalkozasi tarifak gondolod hogy raer szegeny ember hogy himestijaskent banjon a cucodal magasrol tesz ra tisztelet a kivetel akkor mi mehet odahaza ketlem hogy rozsasabb a hejzet:) jo olvasat a konyvekhez az enyem macskapisi szagu volt :))) azota igaz mar van 15 eve nem szagolok bele semmijen konyvbe :)))

nekem eddig mindig kifogástalan állapotban hozták meg, szóval elégedett vagyok. De amúgy, ha vki esetleg kényes erre, még mindig ott a lehetőség h ő maga menjen el az általa megadott újságoshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nekem eddig mindig kifogástalan állapotban hozták meg, szóval elégedett vagyok. De amúgy, ha vki esetleg kényes erre, még mindig ott a lehetőség h ő maga menjen el az általa megadott újságoshoz.

De hát épp ez az, hogy klubkönyvekről beszélünk, amihez épp hogy nem lehet máshogy hozzájutni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Múlt Kísértetében gyakran utaltak Kuellerre és Brakissra, hogy mi történt a Coruscanton és hasonlók. Kár, hogy erre valószínűleg egyhamar nem fogunk választ kapni magyarul megjelenő regény formájában és ez egy kicsit számomra még lóg a levegőben, de majd utánaolvasok, hogy pontosan mi is történt. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasd el Az új lázadást, akkor tisztában leszel sok mindennel, ami Kuellert és Brakisst illeti.

Tudom, hogy abban szerepelnek, csak sajnos az nekem nincsen meg, és nem sok esélyt látok arra, hogy újra kiadják. :(

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nekem eddig mindig kifogástalan állapotban hozták meg, szóval elégedett vagyok. De amúgy, ha vki esetleg kényes erre, még mindig ott a lehetőség h ő maga menjen el az általa megadott újságoshoz.

Nálunk helyben nincs, valahogy egy pesti helyet kéne kitotózni, ahol át tudnám venni. Az pedig sajnos nem mindig megy :( Na majd meglátom legközelebb, hogy belefér-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt, bár most nem kimondottan a vezetői, stb. kvalitásokra gondoltam, hanem inkább arra, hogy a caamasiak képesek jól hatni az emberre, vagyis inkább kihozni az emberből legjobbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt, bár most nem kimondottan a vezetői, stb. kvalitásokra gondoltam, hanem inkább arra, hogy a caamasiak képesek jól hatni az emberre, vagyis inkább kihozni az emberből legjobbat.

Tudom, csak eszembe jutott. :) Bírtam, amikor Leia többször is megjegyezte Elegosnak, hogy Jedinek kellene mennie, mert lenyűgözte a caamasi éleslátása és a szavai inspiráló hatással voltak rá. :) Bár be kell vallani kicsit furcsán néznek ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.