Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Engem valamiért nem vonz az új COD. Talán majd idővel mégis kipróbálom, de most biztosan nem. Egyébként is, nagy ritkán ha játszom mostanában, akkor SWTOR-t nyomok a laptopomon. Az asztali gépemben kidöglött az alaplap. 2 hete 'garanciában van'.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel jött le. Előtte még újra kijátszottam más játékokat (Dead Space 1-2, Bulletstorm), de holnap telepítem. Míg várok a Mass Effect 3: Omegára, addig ellövöm vele az időt. :)

 

 

Kiváncsi vagyok mit írsz róla. Ennyire még nem vártam hogy az új gép meglegyen. December 13.-ától szabin lesz kb 3 hétig. Bezárom az ajtót veszek pár sört, aztán jönnek ezen játékok: Max Payne 3, MOH: Warfighter, Black Ops 2, NFS: Most Wanted. És mi jelenik meg most pénteken? Hát persze hogy a Far Cry 3. Úgyhogy nekem jó karácsonyom lesz. :D Kicsit árnyalja a képet hogy monitort kb december 20.-a után tudok venni, mert akkor lesz igazi Full Hd-s az élmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fenti kép Aria flottáját jelzi a galaxistérképen. :)

 

Kipörgetve, de mivel tegnap egykor fejeztem be, így már nem írtam róla. Három-három és fél órás, hosszabb, mint a LotSB. És nagyon jó, remek pályákkal, baromi látványos. Az adjutáns cerb-reap jó kis geci ellenfél, bár nem futunk velük össze sokat, de mivel erőben egy brute-tal megegyező, csak ez lőni is tud rád (ráadásul egy elég kellemetlen fegyverrel), ha sokan vannak, igen izzasztóak. Hál' istennek, a teleportáló képességüket kivették (ezek szerint ezt a technikai problémát nem sikerült leküzdeni), helyette kurva nagyot ugranak, akár a fél pályát átrepülik, ha kell.

Aria és Nyreen jó kis karakterek, baromi erősek (erősebbek, mint bárki, aki eddig Shep mellé szegődött), és egész megkedveltem mindkettőt, bár Ariat amúgy is csíptem. Vannak döntések is, bár ezeknek jó Mass Effectes szokáshoz híven nincsen súlya, csak a jó öreg "merre forduljak 360 fokot" metódus, és nagyon hasonlít az Arrivalhoz, vagyis mentsünk meg arctalan tömegeket, vagy sem. Itt legalább sikerül, ha jól döntünk, de nem úgy vettem észre, hogy ez számít a végjátékban. Szóval, semmi újítás a választások terén.

Viszont, nincs benne egy normális zene. Végig két-három totál egyszerű mjúzik szól, vagy az sem, így az eposzi jelenetek nem lesznek emelkedettek. Ez - főleg az előzetes után - nekem csalódás, mert reméltem, hogy Omega kap egy jó kis számot. A Leviathanban amikor megjelenik Levi, az Arrivalban az Alfa relé pusztulásakor, a LotSB-ben, amikor belépnek a brókerhez, az Overlordban, amikor Shep megtalálja Davidet, ezekben szólnak nagyon jó muzsikák, és valami ilyet reméltem Aria lelkesítő beszédénél, vagy a végén. Hát ilyen nincsen, ez kicsit csalódás, pláne a sok nagyjelenet tükrében.

Ezt leszámítva viszont nagyon tetszett, azt sem bánom, hogy a társaink ezúttal nincsenek velünk, bár azért kíváncsi lettem volna, mit szólna Nyreenhoz Garrus. Lenne adok-kapok, azt hiszem, ha ott lenne. :) Viszont Mordint megemlítette Aria, amikor újra bekeverünk a járvány sújtotta szakaszra. Illetve az is kiderült, hogy az ME3-ban miért nem botlunk úton-útfélen a Kék Napok, Véres Falka és Fogyatkozás zsoldosaiba: Shepard az ME2-ben annyira megverte őket, hogy alig maradtak és a Talon jól föléjük keveredett.

No, összességében jó kis DLC, hosszú, látványos, jó karakterekkel, és nem csak sity-suty mód foglaljuk vissza Omegát. Bár ezzel is úgy vagyok, mint a LotSB-rel: már az alapjátékban kellett volna szerepelnie. Mindkettő szándékosan hátrahagyott, feltűnő lyuk a történetben. Viszont ez most már be van foltozva. Most már csak a Fellegvár történetét kéne befoltozniuk, és akkor tökéletes lesz az ME3. Remélem arra is sort kerítenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a Call of Duty: Black Ops II-t. Alaposan beújítottak a fiúk. A cselekmény párhuzamosan játszódik a '80-as és a 2020-as években. Ez igen nagy technológiai különbséget okoz, ami baromi jól működik. Például az egyik korban lovon ülve verjük vissza Afganisztánban az oroszok támadását, aztán átugrunk a jövőbe, ahol műholdas irányítással távvezérlünk osztagot, mint valami RTS-ben. Bár én itt mára feladtam, ezt szerintem kicsit túlbonyolították, minden logikát mellőzve osztották ki a billentyűket, így igen nehéz a katonákat irányítani. Holnap majd megnézem, hogy a harc úgy is kivitelezhető-e, ha átmegyek John Ramboba, és egyedül próbálom meg megoldani a feladatot.

Az irányítás szerintem amúgy is kicsit béna, érzek némi konzolos beütést. Viszont gyönyörű a játék, hihetetlen, hogy még mindig azt a motort használja, mint a Call of Duty 4: Modern Warfare.

Te kipróbáltad már, Frenkie?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a Call of Duty: Black Ops II-t. Alaposan beújítottak a fiúk. A cselekmény párhuzamosan játszódik a '80-as és a 2020-as években. Ez igen nagy technológiai különbséget okoz, ami baromi jól működik. Például az egyik korban lovon ülve verjük vissza Afganisztánban az oroszok támadását, aztán átugrunk a jövőbe, ahol műholdas irányítással távvezérlünk osztagot, mint valami RTS-ben. Bár én itt mára feladtam, ezt szerintem kicsit túlbonyolították, minden logikát mellőzve osztották ki a billentyűket, így igen nehéz a katonákat irányítani. Holnap majd megnézem, hogy a harc úgy is kivitelezhető-e, ha átmegyek John Ramboba, és egyedül próbálom meg megoldani a feladatot.

Az irányítás szerintem amúgy is kicsit béna, érzek némi konzolos beütést. Viszont gyönyörű a játék, hihetetlen, hogy még mindig azt a motort használja, mint a Call of Duty 4: Modern Warfare.

Te kipróbáltad már, Frenkie?

 

Nálam a Cordis Die pályánál kilép mindig mikor

 

 

vezeted a páncélozott kocsit és elüt a kamion

 

ezt leszámítva tetszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a Call of Duty: Black Ops II-t. Alaposan beújítottak a fiúk. A cselekmény párhuzamosan játszódik a '80-as és a 2020-as években. Ez igen nagy technológiai különbséget okoz, ami baromi jól működik. Például az egyik korban lovon ülve verjük vissza Afganisztánban az oroszok támadását, aztán átugrunk a jövőbe, ahol műholdas irányítással távvezérlünk osztagot, mint valami RTS-ben. Bár én itt mára feladtam, ezt szerintem kicsit túlbonyolították, minden logikát mellőzve osztották ki a billentyűket, így igen nehéz a katonákat irányítani. Holnap majd megnézem, hogy a harc úgy is kivitelezhető-e, ha átmegyek John Ramboba, és egyedül próbálom meg megoldani a feladatot.

Az irányítás szerintem amúgy is kicsit béna, érzek némi konzolos beütést. Viszont gyönyörű a játék, hihetetlen, hogy még mindig azt a motort használja, mint a Call of Duty 4: Modern Warfare.

Te kipróbáltad már, Frenkie?

 

Még nem. Sajna tavasszal a 8800 Gt tönkrement így kellett vennem egy új VGA-t. De mivel tudtam hogy decemberben új gép lesz így vettem egy szutyok irodai kártyát bele(hd 6450)mert erre a gépre már nem akartam költeni sokat. Szeptemberben újra végig akartam vinni a Black Ops 1-et és még a legminimálisabb beállításon is szaggatott.

Úgyhogy az új gépre várok. A ház,táp, ram megvan és holnap megyek a többiért. terveim szerint holnap este össze is szerelem ,szerdán meg felrakom rá a Win 8-at. De ez csak terv, felboríthatja bármi főleg az hogy dolgozom szinte egész nap. Viszont ha meg is van akkor is a játékokkal megvárom az új monitoromat ami 20.-a körül lesz meg. Akörül fogják reményeim szerint ideadni a cégnél a karácsonyi jutalmat(legalábbis remélem idén is lesz, legalább az étkezési jegy 72000 ft értékben-tavaly annyi volt- amiből 60-at el tudok passzolni barátomnak és meg is lenne a monitor).

A monitor már full hd-s lesz és az alatt már nem is akarok játszani. Természetesen hdmi-vel akarom majd összekötni.

Apropó te az új monitorodhoz kaptál hdmi-kábelt, vagy venned kellett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam a Medal of Honor: Warfighert az új gépen. Mindent ultrára raktam vagy a lehető legmagasabb beállításra. A monitorom miatt 1280x1024-ben futattam, de álleesős. Meg sem nyikkan, pedig van pár robbanás. Érezni hogy a kártyában bőven van még erő. De az új monitorig nem játszok vele, majd full hd-ban. Ilyen brutálisan gyors kártyám még sosem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítséget kérnék, mert ehhez tök h*lye vagyok. Ilyen számítógépem van:

 

Számítógép:

Pentium ® Dual-Core CPU

E5300 @ 2.60GHz

2.59 GHz, 3.00 GB RAM (Szabad terület játékoknak: 65 061 859 328 bájt)

Lemezmeghajtó:

Hitachi: HDT7210255LA380

Videókártya:

NVIDIA GeForce GT 220

 

A rendszertulajdonságok közül néztem meg őket. A 3.00 GB RAM-ot paricionáltuk, így a saját gépemen belül 3 helyi lemez van. Ennek a 3.00 GB RAM-nak az egy harmada teszi ki a játékok helyi lemezét. Annak a tulajdonságainál az van kiírva, hogy 65 061 859 328 bájt a szabad terület.

 

Az lenne a kérdésem, hogy így ezen a gépen futna-e

az Arkham Asylum,

az Arkham City,

és a Dragon Age?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti nem a HDD-re értette, mert mostanában nem nagyon látni 3 GB-os vinyót. :) Szerintem integrált videókártya is van a gépében, és az foglal le némi memóriát. A setupban ki kell kapcsolni az intergált kártyát, és akkor felszabadul a memória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, mit particionáltál? A RAM-ot? Azt hogy csináltad? :)

Nem tudom, nem én csináltam, hanem szakember. Az se biztos, hogy partícionálásnak hívják ez a dolgot.

A sajátgépen belül 3 különböző helyi lemez van. Egyik a C. A másik az E (ezen tárolom a dokumentumaimat) és F (itt vannak a játékok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tiszta sor. De RAM-ot nem szokás (és nem is lehet) particionálni.

 

Pár hete egy ügyfelem mindenáron 5.1-es videokártyát akart :D beletelt némi időbe, hogy megértessem vele, hogy nincsen olyan, hogy 5.1-es videokártya. Először arra gondoltam, hogy azt szeretné, hogy HDMI-n keresztül menjen ki a hang, de mikor erre rákérdeztem azt sem tudta, mi az a HDMI... :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tiszta sor. De RAM-ot nem szokás (és nem is lehet) particionálni.

 

Pár hete egy ügyfelem mindenáron 5.1-es videokártyát akart :D beletelt némi időbe, hogy megértessem vele, hogy nincsen olyan, hogy 5.1-es videokártya. Először arra gondoltam, hogy azt szeretné, hogy HDMI-n keresztül menjen ki a hang, de mikor erre rákérdeztem azt sem tudta, mi az a HDMI... :)

Mondtam, hogy tök h*lye vagyok hozzá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam, hogy tök h*lye vagyok hozzá. :D

De akkor miért írsz le ilyeneket? Ezt sosem tudtam megérteni, ha valaki nem ért valamihez, miért akar szaknyelven megszólalni. Csak hülyét csinál magából, a szaki meg nem érti, mi a frászt akarnak tőle. Tessék szépen konyhanyelven beszélni, vagy PONTOSAN azt leírni, ami a gépben és/vagy a dobozon van, nem kiegészíteni egyéb marhaságokkal.

 

Metro 2033-ba hogy a francba lehet infinite ammo meg god mod? Mert átírtam az user.cfg-t de nem használ. Próbáltam 20.000 trainert egyik sem jó, vagy nem csinál semmit, vagy executable hibával kilép. :D

Sehogy! Tessék rendesen játszani. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tiszta sor. De RAM-ot nem szokás (és nem is lehet) particionálni.

 

Pár hete egy ügyfelem mindenáron 5.1-es videokártyát akart :D beletelt némi időbe, hogy megértessem vele, hogy nincsen olyan, hogy 5.1-es videokártya. Először arra gondoltam, hogy azt szeretné, hogy HDMI-n keresztül menjen ki a hang, de mikor erre rákérdeztem azt sem tudta, mi az a HDMI... :)

 

 

Atyajóúristen. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nosztalgiázós kedvem támadt és úgy döntöttem, hogy a Jézuskától a Medal of Honor Warchest-et fogom kérni. Ez tartalmazza az Allied Assaultot, a Spearheadet és a Breakthroughot. Ez a játék volt az első FPS amit valaha játszottam (1. osztályos koromban először :D) és hát ezt tekintem az FPS rajongásom okozójának. Egy örök klasszikus amire én mindig mosollyal emlékszek vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.