Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Talán a folyosót mondhatnám de csak más a megvilágítás, de ez nem a grafika minőségét jelenti.

Hát mit? A fény-árnyék ugyanúgy a grafika része. ;)

 

a Crysis 3-at rakd full hd-ra és minden effectet max-ra

Volt alkalmam a múltkor Pesten jártamban kipróbálni a Crysis 3-at fullon, és őszintén szólva, nem vágott hanyatt. A BF4 demoja és a next-gen játékok ezt kenterbe verik. A karakterek kifejezetten rondák voltak (ha Psycho nem mutatkozik be, az életben nem jövök rá, hogy ő az). Persze szép, és de jó lenne, ha így futna a gépemen (vagy ha futna...), de nem érzek akkora ugrást a Crysis 2 óta, és komolyan mondom, a BF4 ha kijön, azt is elfelejtjük, mi az a CryEngine. És ez "csak" a BF4, már láttam olyan grafikai motort, ami MOZIFILM minőségű CG embert volt képes megjeleníteni! Létező videó játék motor! Nem a jövő, a jelen. Ezek után látni a Crysis 3-at, hááááát... meg sem közelíti azokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mit? A fény-árnyék ugyanúgy a grafika része. ;)

 

 

Volt alkalmam a múltkor Pesten jártamban kipróbálni a Crysis 3-at fullon, és őszintén szólva, nem vágott hanyatt. A BF4 demoja és a next-gen játékok ezt kenterbe verik. A karakterek kifejezetten rondák voltak (ha Psycho nem mutatkozik be, az életben nem jövök rá, hogy ő az). Persze szép, és de jó lenne, ha így futna a gépemen (vagy ha futna...), de nem érzek akkora ugrást a Crysis 2 óta, és komolyan mondom, a BF4 ha kijön, azt is elfelejtjük, mi az a CryEngine. És ez "csak" a BF4, már láttam olyan grafikai motort, ami MOZIFILM minőségű CG embert volt képes megjeleníteni! Létező videó játék motor! Nem a jövő, a jelen. Ezek után látni a Crysis 3-at, hááááát... meg sem közelíti azokat.

 

A BF4 tényleg odab*sz. Viszont sajnos lelőtted magadnak a spoilert a Crysis 3-mal kapcsolatban. Ha majd játszol vele nézd meg a vizet(főleg ha mész benne), meg a robbanás-és tűzeffecteket. Le fogsz hidalni. Psycho szerintem azért így néz ki mert a játék ideje alatt majdnem 50 éves már. De szerintem sikerült a huszonéves énjét úgy öregíteni hogy jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BF4 tényleg odab*sz. Viszont sajnos lelőtted magadnak a spoilert a Crysis 3-mal kapcsolatban. Ha majd játszol vele nézd meg a vizet(főleg ha mész benne), meg a robbanás-és tűzeffecteket. Le fogsz hidalni. Psycho szerintem azért így néz ki mert a játék ideje alatt majdnem 50 éves már. De szerintem sikerült a huszonéves énjét úgy öregíteni hogy jó legyen.

Volt lehetőségem megnézni a vizet, már az első pályán beleszédültem véletlen az óceánba. Robbanásokat meg elég nehéz kerülni abban a játékban. :) A víz az valóban iszonyúan szép, szerintem már simán megjelenik olyan minőségben, mint az ep2-ben Kaminon. A robbanás is szép, de a robbanásoknál nekem már rég nem a látvánnyal van a bajom, hanem azzal, hogy a környezetre nincs hatása. Eldobok egy gránátot és nem sérül a padló, de még a mellette lévő emberke sem csonkul. Ráadásul - és valószínűleg, ha nem a BF4 demo után látom, ez nem így lenne - a Crysis 3-ban semmilyen robbanás sem fogható ahhoz, amikor a több négyzetkilométeres pályán felrobbant a torony, ledőlt és mindent belepett a por, meg röpködtek a darabok. Nálam ez a best of most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem lesz benne multi. De kár... :evil: Viszont ez a "győztek a nácik alternatív világ" annyira sablon, hogy az fááááááááj! Tényleg ennyire nem tudtak semmit kitalálni, hogy hozzányúltak az "embert teremtő idegenek is emberek" mellett a legrégebbi, legtöbbször elpuffogtatott, legunalmasabb kliséhez? :facepalm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fél órája értem haza egy volt kollégám/barátom sógorától. Fél 7-re értem oda. 3 órát voltam ott. Ennek a sógornak van egy 13 éves fia aki megvásárolta az Assassin's Creed: Revelations címü játékot PC-re. Ez a kamaszkorának legelején járó apró emberke azt hitte hogy berakja a lemezt, a játék feltelepül urambocsá kicsit frissíti magát és ezen tevékenységek végeztével és nem kevés izgalommal ,rákattintva kétszer eme játék ikonjára tud játszani vele. Hát az élet nem habostorta ahogy Virág elvtárs mondaná és emberünk kénytelen volt szembenézni a következő hibaüzenettel: "Ubisoft Launch Gamer Error Code 2". Eme hibakód láttán hívtak engem hogy ugyan oldjam meg. Elkerekeztem, megnéztem megoldásokat 3 órát a férfi nemi szerv rosszabbik oldalán tartózkodva. Eljutottam az Error Code 3-ig. A kettes ok.

Észrevételek. Ezentúl bárki mondja el már meggyőzően a fent említett 13 éves srácnak hogy ugyan vegyél már eredeti játékot(A warez verzióval már rég játszana). Felhívták az 576 Kbyte-ot hogy mi van ,mire azt kapták hogy a géppel van baj. Igen koma??? A géppel? Akkor legközelebb eladok neked egy autót és ha nem tudod beindítani majd azt mondom hogy rossz az üzemanyag.

Mi az hogy én veszek egy szoftvert ami alkalmas az én általam használt operációs rendszeren való futtatásra és a család barátjának kell(jómagam) megnézni miért nem indul és 3 óra alatt nem sikerült megoldani, megyek hozzájuk vasárnap. Könyörgöm, ha veszek valamit, játékot, házat, repülőgépet az MŰKÖDJÖN. Ez az alapvető elvárás ,és ha felhívom az eladót akkor használható infokat nyomjon ne mellébeszéljen.

Hab a tortán hogy ez az Ubisoft Game Launcher fel sem települt a sima telepítés alatt, de még kézzel se,a netről kellet lehúznom egy verziót ami fel is települt.

Nem hiszem el hogy nem lehetett azt megoldani hogy ami kell a játék futtatásához azt automatán telepítse.

Szóval nem a warez miatt nem vesznek sok játékot az emberek, hanem az ilyenek miatt. Nem tartom magam hülyének, sok játék nem fogott rajtam ki, de ez betett. És én még tudom mit kell megnézni és megoldani, míg a laikus srác aki megvette csak néz mint a moziban. Nem hinném hogy vissza kéne élni a jóhiszemü vásárlók türelmével.

Hogy mi a jó program? Elárulom. Berakom a dvd-t, elindul a telepítő, kiválasztom a célmappát, utána teljesen automatikusan feltelepít mindent(ha kell a netről updatel), majd az ikonra kattintva simán fut a program. Ennyi.

Különben ha valaki tudja ezt az ubisoft error code-os marhaságra mit kéne csinálni megköszönném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért itt szerintem nem ilyen egyszerű a gond. Nekem megvan a Relevation, igaz, nem lemezes, hanem Steames. SEMMI baja. Egyik Assassin's Creed telepítésével sem volt bajom. Soha SEMMILYEN eredeti játék telepítésével nem volt bajom (ellenben nagyon sokszor akadtak gondjaim a kölcsönzői változatokkal -> pont az Assassin's Creed első része az egyik, ahol ugye hibával kilépett, ha el akartuk hagyni az első pályát, vagy ott a Half Life 2, ami eldobálta a konzolok textúráit), és eleddig csak a Bulletstorm és a Resident Evil 5 volt az, aminél "trükközni" kellett az indítással, mert bekavart a Games for Windows (ott sem a játékkal volt gond, hanem a Microsoft eme zseniálisnak nem mondható termékével, de ez ugye nem meglepő, hiszen Microsoft). Két dologra tudok csak gondolni:

Ad1) Sérült a lemez. Nem feltétlen karcolás, lehet maga a telepítőprogram került fel rá hibásan. (Én ezért sem veszek már lemezes játékot, a fene sem akar azzal killódni.) Én erre tippelek. Ez esetben három munkanapon belül kötelesek cserélni.

Ad2) Tényleg van valami a gépen, ami nem tetszik a játéknak. Lehet ez egyszerűen egy Win 7 frissítés is, sajnos az ilyen megesik (amúgy, ahogy most utána olvastam, ez előfordulhat warez változatnál is). És ez a része általában csak sok google-zéssel deríthető ki. Itt van is egy megoldás (link a videó leírásában):

http://www.youtube.com/watch?v=xmyEqEXXpCo

(Bár lehet ezen már túlvagy.)

 

Amúgy, én sok esetben hibáztatom a kedves vásárlót is. Mert bizony, ahogy anno a suliban tanították (és ezt szerintem te is tudod igazolni, Frenkie, meg mindenki, aki valaha megfordult komolyabb számtech suliban): a felhasználók hülyék. Nagyon sokszor tapasztaltam én is, hogy nem tud XY feltelepíteni egy játékot, aztán hív engem, hogy telepítsem. Én meg ránézek, és jééééé... Hát igen, baj van a géppel, mondjuk az, hogy az "olcsón vettem, milyen nagyon jó gépet" alatt nem fut a Crysis 3. Barokkosan túlzó a példa, de jól példázza a legáltalánosabb problémát a "miért sz*rok a bolti játékok" kérdésre. Mert gyökér a felhasználó, aki még a saját gépe konfigját sem ismeri, ha meg igen, akkor felmondja, mint bebiflázott szöveget, de érteni nem érti.

Persze az eladó is lehetne normálisabb, felkészültebb. Ahogy elnéztem, ez a hibajelenség viszonylag elterjedt (gondolom hibás széria lehet), az ilyeneket azért ismernie kéne.

Összességében minden téren jobb eredeti játékot venni. Naprakész, nincs gond a telepítésével, nem kell töltögetni, vagy ha igen, nem kell attól tartani, hogy megsérül a lemez. (Ráadásul a steam mindenhonnan elérhető.) A kisebb bakikból meg nem szabad általános igazságokat levonni, mert ezek elenyészőek. A legtöbb hiba, ami benne van egy eredeti játékban, az benne van egy kölcsönzői változatban is (akárcsak ez az error ode 2). Közel kétszáz megvásárolt játékkal a hátam mögött mondom ezt, amiből tényleg csak a fenti kettő okozott gondot.

 

Amúgy tévedés Frenkie, a jó bolti játék ilyen: megveszem fillérekért a Steamen, aztán egy klikk és semmi kérdés, semmi könyvtár választás, azonnal települ a legújabb verziója a játéknak, és már fut is. :D Steam forever!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno én is szívtam az eredeti játékok közül a Fifa-val, viszont szerintem ne az 576-ot hívogassa a srác (azok nem tudnak szinte semmit a konfig adatokon kívül), hanem:

 

1) support

2) ha a játéknak van hivatalos fóruma

 

A supportot én mindig nagyon segítőkésznek találtam (ea sports), felhívtam őket, és nem egy, hanem több megoldáson vezettek keresztül, addig, amíg meg nem oldódott a gond (volt, hogy csak a Win újra rakás oldotta volna meg).

 

A fórumon nehezebb infót találni, de nem lehetetlen, ott általában ha valaki rájön a megoldásra, az beírja, le lehet csekkolni. Egy példán keresztül szeretném érzékeltetni a véleményem:

 

Számítógépes játékot gyártani szerintem olyan, mintha egy vasalót gyártanál egy olyan világban, ahol a legtöbb embernek eltérő a konnektora. Nem sokkal, csak egy picivel, de épp ezért a gyártónak lehetőleg olyan verzióval kell előrukkolnia, aminek a villásdugója adott kritériumokon belül (legyen mindenkié 230-as, négyzet alakú, két lyukú - konfig adatok) mindegyikbe belemegy. Na most ha valakinek a konnektorának a széle eldeformálódott, és emiatt nem kompatibilis a kettő, noha a konfig adatok stimmelnek - ott nagyon nehéz hibást azonosítani, szerintem egyikük sem az.

 

A gond ott kezdődik, ha az említett probléma a vásárlók jelentős részénél előfordul. Akkor már valószínűleg a tervező a hibás, és köteles megoldást találni a problémára. De ha 1000-ből 1 ember szenved, arra sajnos azt kell mondani, hogy statisztikailag is valószínű, hogy megtörténik. Semmi sem tökéletes ugyebár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játék maga is megvan az accountomon, és ha jól tudom steamgiftem is van, amit tovább tudok Steam-en adni.

 

Nem jönnek be ezek a játékok. A League of Legends-sem tetszik.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért itt szerintem nem ilyen egyszerű a gond. Nekem megvan a Relevation, igaz, nem lemezes, hanem Steames. SEMMI baja. Egyik Assassin's Creed telepítésével sem volt bajom. Soha SEMMILYEN eredeti játék telepítésével nem volt bajom (ellenben nagyon sokszor akadtak gondjaim a kölcsönzői változatokkal -> pont az Assassin's Creed első része az egyik, ahol ugye hibával kilépett, ha el akartuk hagyni az első pályát, vagy ott a Half Life 2, ami eldobálta a konzolok textúráit), és eleddig csak a Bulletstorm és a Resident Evil 5 volt az, aminél "trükközni" kellett az indítással, mert bekavart a Games for Windows (ott sem a játékkal volt gond, hanem a Microsoft eme zseniálisnak nem mondható termékével, de ez ugye nem meglepő, hiszen Microsoft). Két dologra tudok csak gondolni:

Ad1) Sérült a lemez. Nem feltétlen karcolás, lehet maga a telepítőprogram került fel rá hibásan. (Én ezért sem veszek már lemezes játékot, a fene sem akar azzal killódni.) Én erre tippelek. Ez esetben három munkanapon belül kötelesek cserélni.

Ad2) Tényleg van valami a gépen, ami nem tetszik a játéknak. Lehet ez egyszerűen egy Win 7 frissítés is, sajnos az ilyen megesik (amúgy, ahogy most utána olvastam, ez előfordulhat warez változatnál is). És ez a része általában csak sok google-zéssel deríthető ki. Itt van is egy megoldás (link a videó leírásában):

http://www.youtube.com/watch?v=xmyEqEXXpCo

(Bár lehet ezen már túlvagy.)

 

Amúgy, én sok esetben hibáztatom a kedves vásárlót is. Mert bizony, ahogy anno a suliban tanították (és ezt szerintem te is tudod igazolni, Frenkie, meg mindenki, aki valaha megfordult komolyabb számtech suliban): a felhasználók hülyék. Nagyon sokszor tapasztaltam én is, hogy nem tud XY feltelepíteni egy játékot, aztán hív engem, hogy telepítsem. Én meg ránézek, és jééééé... Hát igen, baj van a géppel, mondjuk az, hogy az "olcsón vettem, milyen nagyon jó gépet" alatt nem fut a Crysis 3. Barokkosan túlzó a példa, de jól példázza a legáltalánosabb problémát a "miért sz*rok a bolti játékok" kérdésre. Mert gyökér a felhasználó, aki még a saját gépe konfigját sem ismeri, ha meg igen, akkor felmondja, mint bebiflázott szöveget, de érteni nem érti.

Persze az eladó is lehetne normálisabb, felkészültebb. Ahogy elnéztem, ez a hibajelenség viszonylag elterjedt (gondolom hibás széria lehet), az ilyeneket azért ismernie kéne.

Összességében minden téren jobb eredeti játékot venni. Naprakész, nincs gond a telepítésével, nem kell töltögetni, vagy ha igen, nem kell attól tartani, hogy megsérül a lemez. (Ráadásul a steam mindenhonnan elérhető.) A kisebb bakikból meg nem szabad általános igazságokat levonni, mert ezek elenyészőek. A legtöbb hiba, ami benne van egy eredeti játékban, az benne van egy kölcsönzői változatban is (akárcsak ez az error ode 2). Közel kétszáz megvásárolt játékkal a hátam mögött mondom ezt, amiből tényleg csak a fenti kettő okozott gondot.

 

Amúgy tévedés Frenkie, a jó bolti játék ilyen: megveszem fillérekért a Steamen, aztán egy klikk és semmi kérdés, semmi könyvtár választás, azonnal települ a legújabb verziója a játéknak, és már fut is. :D Steam forever!

 

A videót megtaláltam én is meg is csináltam, de most error code 3-at ír ki. :D Nemsoká indulok a sráchoz megnézni újra. Mondjuk az igaz hogy össze-vissza van telepítve nála minden. El nem tudom képzelni hogyan talál meg azon a gépen valamit. Ilyenkor nekem is az első a Google beírva a hibát aztán majd kijön valami.

 

Donát: Szerintem az Ubisoftnak nincs magyarországi supportja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap megoldódott a probléma az Ubisoft Game Launcher(ez olyan mint a Steam a Valve-nél) nevű programot kellet totál kitakarítani a gépről(registryből is) majd újrarakni egy másik verziót és futott a játék gyönyörűen. Különben elképesztően szép grafikája van full hd-ban. Kár hogy a játékmenete nem jön be. :D Azt meg sosem fogom megérteni hogy miért kell állandóan megjeleníteni a képernyőn milyen gombokat kell használni az adott cselekvéshez. Ez le van írva a Controls menüpont alatt.

 

 

Egy kérdés. A Metro: Last Light játszható az előző játék nélkül is? Érthető anélkül is? Mert ez bejön a videók alapján amaz(2033) nem jött be.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg sosem fogom megérteni hogy miért kell állandóan megjeleníteni a képernyőn milyen gombokat kell használni az adott cselekvéshez. Ez le van írva a Controls menüpont alatt.

 

 

Egy kérdés. A Metro: Last Light játszható az előző játék nélkül is? Érthető anélkül is? Mert ez bejön a videók alapján amaz(2033) nem jött be.

Ez a folyamatos kiírogatás engem a Batman: Arkham... játékokban zavart igazán. Ott a képernyő közepére teszi ki akkora betűkkel, hogy kitakarja az eseményeket. Harc közben ez baromi jó tud lenni. Komolyan, ennyire ostobának nézik a játékosokat a fejlesztők? Legalább lehetne ezt kikapcsolni (ezt nem csípem a Crysis 2-ben sem, még azt is megmutatja, hová menjek fedezékbe).

 

Jó kérdés. A Metro 2034-hez nem kellett az első könyv, de a Last Light nem a 2034 alapján készült. A főszereplő ugyanúgy Artyom, de ezt leszámítva nem tudom, mennyi a kapcsolódás. Minden esetre, szerintem érdemes lenne kipróbálnod előtte a Metro 2033-at, mert nagyon jó játék. Hangulatos, ötletes, és nagyon érezni rajta, hogy orosz. :) (És ajánlom a könyvet is, ha már szóba került.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ajánlom a 2033-at, még az ingyenes akció keretében jutottam hozzá és nagyon örültem neki. A Last Light-ra is nagyon kíváncsi vagyok, de ami még biztos, az a könyvek beszerzése és elolvasása. Nagyon tetszett a világ, amiben játszódik a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvekhez azért annyit, hogy már a 2033 is csak nagy vonalakban követte a könyvet, a Last Light-nak pedig köze sincs a Metro: 2034-hez. Ami valahol jó, mert szerintem nem sikerült túl jól. Én legalábbis képtelen voltam elolvasni, annyira unalmas (száraz), hiába van egy nagy rejtély a középpontban, a cselekmény haladását inkább üres filozofálgatásokra cserélte Glukhovsky (jól példázza ezt, hogy a könyv feléig hőseink mindössze 3-4 állomást érintenek, míg Artyom eddigre már átkevert a vörös vonalra). Nekem az első rész átkozottul tetszett, és legalább ekkora csalódás volt a 2034. Szóval nem csodálom, hogy a Last Light-nál nem azt vették alapul, hanem inkább egy "spin-offot" készítettek a Metro világában. Bár amúgy is ez a legjobb része a Metro világnak, hogy egy metróban van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvekhez azért annyit, hogy már a 2033 is csak nagy vonalakban követte a könyvet, a Last Light-nak pedig köze sincs a Metro: 2034-hez. Ami valahol jó, mert szerintem nem sikerült túl jól. Én legalábbis képtelen voltam elolvasni, annyira unalmas (száraz), hiába van egy nagy rejtély a középpontban, a cselekmény haladását inkább üres filozofálgatásokra cserélte Glukhovsky (jól példázza ezt, hogy a könyv feléig hőseink mindössze 3-4 állomást érintenek, míg Artyom eddigre már átkevert a vörös vonalra). Nekem az első rész átkozottul tetszett, és legalább ekkora csalódás volt a 2034. Szóval nem csodálom, hogy a Last Light-nál nem azt vették alapul, hanem inkább egy "spin-offot" készítettek a Metro világában. Bár amúgy is ez a legjobb része a Metro világnak, hogy egy metróban van. :)

 

Pont ez a lényege a Metro-nak, a filizófálgatás :D. Olvastam Glukhovsky-től a Szürkületet is ami a világvégével foglalkozott, na ha a Metro száraz volt akkor ezt sikítva dobnád el :D. Dmitry ő filozós író, én special pont ezt szeretem benne.

 

2034 tényleg kicsit csalódás volt de ezt maga az író is elismerte, sajnos ez a kiadó hibája is, gondolták meglovagolják a 2033 sikerét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem mondom, hogy nagyon izgalomba jöttem. Hogy néz ki már szegény? Ettől függetlenül persze tuti megveszem majd. Néhány sajátos ok miatt nálam a PC nem opció... bár az alapján amennyit játszottam az elmúlt pár hónapban (kb. 0 órát) valszeg nem fogom elkapkodni azt a vásárlást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az első COD: Ghost trailer. Meglepő módon ebben is lesznek amerikai katonák. :D

 

 

Valamiért nem jön be a rendes videó csak a youtube-os link, pedig úgy csináltam ahogy a többi videónál is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lol :D

 

Kiváncsi vagyok mik is lesznek pontosan a Playstation 4-re és mi az Xbox One-ra az exluziv megjelenések. Ha utóbbira nem jelenik meg legalább egy f*sza Gears of War folytatás és legalább három ehhez hasonló kaliberü cim lehet átállok Playstation-ra... ez a fekete doboz még a szoba kinézetét is csufitaná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jópofa ez is, de az igazság az, hogy ez tényleg egy normál platform bemutató volt, amin tényleg mutattak olyan videókat amire azt mondtam, hogy ez valami. Az Xbox One ehhez képesz egy ilyen bullshit-prezi volt mellette. Persze ugyis az exkluziv cimeken fog majd a legtöbb múlni meg hogy azok hogy fognak kinézni, de ha már bejelentés akkor nem ártana legalább picit megpróbálni lenyügözni a potenciális vásárlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.