Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Pár napja befejeztem a Far Cry 3-at(volt hogy 3 hétig nem játszottam vele azért ilyen lassan). Mivel tavaly nem mertem még a régi géppel kipróbálni a Max Payne 3-at(valószinü el sem indult volna), most megtettem. Hát ha azt írtam hogy a Crysis 3 gyönyörű és élethű akkor azt meg kell szorozni kettővel, mert a MP3 brutálisan jól néz ki. Volt hogy csak álltam és néztem körbe mert nem hittem el hogy ez valós időben van. na de nem ömlegenék ha csak a grafika lenne csúcsszuper. Maga játékmenet, a történet, a hangulat a harcrendszer(pl az ellenfelek úgy haldoklanak és esnek össze ahol eltalálod őket, ajánlanám a torkonlövést) egyszerűen annyira fantasztikus annyira beleélhető hogy nehezen abbahagyható játék. Annyira jól vitték tovább az első 2 rész történetét, meg Max karakterét hogy tanítani kéne. Modern mégis megvan benne az a Max Payne-es hangulat. Én barom már jócskán játszottam vele mikor utánanéztem és kiderült van magyarítás, amit fel is tettem és Max dumája is nagyon jó. Tipikus kiégett piás szöveg. :D Eddig is tudtam hogy minden fillért megért az új gép ,de most már biztosabban tudom. Szerintem a Directx 11 miatt ennyire szépek a játékok nálam.

Dzséjt, ha még nem játszottál vele akkor mindenképp próbáld ki mert ez a nagybetűs JÁTÉK, és akik ezt csinálták oda lehetne küldeni pár jóembert tanulni aki játékfejlesztőnek vallja magát de nem az.

 

A Far Cry 3-ról is írok majd bővebben mert az is zseniális volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtök óta a 2013-as sírfosztogatós játékot nyomom és ezzel megszakadt a kábé egy éve tartó "csak Mass Effect-ezek vagy Deus EX:HR-ezek" időszak. Az idő alatt jó néhány játékot (Dead Space, Aliens: Colonial Marines, 2010-es AVP, Far Cry) elkezdtem de egyelőre egyik se fogott meg annyira hogy hosszabban játszak vele. Ez a Laraitás eredetsztori viszont nem akar ereszteni pedig ezelőtt egy Tomb Raider gaméval se játszottam. Annak idején a másodikból toltam egy keveset és annyi is volt belőle. Úgy érzem hogy a legújabb eresztés nem fog rajongóvá tenni de nem is igénylem. Mindenesetre piszkosul bejön.

 

Csakúgy mint a Leviathan és a Citadel DLC (főleg az). Jó néhányszor kijátszottam őket mióta kijöttek. Utóbbiból a Miranda románcolós még nem volt meg.de ha rálelek a mentéseim közül egy hozzá valóra akkor majd úgy is elintézem.

Az Omegás kicsit ugyan kevésbé de azért szintén bejön. A hossza miatt eddig úgy ötször toltam ki és jó ideje nem vettem elő de ez nemsoká' változni fog mert mostanában elkezdtem kedvet érezni hozzá. Talán majd a legközelebbi ME3-as kijátszás közben sort kerítek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- 100 dollárral!!! lesz olcsóbb a PS4, mint az XBoxOne és nem kell internetkapcsolat a futtatásukhoz.

- Nincs megkötés a használt játékok kapcsán! Óriási ováció fogadta a bejelentést. Eladhatják, kölcsönadhatják, azt csinálnak a megvásárolt játékkal, amit akarnak.

- Több, mint 30 PS4 játék van készülőben és az indulás utáni évben a nagy része meg is fog jelenni.

- Szoros kapcsolat lesz a Sony diviziói (Sony Pictures, Sony Music stb. ) és a PS4 platform között. Video és Music Unlimited szolgáltatás keretében belül elérhető a Sony teljes film, sorozat és zenei kínálata. Ehhez jön még a Netflix, az Amazon múviszolgáltatása és a redbox instant. PPV események: sport, zene, szórakoztatás. A Flixster ősztől lesz elérhető.

 

 

Eddig az MS nézi fejőstehénnek a potenciális vásárlóit. Úgyhogy eddig a PS4 szimpatikusabb üzletpolitikát folytat...

 

PS4 dizájn:

hwnews8207.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PS4 műszaki adatok:

http://www.scei.co.jp/corporate/release/pdf/130611a_e.pdf

Main processor: CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores

GPU : 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based graphics

engine

Memory: GDDR5 8GB

500GB Hard disk drive

 

részletek a belinkelt oldalon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az AC4 várós lesz, AC3-ban még is csak a hajós részek voltak a kedvenceim :D

 

 

Nekem is. Voltak szép újítások a játékban, mint a fára mászás, vadászat, de mintha a lélek kiveszett volna belőle Ezio után. Connor szánalmasan jellegtelen karakter volt, egyedül Haytham érdemel egyáltalán említést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterek interakciója sem volt maximálisan kiaknázva Connor és Haytham relációjában. Egyébként számomra is a tengeri csata "szimulátor" volt az egyik legélvezetesebb eleme a játéknak.

Kíváncsi leszek a Black Flag-re, érdekes lesz ez az új színtér, de az eddigi anyagokkal még nem győztek meg. A játékot ettől függetlenül mindenféleképpen ki fogom próbálni, mert nagy rajongója vagyok a szériának. Nekem személy szerint a II. rész és a Brotherhood volt a kedvencem a sorozatból. Azok viszont nálam a Hall of Fame-ben vannak!

 

Watch Dogs-ról annyit, hogy első látásra nagyon jól néz ki, várós...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem. Ez az ár Nyugaton semmi. 1200 eurot kap egy jó ismerősöm Irországban. Nekik 500 euro semmi. Csak itt drága.

Ami azt illeti, ezt még ott is sokallják, mert ez csak a gép, ami önmagában nem sokat ér már. A szolgáltatásai havidíjasok lettek, miközben rengeteg megkötés van. 24 óránként egyszer fellép a netre (azért még nyugaton sem kivitelezhető ez mindenhol), a Kinect folyamatosan működik (ami kifejezetten poén az üldözési mániában szenvedő USA-ban :lol: ), számolja, hányan vannak a gép előtt, és ha mondjuk egy filmet nem X ember, hanem Y akar rajta megnézni, a gép letiltja a filmet és csak akkor engedi lejátszani, ha kiperkálod érte a bővített licencet... Ugyanez van a játékoknál is. A régi játékok nem is működnek rajta (oké, ez állítólag a PS4-nél sem), és mindez ráadásul durván az USA-ra korlátozódik, itt Európában az Xbox One nyújtotta szolgáltatások FELÉT se éred el, DE, ugyanazt KELL kifizetned, mint az amerikaiaknak. Szóval szerintem még az ismerősöd Írországban is erősen felhúzza a szemöldökét azon, ha a fizetése majdnem felét oda kéne adnia egy agyonkorlátozott, a szolgáltatások legjavát el sem érő, randasága miatt még asztaldíszként sem funkcionáló szerkentyű miatt.

Az Xbox One egy az USA elit részeire lekorlátozott, pénznyelő multibox. Nos, akkor inkább egy számítógép, ami még multibb, nem kerül 500 dollárba, a korlátozások felével sem bír, és sokkal több dologra képes, mint az Xbox One valaha is képes lesz. Mellesleg, szerintem akkora bukás lesz, hogy magával fogja rántani a Microsoftot (erről olvastam nemrégiben egy elemzést, hogy ha a Windows 8 és az Xbox One is bukik, akkor a Microsoftnak annyi, márpedig a Win 8 már bukás, és jelenleg az Xbox One sem éppen áll jól).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek a Black Flag-re, érdekes lesz ez az új színtér, de az eddigi anyagokkal még nem győztek meg. A játékot ettől függetlenül mindenféleképpen ki fogom próbálni, mert nagy rajongója vagyok a szériának. Nekem személy szerint a II. rész és a Brotherhood volt a kedvencem a sorozatból. Azok viszont nálam a Hall of Fame-ben vannak!

 

Nekem is a II és a Brotherhood volt a kedvencem, bár engem a Revelations hangulata is nagyon megfogott. :)

Az eddigi anyagok nem fogtak meg? Nem tudom, engem már az első néhány concept art levett a lábamról, a trailereket meg orrvérzésig néztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[/size]

 

Nekem is a II és a Brotherhood volt a kedvencem, bár engem a Revelations hangulata is nagyon megfogott. :)

Az eddigi anyagok nem fogtak meg? Nem tudom, engem már az első néhány concept art levett a lábamról, a trailereket meg orrvérzésig néztem. :D

 

Nem azt mondtam, hogy nem tetszik és meggyőzhető vagyok a játékkal kapcsolatban. Nagyon szép, látványos a külső, de a játékmenetből amit láttam annyi még nekem nem elég! Egyébként ez a Karib-tenger kalózai feeling számomra egy kicsit testidegen még, így volt ez az előző résszel kapcsolatban is. Nem volt rossz az AC3, de hangulatilag nem szippantott be annyira, mint a reneszánsz Itália, amit én már tudat alatt is ehhez a sorozathoz kapcsolok. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem adok esélyt a Black Flag-nek, de mint mondtam még nem vagyok meggyőzve. Ettől függetlenül várom, mert valami egészen egyedi is kisülhet belőle!

 

Itt egy gameplay videó a multi-ról:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aiOahrGgg0w

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Befejeztem a Mass Effect I-et. Nehezen tudnám megfogalmazni a tapasztalataimat, mert nem szokásom glorifikálni, de ez fantasztikus volt és megérte minden egyes perc, amit ebben az univerzumban töltöttem! :clap: Komoly elvárásokkal ültem le elé, de nem csak hogy beváltotta, hanem azt kell mondjam felül is múlta a ME azon elvárásaimat, amiket látatlanba támasztottam felé. Mivel én a játékok technikai részéhez igazából nem értek elsősorban a karakterekről és a történetről írnék, de majd azt is csak akkor, ha végig játszottam a trilógiát, ugyanis a teljes kép még nem tiszta előttem.

Nagyon tetszett, holnap el is kezdem a II. részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: és csak részről részre jobb lesz. Ugyan az ME2 leginkább egy gigantikus mellékküldetés - a fő sztorival érintőlegesen foglalkoznak -, de az bontja ki a világot. És ha nem tudod, hogy mivel nyit, le fogod fosni a bokád. :D Az ME3 meg maga a mennyország (én most érek már megint a végére, ma hagytam abba a Citadel DLC megkezdése előtt, aztán jöhet a Chronoss állomás ostroma). :)

 

Ezzel azt hiszem, az Xbox One sors eldöntetett. Magyarországon nem lesz Xbox One.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel azt hiszem, az Xbox One sors eldöntetett. Magyarországon nem lesz Xbox One.

:D Sokat nem veszitünk.

 

Assassin's Creed kapcsán: utóbbi hetekben volt egy kis időm és végre végig toltam a hármas részt. Na most komolyan nem értem, hogy ha az ME3 vége miatt volt rajongói felzudúlás akkor emiatt miért nem? Ennek a vége akkora katyvasz marhaság már, hogy csak fogtam a fejem. Vagy már minden Assassin's Creed fan beletörödött, hogy ez a játék alapvetően a küldetések, a nagy bejárható terep, meg a korhangulat miatt jó és a keret történet az egy sima sci-fi szemét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most komolyan nem értem, hogy ha az ME3 vége miatt volt rajongói felzudúlás akkor emiatt miért nem?

Mert az Ubisoft nem látta meg a dologban a reklám- és üzleti lehetőséget úgy, mint az Electronic Arts. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.