Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

ÁÁÁ kijött a HS-re egy trilógia DVD trailer!!!

Fura ez a dvd trailer. Elvileg azért nagy szó, mert most adják ki először a régi, felújítatlan trilógiát. Erre meg az előzetesben majdnem egyetlen mondattal le is tudják a dolgot - ja, rajta lesz bónuszként az is, amit már nagyon várnak a rajongók. De ez még semmi, próbáld inkább ki a Lego SW2 demóját! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen újítások lesznek/voltak kb?

 

Olvastam rége hsz.-eket, hogy az Ep1-es Yoda helyére ep3-as modellt raknak, ez igaz?

És olvastam, hogy a 6-os rész végső ünnepét meghosszabították.

Mem még az első oldalon 1-2 dolgot találtam, de most nincs túl sok kedvem 29 oldalt elolvasni, ezért valaki elmondja nekem, hogy milyen újításokat csináltak és fognak csinálni?

 

 

pl. a triológia fénykardjait feelújjítják? Mert azon lenne mit javítani... :peace:

Illetve a Yoda modellt nem akarjék lecserélni? Mert múltkor megnéztem az ep3 után a 6-ost, és hát... Nagy különbség volt a 2 Yoda között! :peace:

 

 

Köszönöm előre is a választ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam rége hsz.-eket, hogy az Ep1-es Yoda helyére ep3-as modellt raknak, ez igaz?

 

Illetve a Yoda modellt nem akarjék lecserélni? Mert múltkor megnéztem az ep3 után a 6-ost, és hát... Nagy különbség volt a 2 Yoda között! :peace:

Yodát az ep1-ben bizti lecserélik, mert az ep3 extralemezén valamelyik docfilmben már a CGI Yoda szerepelt az ep1-es szakaszban (a jó ismert "A félelem vezet a Sötét Oldalra" részt szajkózta).

 

Az ep3-as és az ep5-ös Yoda között tényleg nagy a különbség, az ep5-6-os utcahosszal jobb :peace:

Komolyan, azt öngyilkosság lenne lecserélni.

 

Az ep4-5-6 újításai meg valóban megtalálható a megfelelő topicban, amit írt Rog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg öngyilkosság lenne. Az EP1-ben viszont muszáj. :peace:

 

Lucas az EP2 előtt azt mondta az animátoroknak, hogy nem egy élőlényt, hanem egy bábut kell animálniuk. A nézőnek a bábu jusson róla az eszébe. Ezután durva lenne az eredeti bábut lecserélni. :peace: Meg felesleges is. Úgy jó az a régi részekben, ahogy van.

 

Az EP3 Yodájának animálását úgy gyakorolták be, hogy újra elkészítették az EP1-es Yoda-jeleneteket az új digitális Yodával. Gondolom, ezt fogják felhasználni az EP1 következő felújításánál, 2007-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3-as és az ep5-ös Yoda között tényleg nagy a különbség, az ep5-6-os utcahosszal jobb :peace:

Komolyan, azt öngyilkosság lenne lecserélni.

Nem jobb az, csak jó. Megszoktuk, és ne cseréljék le, mert nem rossz. De hogy jobb lenne egy animált Yodánál azt kétlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hohohóó, itt van valami kézzelfogható kémjelentés, hogy 2007 májusában jön a 30. évfordulós extra változat, és Lucas jelentősen bele készül nyúlni a filmekbe, újra!

 

Én megbízom TBone-ban, ő meg megbízik az informátorában. Kell ennél több?

 

http://www.starwarz.com/tbone/index.php?ca...2_articleid=846

 

:peace:

 

Hamarosan kezdenek kiszivárogni a képek/videók (hogy örültünk, amikor először megláttuk az ep5-ös Ian McDiarmidet, el sem akartuk hinni, hogy tényleg igazi a kép...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb jelentős hozzányúlás? Mintha Lucas apánk azt mondta volna, hogy már nem szándékozik jelentősen belenyúlni. Egye fene, én nem bánom. Módosítsa jelenősen a fénykardokat egységesre (de ne egységes színváltósra), korrekciózza egységesre az effekteket, cserélje le az ep1-ben Yodát CGI-re, aztán jöhet a kiadás.

 

De oj vé, mi vár itten még ránk, mikor megszólalnak a kritkák: "LUCAS MÁR MEGINT MEG AKAR MINKET LOPNI!!!" "ÚJABB BŐR!!!" "PÉNZHAJHÁSZ SÓHER!!!"

Alig várom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezek jók voltak. Továbbiakat nem igazán tudok elképzelni...

Én mondjuk az SE után sem tudtam elképzelni további változtatásokat.

Mégis bejöttek.

Azért azt kétlem, hogy további jelenetek kerülnének bele a filmbe.

De várjuk a fejleményeket. Én nem zárkózom el semmitől kiváncsi vagyok rá, hogy megveszem vagy sem az máskérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánnám azt se ha jelentősen belenyúlna, ha ezzel gazdagítaná a történetet.Pl én el tudnék képzelni egy olyat, hogy a Jedi Visszatér végén, amikor Vader hol a villámozott Luke-ot, hol Palpit nézi, bevágnának részleteket a múltból.Eszébe jutna Padmé(bevágni), a szerelmük, az Obi-Wan-nal való barátsága, Yoda tanításai a sötét oldalról, a végén pedig Windu Palpi által történő villámozását.És ekkor ragadná meg Palpi grabancát, bemutatva képekben azt, hogy most jól döntött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánnám azt se ha jelentősen belenyúlna, ha ezzel gazdagítaná a történetet.Pl én el tudnék képzelni egy olyat, hogy a Jedi Visszatér végén, amikor Vader hol a villámozott Luke-ot, hol Palpit nézi, bevágnának részleteket a múltból.Eszébe jutna Padmé(bevágni), a szerelmük, az Obi-Wan-nal való barátsága, Yoda tanításai a sötét oldalról, a végén pedig Windu Palpi által történő villámozását.És ekkor ragadná meg Palpi grabancát, bemutatva képekben azt, hogy most jól döntött.

............és alatta hatalmas hangerőval szólna az a hero falls zene.Nekem tetszene. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Én nem bánnám azt se ha jelentősen belenyúlna, ha ezzel gazdagítaná a történetet.Pl én el tudnék képzelni egy olyat, hogy a Jedi Visszatér végén, amikor Vader hol a villámozott Luke-ot, hol Palpit nézi, bevágnának részleteket a múltból.Eszébe jutna Padmé(bevágni), a szerelmük, az Obi-Wan-nal való barátsága, Yoda tanításai a sötét oldalról, a végén pedig Windu Palpi által történő villámozását.És ekkor ragadná meg Palpi grabancát, bemutatva képekben azt, hogy most jól döntött. "

 

A Star Wars nem az a fajta film, ahol belenéz a kamera a karakter fejébe. Arra való a zene, hogy megmutassa, mi zajlik le a figurában (ha már arckifejezései nincsenek, ugyebár... :pfff: ). Aki látta és megértette az előző öt részt, úgyis tudja, mi játszódhat le Vader fejében. Szerintem nem kéne megmutatni semmi pluszt. A jelenet a jelenlegi formájában pont elég erős, és zeneileg is annyira koherens, hogy egy hangjegyet se kéne rajta változtatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.