Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nos, a legjobb űrjármű nyertese megérdemelte a címet... A Venátorok gyönyörű hajók, sokkal szebbek, mint amilyenek a birodalom idején lesznek a csillagrombolók. Az AT-TE is egy jópofa járgány, megérdemelte a győzelmet.

A legjobb szörny kategóriában számomra egyáltalán nem volt meglepő Gor győzelme. Akárhogy is szidtuk eleinte, hogy nem néz ki annyira jó, mégis ő ugrott be először, amikor a legjobb szörny kategóriába kellett jelölteket írni...

Az űrcsatánál várható volt, hogy a Storm Over Rylothban szereplő fog nyerni, de a legjobb felszíni csatánál viszont erősen meglepődtem. Nekem Lessu város bevétele egyáltalán nem jött be, sőt, az egész Liberty Of Ryloth egyáltalán nem tetszett. Nabat város bevételét sokkal jobbnak találtam.

Ashley Eckstein jó szinkronhang, de továbbra is Corey Burtont találom a legjobbnak. A hangok, amiket ad egytől-egyig változatosak (Két hang között nem fedezzük fel azonnal, hogy ugyanaz a személy, mint Dee Bradley Baker esetében), és minőségiek. Gondoljunk csak Dookura, és Cad Banere. Cade Bane győzelme egyértelmű volt. A párbajok között sem lepődtem meg Fisto Vs. Grivous győzelmén. Nagyon nem volt miből válogatni.

 

Azt viszont nem értem, hogy most miért Naboo lett a nyertes. Tele volt változatos, jobbnál jobb bolygókkal a The Clone Wars... De nem is ezen akadtam fenn, hanem azon, hogy a Ryloth mindössze három ponttal maradt le mögötte. De most őszintén, nektek mi tetszett a Rylothban? Oké, a Ryloth-trilógia kétségtelenül jó volt, de attól még a bolygó önmagában nem valami nagy szám. Mindenesetre sehol sem az nyert, akire én szavaztam, kivételt képez a legjobb párbaj, és a legjobb mellékszereplő/idegen karakter (Magam sem tudom már, hogy hol jelöltem elsőként Cad Bane-t :lol:) kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is nálam a második lett, mert senki nem tudja letaszítani az első helyről az SW Saga legfőbb szereplőjét :lol:

Végül is a legjobb nem filmes karakter :lol:

Elfogult vagy na! Valld be. Főleg, hogy nincs itt az egy ingbe gatya nélkül rohangáló oldie. :) Anakin a TCW -ben sokkal 'rendesebb' arcát mutatja mint a filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfogult vagy na! Valld be. Főleg, hogy nincs itt az egy ingbe gatya nélkül rohangáló oldie. :lol: Anakin a TCW -ben sokkal 'rendesebb' arcát mutatja mint a filmekben.

Igen, az vagyok és kész :lol: Bár nem tudom, hogy jön ehhez egy létező személy, főleg, hogy még kevered a ruháit is, de sebaj, meg van említve :) És még kiderült, hogy van némi humora is, stb. :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas dobpergés, a nézők tűkön ülve várják az első évad legjobb epizódja büszke cím kihirdetését! Donát riporterünket megkérjük végezzen egy kis közvélemény kutatást a várakozásokról. :lol: Persze az orgiába fulladt inges-gatyás ismerősünkre nem számítunk, de annyi baj legyen. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is nálam a második lett, mert senki nem tudja letaszítani az első helyről az SW Saga legfőbb szereplőjét :D

Végül is a legjobb nem filmes karakter :)

 

 

Ugyanígy vagyok vele én is.Anakin nálam is a főkarakter.Őt kedvelem legjobban a twc-ben is.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az vagyok és kész :P Bár nem tudom, hogy jön ehhez egy létező személy, főleg, hogy még kevered a ruháit is, de sebaj, meg van említve :D És még kiderült, hogy van némi humora is, stb. :)

Mit kevertem én? Szerintem semmit. :D Olvasd el rendesen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka odaszalad a riporterhez ? Luminara: Ahsoka, neeee! ? a nyakának szegezi zöld fénykardját, és azt sziszegi: Hazug! Hazug! Tudom, hogy rám szavaztál!

 

Szujó Zoli barátunk egy vakon tett pályabejárás során szerzett rutinjával leszerelte az illető renitens hölgyet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.