Ugrás a kommentre

Jubileumi Kvízforduló


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

OFF

 

Értelek, Donát. Én egy kicsit másra gondoltam. Egy példa:

- Hogy tudsz minden kérdésre választ találni?

- Gugli a barátom.

Elárulta a kérdezett a megoldást, a "titkát"? Igen, hisz megmondta, hogy megkeresi a választ az interneten. A válasz ismeretében bárki képes lesz minden kérdésre választ találni? Nem, csak akkor, ha megfelelő gyakorlatra tesz szert a kereső használatában. És itt nincs mit pontosan elmagyarázni, hisz ahány kérdés, annyiféle keresőkulcs szükséges, és még a találatok közül is ki kell tudni választani a legjobbat. Ezt pedig nem lehet elmagyarázni, csak gyakorlással kitapasztalni. :D

Dzséjt válasza is hasonló: a titka, hogy tudja, mit hol keressen. Még a felhasznált oldalakat is felsorolhatná, akkor is megmaradna az előnye, hisz sokkal többet használta ezeket az oldalakat, tehát még mindig gyorsabban rátalál a válaszokra, mint mások. Csak annak ér valamit a válasza, aki hasonló gyakorlattal rendelkezik. Na de ő meg már ismeri a titkot. Tehát elárulta a titkát, mégsem szerez vele igazi előnyt senki, hisz vagy nem tudja kellő hatékonysággal felhasználni jelentős ideig, vagy már eddig is ismerte a titkát, mert maga is rájött, vagy mástól már hallotta. :P

 

ON

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Sajnos Coce nem tud feljönni egyelőre a fórumra, így engem kért meg, hogy kérdezzem meg tőletek mikor lenne jó megrendezni a keddi kvízt? Nyolc vagy kilenc órakor?

Nekem a 8 óra nagyon korán van, jobb lenne 9-kor, vagy ha az már túl késő, és nem csak egész órában lehet gondolkozni, akkor fél 9-kor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor megy egy laza kis telefon Veszprém energiaellátójának, hogy időben zárjanak le mindent. :P

Még ne, éppen egy új videót töltök fel, amivel egész délután sz*rakodtam. Ha ez most megszakad, a család Don nélkül marad. Te a saját fejedet találnád meg az ágyadban :)

 

Majd a vihar elintézi. :)

Itt viharnak jele sincs :P De attól függetlenül megeshet, hogy nem leszek itt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.