Ugrás a kommentre

2x03 - Children of the Force


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezzel az erővel, Sidious, Dooku grófot is megkérhette volna, hogy állítsa össze a holokront, hisz ő is Jedi volt egykor. Mármint ezzel és előző résszel kapcsolatban.

De azt nem tudjuk hogy Dooku éppen hol volt/harcolt/tárgyalt Lehet hogy a galaxis másik oldalán és Bane-nek éppen volt kéznél 2-3 jedi akkor minek utazzon feleslegesen(mellesleg Dooku nem biztos hogy tudott eről a kis tervről)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sidius tudta hogy Ropalnál van kristály -> tudhatta hogy késöbb kihez/kikhez került-> a 66-osnál megmondta a klónoknak hogy az XY Jedit kutassák át kristályt keresve-> a Jedi templomból megszerzett holocront Vaderrel összerakatta az XY Jedi kristályával->? az így megszerzett tudással levadászhatta vagy kiképezhette a younglingokat

 

 

Ebben az elméletben a leggyengébb láncszem, az hogy honnan tudná kinek adták Ropal után a kristályt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem ez a trilógia nem lesz a kedvencem. Akárcsak az elöző részben, úgy ebben is egymást váltogatták a jó és a kevésbé jó elemek. Az elején az akciók kifejezetten jók voltak: Bane szökései látványosra sikeredtek. Ugyanakkor pl. az a jelenet, melyben Sidious néhány robot társaságában gonoszul ecseteli gonosz tervét... jajj... nagyon nem jött be. Sidious ennyire kínos még sose volt. A Mustafar behozatala se lett a legszerencsésebb. Maga a tény, hogy szerepel, az nem gáz, elvégre a filmekben senki nem mondta, hogy most látják először, de ha már behozták akkor több fantáziát vártam volna el.

 

Szóval egyelőre nálam so-so a második évad megitélése. Kiváncsian várom a következő részt. Remélem kellemesen meglep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor pl. az a jelenet, melyben Sidious néhány robot társaságában gonoszul ecseteli gonosz tervét... jajj... nagyon nem jött be. Sidious ennyire kínos még sose volt.

Kínos, ez az a szó, amit nem találtam akkor, amikor írtam az epizódról. Emiatt nem jött be nekem se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ilyen mesebeli boszorkányokéra hasonlító alakítás tőle kissé szokatlan. Nekem legalábbis ők jutottak róla eszembe :)
Kicsit görnyedt testtartása van, de nekem teljesen rendben volt. Abszolút nem éreztem azt, hogy idegen lenne a karakterétől gyerekeket kínozni. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit görnyedt testtartása van, de nekem teljesen rendben volt. Abszolút nem éreztem azt, hogy idegen lenne a karakterétől gyerekeket kínozni. :)
Nem a kínzással van a gond, hanem az előadásmóddal. :D Nem azt a magasztós benyomást kellti a testtartásával amit megszoktunk tőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a kínzással van a gond, hanem az előadásmóddal. :) Nem azt a magasztós benyomást kellti a testtartásával amit megszoktunk tőle.
Az EPVI -ban se túl magasztos a görnyedt testtartásával, de nem ragozom. :D Valakinek bejön, valakinek nem, engem szimplán nem zavar. :para: De legalább tudom most már miért kínos egyesek szerint.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de ott már öreg is volt. :) De ez az áskálódos kéztartás sose volt rá jellemző.
Amikor Bane hajóján beszélgetnek akkor nagyon jó a kéztartása! Annyira kifejező. :D Mustafaron pedig a Jedi visszatérben látható kéztartását próbálták utánozni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha már Anakin cselekedete felmerült a következő epizód kapcsán, akkor talán itt is megkérdőjelezhető a Jedik elmetrükkje Bane ellen. Ez nem túl erőszakos módszer egy jedinek? Ráadásul úgy, hogy felmerült az esetleges agykárosodás lehetősége is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az, viszont úgy gondolták, hogy nincs más választásuk a gyerekek miatt.
Ezt tudom én is, inkább a magánvéleményekre lettem volna kíváncsi. :) Gondolom neked elfogadható a dolog. Valahol nekem is, csak kissé furcsának tűnt ez a fajta agresszivitás részükről.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha már Anakin cselekedete felmerült a következő epizód kapcsán, akkor talán itt is megkérdőjelezhető a Jedik elmetrükkje Bane ellen. Ez nem túl erőszakos módszer egy jedinek? Ráadásul úgy, hogy felmerült az esetleges agykárosodás lehetősége is.

Nem elfogadható, bár itt mások voltak a motivációk, ráadásul nem is szívesen álltak rá, csak mint végső megoldás jutott eszükbe. De tény - azt hiszem, ezt korábban is írtam, vagy csak akartam, vagy csak gondoltam :) -, hogy ha ezt egy kívülálló látta volna, az nem festett volna túl pozitív képet a Jedikről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ez egész jó és pörgős rész volt. A legjobban talán az tetszett, hogy elmentek a Rodiára és a Naboora, illetve később a Mustafarrá, így szépen hozzákötötték a filmekhez a sorozatot. Bane vallatása is klassz volt, ahogy a három Jedi Mester elkezdte egyszerre fürkészni. Ennyit az Erő Ragyogó oldaláról. :) A végén pedig a holokromos terem is jól sikerült, mivel számítottam rá, hogy csapdába csalja őket, de hogy ilyen szépen lefoglalja a két Mestert, azt nem vártam volna. Egyedül az elmenekülés nem kellett volna, mert vihettek volna több katonát magukkal, akik lefoglalják Banet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.