Ugrás a kommentre

2x03 - Children of the Force


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért van abban valami groteszk amikor Anakin a kis padawan jelölteket menti Mustafaron... :)
Én erre nem is gondoltam. Itt Anakinról beszélünk, aki jobbára jó és nemes dolgokat tesz még ekkor. Ha pedig mégsem, az akkor sem mérhető a templombeli mészárlásával. Bennem egyáltalán nincs összekötve Darth Vader-rel, amikor a TCW-t nézem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erre nem is gondoltam. Itt Anakinról beszélünk, aki jobbára jó és nemes dolgokat tesz még ekkor. Ha pedig mégsem, az akkor sem mérhető a templombeli mészárlásával. Bennem egyáltalán nincs összekötve Darth Vader-rel, amikor a TCW-t nézem.
Én nem tudok elvonatkoztatni tőle, sokszor eszembe jut mi lesz belőle. Főleg az ilyen jelenetek alatt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudok elvonatkoztatni tőle, sokszor eszembe jut mi lesz belőle. Főleg az ilyen jelenetek alatt. :D

Ez a hatása, hogy ez a széria az EP3 után került bemutatásra.

Ha mondjuk ezt a sorozatot az EP2 és EP3 között mutatták volna be, akkor már el tudnál vonatkoztatni szerintem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc jelenet: a Mustafari bázis kezd összeomlani, Anakin kapaszkodik, majd az Erővel magához húzza a kis rodiait, végül egy csúszás után a lávába rúgja a droidot.
Annak a gyerkőcnek nagyon ártatlan nézése van. Szinte könyörög Anakinnak, hogy mentse meg. Nagyon aranyos. :P sokszor volt olyan érzésem a rész megtekintése közben, hogy a gyerkőcök néha tudatosan cselekednek. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Súlyos hiba csúszott a magyar szinkronba... Anakin egy gungan "kisfiú" sikításáról beszél, holott Roo-Roo Page enyhén szólva lány. ;) Egyébként különösebb probléma nem volt benne, kár, hogy Denal neve lemaradt a magyar szövegből. Helyette csak egyszerűen "katonának" szólították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott is van egy apró baki szinkron terén, amikor Mace, Obi és Anakin vallatják Bane-t. Mozog mindhárom karakter szája, mégis csak Obi illetve Anakin hangját hallani. A következő "El viszel minket a holokronhoz!" c. mondatnál viszont hallatszik Kőszegi Ákos is.

Az is zavaró, - bár lehet, csak nálam van így - hogy a főcímnél szimplán zéró a hangerő. A 2x01-ben is volt egy furcsa ütemváltás a főcím zenéjében. Nem ártana, ha odafigyelnének az ilyenre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is zavaró, - bár lehet, csak nálam van így - hogy a főcímnél szimplán zéró a hangerő. A 2x01-ben is volt egy furcsa ütemváltás a főcím zenéjében. Nem ártana, ha odafigyelnének az ilyenre...
Csak az SD-nél van ez, a HD-nél nincs. Pretoriansékat hibáztasd ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sokszor írtam már, hogy ebben a részben nekem nem jön be Sidious, mert nem érzem Sidiousosnak. Nem igazán tudtam megmagyarázni, mi miatt van ez a karakteridegenesség, aztán ma, hogy én is elkezdtem elölről nézni az évadot, rájöttem: ez gesztikulál. Beszéd közben hadonászik, mint egy megvadult karmester. Teljesen karakteridegen mozgáskultúra. Sidious ilyet nem csinál, ő legtöbbször maga előtt tartja a kezét és annyi (pont olyan pozícióban, amiből kellemesen el lehet kezdeni villámozni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kis lurkók kihozták Sidiusból a "hadonászó karmesetrt" :)
Akkor már értem miért voltam 'zavart' ez ügyben. Ez ugyanis nálam teljesen beleillik a Sidious képbe. Bár igaz, hogy nem szokott hadonászni. :D Valahogy mégse érzem tőle idegennek. Ebben a helyzetben így gesztikulált. :) Úgyse látta senki. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 évvel később...

A mai nap sorra került eme trilógia is. Hát egyem meg, kajáltam minden percét. Hajh, de hiányoznak azok a régi idők, amikor ezek még mentek a tv -ben. Sebaj, a modern időkben is kijár az SW fanoknak a jóból. ;)

Na de visszatérve erre a trilógiára: Bane egy állat! Egyszerűen egy remek karaktert készítettek Filoniék - kronológiailag ez az első feltűnése. Todo jeleneteit imádtam, régen is komáltam a droidot, de most is nagyon bejött. A felrobbantása ügyes elterelés volt Cad részéről.

Az egész trilógia remek hangulatot árasztott. Bár Mustafar felbukkanása kicsit csorbít az összképen, de még így is egy baromi erős történetről beszélünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.