Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is. Főleg mert érthetetlen, hogy lehetett a történeti szál első, amikor egyetlen része sem került be a legjobb epizód kategóriába. A tömeg nagyon következetlenül szavazott. :o

Én persze nem, mert én jelöltem a Lethal Trackdownt legalább. :P

 

Szerk: bocs, azt elfelejtettem, hogy nem mindenki jelölt, aki szavazott.

Nahát ez az! :o Hogy oldjuk fel ezt az ellentmondást? ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán nem a gyereken múlt, hanem azon, hogy itt több és jelentősebb a kapcsolódási pont az SW-filmekkel. :P

Ő, ha eddig nem tűnt fel, az összes kommentet humorosra vettem. Ez a produceres dolog is az volt ;)

 

Én is. Főleg mert érthetetlen, hogy lehetett a történeti szál első, amikor egyetlen része sem került be a legjobb epizód kategóriába. A tömeg nagyon következetlenül szavazott. :o

Részenként lebontva nem biztos, hogy jobb más részekhez képest, viszont összességében a teljes történet adhat olyan pluszt, ami fölé emeli a többi nagy ívű történetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ez az! :P Hogy oldjuk fel ezt az ellentmondást? ;)
Én a magam részéről azzal, hogy az egyetlen jelölt független epizódra szavaztam elsőnek. :o

 

Egyébként meg könnyen lehet, hogy az a magyarázat, hogy sokkal kevesebben jelöltek, mint amennyien szavaztak. Ezért is írtam az utólagos szerkesztést alább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végül, de nem utolsó sorban, elérkeztünk a LEGJOBB EPIZÓD jelöltjeihez.

 

2x05 Landing at Point Rain: a Köztársaság csapatai megpróbálnak landolni a Geonosis bolygón, hogy aztán felrobbanthassák a droidgyár pajzsgenerátorát.

 

2x09 Grievous Intrigue: Obi-Wan megpróbálja elfogni Grievoust, míg Anakin és Adi Gallia feljutnak a tábornok hajójára, hogy megmentsék a foglyul ejtett Eath Kothot.

 

2x10 The Deserter: Grievous tábornok kicsúszott Obi-Wan markából, de a Jedi mester tovább üldözi a Saleucami felszínén. Közben Rex százados megsérül és egy twi'lek családnál lábadozik. Legnagyobb meglepetésére a családfő az egyik testvére.

 

2x12 The Mandalore Plot: Obi-Wan a Mandalore bolygóra érkezik, hogy rájöjjön, ki áll azon pletykák hátterében, mely szerint a mandalore-ok újra a Köztársaság ellen törnek. A bolygó uralkodója régi ismerőse, ami próbára teszi a Jedi elvekbe való hitét.

 

2x13 Voyage of Temptation: miközben Obi-Wan és Anakin a Coruscantra kísérik Satine hercegnőt, a Halálőrség merényletet kísérel meg Mandalore uralkodója ellen.

 

2x17 Bounty Hunters: a Felucian történt kényszerleszállás után Obi-Wan, Anakin és Ahsoka egy kis falura bukkannak. A helyi lakókat egy kalózbanda fenyegeti. Hogy megvédhessék terményüket és magukat, felbéreltek egy kisebb fejvadász csapatot, és ha már úgy alakult, a Jediktől is segítséget kérnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő, ha eddig nem tűnt fel, az összes kommentet humorosra vettem. Ez a produceres dolog is az volt ;)
De feltűnt, épp csak a saját döntési hátterem próbáltam megvilágítani. :P

 

Részenként lebontva nem biztos, hogy jobb más részekhez képest, viszont összességében a teljes történet adhat olyan pluszt, ami fölé emeli a többi nagy ívű történetnek.
Ez is lehet. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg akkor, ha nem a Bounty Hunters. Egy már biztos: valamelyikünk szívni fog :o
Én már akkor szívtam amikor nem került be a Legacy of Terror, ugyanis nekem az a kedvenc epizódom a második évadban. ;) A TOP5 -ben alig van a jelöltek közül. Az egyik a Landing...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb epizód

 

BOUNTY HUNTERS

z6zwarlw2ojf7320lsdj.jpg

 

Olyan szoros volt a verseny a Bounty Hunters és a Landing at Point Rain között, hogy ahhoz képest Darth Vader legerősebb fojtónézése is laza csiklandozás. Hol az egyik, hol a másik vezetett, de az utolsó pillanatokban a mezőgazdasági babérokra törő kalózbanda csak bevette és megtartotta az első helyet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.