Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én már hallgatóztam azt a részt, de angoltudásom minimalizáltsága miatt semmi lényegeset nem sikerült kiszűrni. Pedig elméletileg ott McCallum elejt valami olyat, hogy többet tudhatunk meg Ani születéséről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibi szerint nagyon gyér lett az audio kommentár.Az angoltudásom miatt én se halgattam meg.

Állítólag valami olyasmi van benne, hogy McCallum szerint Plaguies teremtette Anakint.Bár azt is mondta benne hogy ő csak a producer, néha ő se érti Lucas észjárását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag valami olyasmi van benne, hogy McCallum szerint Plaguies teremtette Anakint.Bár azt is mondta benne hogy ő csak a producer, néha ő se érti Lucas észjárását.

 

És erre Lucas mit szólt? Mert ugye ott ült mellette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag valami olyasmi van benne, hogy McCallum szerint Plaguies teremtette Anakint.Bár azt is mondta benne hogy ő csak a producer, néha ő se érti Lucas észjárását.

 

És erre Lucas mit szólt? Mert ugye ott ült mellette.

 

Nem tudom, ezt egy fórumban olvastam.Meg állítólag néha teljes jeleneteket hagynak komment nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem együtt veszik fel az audiokommentárokat. Lucas jól érezhetően el van szeparálva, mig McCallum és Knoll néha reagálnak egymás mondataira. Egyébként az eddigi DVD kiadásoknál is igy vették fel őket.

 

Másrészt: teljesen rendben van az audio-kommentár. Igaz csak az első húsz percet hallgattam meg egyelőre, de semmivel sincs lemaradva az eddigiektől. Egyébként vannak DVD-kritikák, ahol a legjobb extrának nevezik. Mondjuk ez erős túlzás, de tényleg nem rossz.

Hirtelenjében két érdekesség belőle: Amikor az elején a liftaknában csuszáskor Anakin elkapja a drótot és megtartja magukat, akkor az nem Hayden keze, hanem John Knoll-é. Ezaz ő cameo-ja, ahogy ő nevezi :) Illetve Lucas elárulja, hogy Dooku és Anakin párbaja nemcsak azért fontos Palpatine-nak, mert igy végre megszabadulhat a régi tanitványtól, hanem azért is mert igy letesztelheti Anakin képességét. Igy saját szemével láthatja, hogy tényleg képes lesz-e megcsinálni azokat a dolgokat, amiket szán neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén hallható össznépi röhejből nekem az tűnik ki, hogy majdnem mindenki egyszerre volt ott. Talán Lucast kivéve.

Lehet, hogy egy röhögésre összejöttek :D

Vagy ilyen ügyesek a hangvágók :)

 

Jut eszembe nézte már valaki a weblinket, van rajta valami érdekes?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért nem működik a weblink..Egyik lemezzel sem.De nem csak a ROTS DVDvel nem, hanem a többi DVD kiadásnál sem működik.

 

OFF

 

Még soha nem láttam teljes egészében a DVD TV reklámját.Ma meghallottam(a TV a másik szobában), rohantam, közben meg úgy eltaccsoltam hogy elrepedt a kéz csontom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért nem működik a weblink..Egyik lemezzel sem.De nem csak a ROTS DVDvel nem, hanem a többi DVD kiadásnál sem működik.

Még nekem sem, egyiknél sem.

 

OFF

 

Még soha nem láttam teljes egészében a DVD TV reklámját.Ma meghallottam(a TV a másik szobában), rohantam, közben meg úgy eltaccsoltam hogy elrepedt a kéz csontom :)

Jujj, jobbulást. Azért ennyire ne törd magad az SW-ért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valakinek nincs meg bedigizve a DVD reklám a tv-ből?  

(érdekelne a németes is, ha van...)

Nekem még csak Vhs-en van meg. Elfelejtettem lenyomni valami felvételt és véletlen pont adták.

 

Német DVD reklámok az SWunion.de oldalon voltak linkelve még november eleje közepe tájékán. Itt a link hozzá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végighallgatta már valaki az auidokommentárt?

 

TÉNYLEG!!!! Mit is mondanak Plaguies-ról?? Na ezt még ma megtekintem!

 

Engem két dolog érdekelne az audio-kommentárból:

1. Palpi "sminkcseréje" a villámok által.

2. Miért állítja az Obi, hogy Anakin vert helyzetben hozzá képest az utolsó csapás előtt?

 

Lucas kommentálja ezeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. Miért állítja az Obi, hogy Anakin vert helyzetben hozzá képest az utolsó csapás előtt?

Bár azt nem tom, hogy Lucas kommentálja-e ezt, szerintem Obi-Wan azért mondja, mert voltaképpen a felállás olyanná vállt, mint az ep1-ben. Ott Obi-Wan volt lent és Maul fent, és Obi-Wan felugrova került Maul mögé. Itt a helyzet ugyan ez a helyzet, csak mivel ezt a cselt Obi már alkalmazta, tudja azt is, hogyan kell kivédeni. Ezért mondhatja, hogy vert helyzetben van. Voltaképpen Obi-Wan azt csinálja Vaderrel szemben, amint Maulnak kellett volna vele szemben alkalmaznia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.