Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Számomra nem is lehet kérdés, hogy itthon veszem meg. Egyrészről 1 hónapot simán kibirok, föleg, hogy egyébként is vizsga-időszakban vagyok, igy ha akarnám se nézegethetném túl sokszor novemberben. Másrészről meg a magyar felirat nélkül egy lyukas garast se ér a kiadás nekem; ráadásul a pocsék szinkronba is szivesen belehallgatnék :D

Én ha külföldről rendelném, akkor már inkább Angliából: egyrészt ugyanaz a régió-kód, másrészről az EU miatt nem kell vámot ráfizetni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra nem is lehet kérdés, hogy itthon veszem meg. Egyrészről 1 hónapot simán kibirok, föleg, hogy egyébként is vizsga-időszakban vagyok, igy ha akarnám se nézegethetném túl sokszor novemberben. Másrészről meg a magyar felirat nélkül egy lyukas garast se ér a kiadás nekem; ráadásul a pocsék szinkronba is szivesen belehallgatnék  :D  

Én ha külföldről rendelném, akkor már inkább Angliából: egyrészt ugyanaz a régió-kód, másrészről az EU miatt nem kell vámot ráfizetni  :)

 

Akkor Angliából.Nekem mindegy.Én nem nagyon tudok egy hónapot várni.Ez kínzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én le nem töltöm. Már van egy kalóz ep3-om, nem kell mégegy, pláne, ha egy hónappal később az eredeti is meglesz. Meg ha kibírtam húsz évig, na ne már egy hónapot ne bírjak ki a kalóz DVD-vel az oldalamon.

Szóval szépen kivárom a december 1-et. A rajongók erénye a türelem. Jó Sith lenne belőlünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kivárom a dec.1-et. Ez az első film, aminél még a filmhez készült felirat sem érdekelne, mert valószínűleg anélkül fogom megnézni. Én is inkább támogatom a hazai filmvásárlást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek a két lázadás születése jelenetekből.

 

A Szenátus

 

Az utobbi kép pedig abból a jelenetből van szerintem amikor a 2000-ek delegációja megjelenik Palpatine-nál. Az égbolt legalábbis olyan mint a már hivatalosan kikerült képen, ahol Anakin áll Palpatine mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI, II -ben is volt bővített jelenet...

Igen???????Mik voltak azok?Ezt nem is tudtam.

 

Ep.1-ben bővitették a pod-race felvezetését és magát a versenyt illetve visszarakták a Coruscanti taxis jelenetet.

Az ep.2-ben hosszabb lett a garázsos jelenet, ahol Anakin szint vall (Padmé itt azt mondja neki, hogy a harag emberi érzés, de Anakin szerint ő jedi és nem engedheti ezt meg magának... ez nem volt a mozi-változatban). Illetve vannak apró modositások: Padmé nem Ok-zik, hanem nyög mikor felkell a Geonosisi sivatagban, illetve az esküvőnél Anakin megfogja Padmé kezét a robotkarral stb.

 

És zárójelben még egy kis kiegészítésként: az Ep1-ben a Szenátus jeleneténél amikor a szenátorok, felállnak és kiabálnak a dagi twilek szenátornak a társai emberek voltak, a DVD-re kilettek cserélve twilekekre, egyébként Amy Allen itt tűnt fel először twilekként. Innen egyenes út vezetett neki hálistennek az egyik személyes nagy kedvencemhez Aayla Securához. :D

az Ep2-ben pedig amikor Padme és Anakin elbúcsúznak Coruscanton Obi1-tól, "elfogott a félelem...." akkor R2 is jön kifele abbóla járműből és a mozisban még egy csúnya vágási hiba volt, mert az egyik jelenetben még a lépcsőn döcög :D a következő pillanatban pedig Ani-ék mögött gurult, ezért a 2. pillanatnál ki van radírozva R2 :)

És Jango hátirakétájánál is plusz szikrák lettek, amikor meghibásodott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy volt mindegyik???? Pedig visszaolvastam na mind1, hátha van még aki nem látta...

 

Szerintem nem voltak. Egyébként módositottam azt a hozzászolásodat (11:16-os), mivel a hosszú url linkek elég furán néztek ki, ráadásul nem is volt behivható a második közvetlenül... remélem nem probléma :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy volt mindegyik???? Pedig visszaolvastam na mind1, hátha van még aki nem látta...

 

Szerintem nem voltak. Egyébként módositottam azt a hozzászolásodat (11:16-os), mivel a hosszú url linkek elég furán néztek ki, ráadásul nem is volt behivható a második közvetlenül... remélem nem probléma :D

 

NEEEEM természetesen nem probléma. Kérni is akartam. Úgy, hogy utólag is köszi szépen! :wink: Azért nem szoktam mindig ennyit bénázni. :) És örülök, hogy másnak is újak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megvárom dec 1-et.Eddig sem töltöttem Star wars filmeket le, ezután sem fogok.De nagyon rossz szájizzel várom.Nekem süt az egészből a "nesze paraszt, jó ez neked" féle hozzáállás(nincs az extrán felirat, alig van kimaradt jelenet,egy hónappal később adják ki stb).Bezzeg ha amerikai lennék akkor mindent megkapnék.De hát minden ember egyenlő.Legalábbis ezt tanultuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: Hidd el, ha a magyar forgalmazón múlna simán lenne magyar felirat az extrákon. A csuszás meg a szinkron miatt lesz, ami sokaknak fontos (még nekem is :wink: ).

 

Bezzeg ha amerikai lennék akkor mindent megkapnék.De hát minden ember egyenlő.Legalábbis ezt tanultuk.

 

Ezt nem igazán értem. Az SW egy amerikai film, s aki amerikai az anya-nyelvén nézi a filmet, hiszen azon készitették. Fel sem merül a szinkron vagy felirat mizéria. Az extrákból pedig ugyanazokat kapjuk... Egyébként minden ember egyenlő, de ez nem azt jelenti -söt elsősorban nem azt jelenti- hogy mindenki ugyanazt kapja, amit a másik. Az egy másik eszme-rendszer: a kommunizmus :D de bizonyitottan nem müködőképes :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem rápakolhatja az intercom a hupikék törpikék szinkronját is, nemérdekel.Legalább adjanak ki 100 db külföldi lemezt.És lehet hogy olyan silány minőséget kapunk, mint a trilogia esetében.Rossz minőségű papír, 12es karika, stb.

És biztos lesznek olyan boltok, ahol kiadják az eredeti lemezt.Csak mutasson nekem valahol :D

Szóval lehet hogy jobban járnánk a külföldivel.És engem nem érdekel hogy kihez megy a pénz, itthoni fejesekhez, vagy külföldiekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képek nekem is újak voltak. Szerintem valami baja van Natalie-val a képek elmentőjének, mert rendszerint igen hülye pofát vág a csaj a képeken. :D

A videót nem tudom megnézni, pedig megnézném... két, majdnem egyperces részlet. Nyammm... Elvégre már nincsenek spoilerek, már mindent lehet. :wink:

A DVD-vel pedig megvárom a magyar kiadást. Hacsak nem vesz magának egyet a haverom Angliából. Ebben az esetben azért rá tudna venni, hogy megnézzem vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már alig bírok magammal, hogy a kezembe vehessem a kiadványt. Legfőképp a film érdekel, tehát a rossz szájíz kizárt. Egyébként is, én még egyetlen SW DVD-ben sem csalódtam.

 

Jöjjön már december 1!!!!! :63: :63: :63: :63: :63: :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már alig bírok magammal, hogy a kezembe vehessem a kiadványt. Legfőképp a film érdekel, tehát a rossz szájíz kizárt. Egyébként is, én még egyetlen SW DVD-ben sem csalódtam.

 

Jöjjön már december 1!!!!! :63:  :63:  :63:  :63:  :63:  :63:

 

Egyetértek!!!

 

Skacok, fanok!

 

Ha már 3és fél évet tudtunk várni akkor az az egy hó nem sok....Ki fogjuk bírni!!!Mert az erő nagy és ezt akarta....Az erő akarata...És ez szent nekünk!

 

:D)

 

Na szóval, nov.1jén bizti, vagy okt 31.én kint lesz a rip vagy a dvd teljesen...:)extrákat már akkor megnezhetunk, de ezt dontse el mindenki sajat maga, h megnezi e a kimaradt jeleneteket e vagy nem...

 

:D

:D

 

Ahogy magamat ismerem...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Úgy tünik egyedül fogsz filmet rendelni külföldről  :wink:

 

Úgytűnik :D

 

De majd ne sírjatok nekem amikor én nézem, és ti csak csorgatjátok a nyálatokat :D

Majd küldök képeket ahogy sört iszok és popcornt eszek a fotelban, és nézem a filmet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De majd ne sírjatok nekem amikor én nézem, és ti csak csorgatjátok a nyálatokat :D  

Majd küldök képeket ahogy sört iszok és popcornt eszek a fotelban, és nézem a filmet. :D

Te, ha működne én már most tudnék olyan képet küldeni, amin sört iszom, popkornt eszem és az ep3-at nézem (csak kár, hogy a popcorn nem szeretem, sört meg semmi pénért nem innék filmnézés közben).

 

A képek nekem is újak voltak, kettőt kivéve. Egyet találtam, ahol nem érzem gagyinak a képet :D (ezt nem hagyhattam ki Ody :wink: )

 

az Ep1-ben a Szenátus jeleneténél amikor a szenátorok, felállnak és kiabálnak a dagi twilek szenátornak a társai emberek voltak, a DVD-re kilettek cserélve twilekekre, egyébként Amy Allen itt tűnt fel először twilekként. Innen egyenes út vezetett neki hálistennek az egyik személyes nagy kedvencemhez Aayla Securához.

Akkor tényleg igaz. Múltkor a tv-ben tűnt fel, hogy nem twi'lekek vannak ott, de azt hittem, csak elnéztem, és meg aartam nézni a kazin. Hát azóta is nézem. De akkor tényleg változott. És Amy Allen... hm... azért jó, hogy politikusból Jedi lett, sokat nyertünk vele :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind3 Within a Minute videóhoz van közvetlen linkem is (mostmár) de azt nem tom, hogy kell, hogy itt a fórumon legyen közvetlen elérése. 3 baromi hosszú linket meg nem szeretnék beilleszteni, nem lenne túl esztétikus. Ha valakinek kellene szóljon (vagy inkább segítsen :D ), és megoldjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem tudja megnézni az oldalon a kérdéses videókat az valszeg azért van, mert nincsenek neki telepitve az AOL videók lejátszásához szükséges programok. Elöszőr nekem se játszotta le, ám aztán felraktam amit kell (az oldal fel is kinálja) és már ment is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem tudja megnézni az oldalon a kérdéses videókat az valszeg azért van, mert nincsenek neki telepitve az AOL videók lejátszásához szükséges programok. Elöszőr nekem se játszotta le, ám aztán felraktam amit kell (az oldal fel is kinálja) és már ment is  :D

 

Igen-igen. És amihez közvetlen linkem van az már sokkal jobb minőségű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.