Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Bommar:

Igen, lemondtam róla mert legújabb értesüléseim szerint a nagyobb áruházakban(pl Tesco, Auchan) lehet majd kapni a külföldi kiadást Nov1-től.

 

Mármint itthon? Ez teljesen ki van zárva.

 

Aha.Tudom hogy ki van zárva, mert a teljes jog az intercom-nál van, néhány boltban kifogják adni az biztos.Legalább is a kisebbekben 100%.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha.Tudom hogy ki van zárva, mert a teljes jog az intercom-nál van, néhány boltban kifogják adni az biztos.Legalább is a kisebbekben 100%.

 

Az előbb még nagy áruházakat írtál. ;) Szerintem a kis boltokban se lesz, de ez csak megérzés... Ki venné meg felirat és szinkron nélkül? Rajtad kívül nem sokan. :P Nem érné meg nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha.Tudom hogy ki van zárva, mert a teljes jog az intercom-nál van, néhány boltban kifogják adni az biztos.Legalább is a kisebbekben 100%.

 

Az előbb még nagy áruházakat írtál. ;) Szerintem a kis boltokban se lesz, de ez csak megérzés... Ki venné meg felirat és szinkron nélkül? Rajtad kívül nem sokan. :P Nem érné meg nekik.

 

Akik meg igen, azok megrendelik külföldről... szerintem is ki van csukva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik meg igen, azok megrendelik külföldről... szerintem is ki van csukva.

 

Hát ja. Szerintem Obi, ha nem tudsz várni, rendeld meg külföldről, mert itthon nem fogod megkapni Nov. elsején.

 

akit érdeklik a Star wars ep3 kimaratt jelenetei azok megnézhetik rendes avi vagy Mpg formátumban a starwars.galaxis.hu oldalon a médiában ha valaki regisztrál.

aLink:http://galaxis.starwars.hu

 

Ui:Az edigi részek kivágott jeleneti is illetve werkek ,spotok,reklámok,és az ep3 vicces videója mejben Yoda Hip-hopra rázza as is letölthetö! ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik meg igen, azok megrendelik külföldről... szerintem is ki van csukva.

 

Hát ja. Szerintem Obi, ha nem tudsz várni, rendeld meg külföldről, mert itthon nem fogod megkapni Nov. elsején.

 

Hogy ha látom valahol megveszem.De ha nem lesz kibírom. ;)

Addigis töltöm az extra lemezt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi derb, de korábban már itt is volt link a kivágott jelenetekhez. Biztos akkor nem jártál erre. ;)

 

Az összeshez?Én csak a Yoda táncára emlékszem a többi az kép de ezek videók.

Igen az összeshez.

 

ó akkor sorry.Aszt hittem nem tudtok róla.

Egyépként megmozdult bennem a kis ördög.Szünetven és a kimaratt jelenetekből fogok klippetvágni. :twisted: :P:D :-))

 

De most megyek mert közös a gép a családdal és apám már jönne "dolgozni"! :-))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszitek el. A tv csatornák már játszák a dvd reklámját.Amit a sw.com-ról a Hs fizetők letölthettek.

A Sat1 és a Pro7 már adja.Németül de ugyan az.

 

Bocs egy kis helyesbítés.Nem Sat1 hanem VOX csatorna de a Pro7 az stimmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma rohadt jó napom van. Megnéztem a Jedit, ezzel újra végignyomtam mind a 6 részt, nemsokára kipróbálhatom a Battlefront 2-t... csak egy példa, hogy a Sithek (még) távoli megjelenésétől azért van valami ebben az országban is (a sz*ron kívül :roll:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább ezért nem is olvasom el őket. Szépen kirekesztem a gondolatot a fejemből, és a hátralévő időt inkább más SW-s dologgal töltöm (mint anno a mozibemutató előtt), így ki fogom bírni ezt az egy hónapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam az sw.hu-n a kivágott jelenetekről, meg a megváltoztatott jelenetekről.Némelyik jobb mint az eredeti.

Az viszont durva, hogy 20 perces űrcsatából csak 5 percet hagytak benne.

 

Az a húsz perc kicsit sok lett volna. :roll: Egyébként az EPVI-os űrcsata sem hosszabb öt percnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam az sw.hu-n a kivágott jelenetekről, meg a megváltoztatott jelenetekről.Némelyik jobb mint az eredeti.

Az viszont durva, hogy 20 perces űrcsatából csak 5 percet hagytak benne.

 

Az a húsz perc kicsit sok lett volna. :) Egyébként az EPVI-os űrcsata sem hosszabb öt percnél.

 

Nem mondod?Nekem legalább fél órának tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam az sw.hu-n a kivágott jelenetekről, meg a megváltoztatott jelenetekről.Némelyik jobb mint az eredeti.

Az viszont durva, hogy 20 perces űrcsatából csak 5 percet hagytak benne.

 

Az a húsz perc kicsit sok lett volna. :) Egyébként az EPVI-os űrcsata sem hosszabb öt percnél.

 

Nem mondod?Nekem legalább fél órának tűnik.

 

Szerintem mindenkinek többnek tűnik, de csak azért, mert nincs megszakítva, ellentétben a többi űrcsatával, kiv. persze az ep4 űrcsatája, ahol egy szálon futnak az események, s nem úgy mint ep1, vagy ep6 ahol 3 vagy akár 4 "fronton" is egyszerre peregnek a történések, és az ürcsata "csak" egy ezek közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Helósztok!

 

Elképesztően szégyenlem magam.

 

Annyira összecsaptak a fejem felett a hullámok, és egyszerűen nem tudtam tenni ellene semmit, és... nem voltam itt már több mint egy hónapja, és ez bánt! Csak annyit szeretnék ebből kihozni, hogy mostantól itt vagyok, és nem tudom, be tudom-e pótolni a dolgokat, de megpróbálom.

És sajnálom, fiúk-lányok!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindenkinek többnek tűnik, de csak azért, mert nincs megszakítva, ellentétben a többi űrcsatával, kiv. persze az ep4 űrcsatája, ahol egy szálon futnak az események, s nem úgy mint ep1, vagy ep6 ahol 3 vagy akár 4 "fronton" is egyszerre peregnek a történések, és az ürcsata "csak" egy ezek közül.

 

Az EP6-os csatát reklamálta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Helósztok!

 

Elképesztően szégyenlem magam.  

 

Annyira összecsaptak a fejem felett a hullámok, és egyszerűen nem tudtam tenni ellene semmit, és... nem voltam itt már több mint egy hónapja, és ez bánt! Csak annyit szeretnék ebből kihozni, hogy mostantól itt vagyok, és nem tudom, be tudom-e pótolni a dolgokat, de megpróbálom.

És sajnálom, fiúk-lányok!

 

Donát.

 

Jó hogy visszatértél, sokmindent kell pótolnod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.