Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az extra lemez nagyrészét megnéztem! Kíváló, és kellően felcsigázott a filmre! Azt majd csak este nézem meg a havernál! Már nagyon várom! A több mint egy órás werket is későbbre hagytam. Egyébként igazán magaszínvonalú, remek kiadvány, méltó társa a testvéreinek. A képről és a hangról egyenlőre nem tudok nyilatkozni, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz mibe belekötni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem a Lucas DVD-kre jellemző, hiszen nagyon sok más filmnél se lehet változtatni. És a DTS-re való film közbeni átváltás a dekodolónak nem tesz jót... igaz ezen a filmen nincs DTS :)

 

Csakhogy egy kicsit kötekedjek.Nem azt mondtam,hogy Lucas dvd-re jellemző,hanem azt,hogy Star Wars dvd-re jellemző.Egyébbként tíz sőt inkább húsz film közöl talán egy amire ez igaz.De tegyük fel,hogy árt neki a hangváltás,akkor a felirat?Azt se lehet váltani!Egyébként higgyél nekem.Nem árt a rendszernek. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy egy kicsit kötekedjek.Nem azt mondtam,hogy Lucas dvd-re jellemző,hanem azt,hogy Star Wars dvd-re jellemző.Egyébbként tíz sőt inkább húsz film közöl talán egy amire ez igaz.De tegyük fel,hogy árt neki a hangváltás,akkor a felirat?Azt se lehet váltani!Egyébként higgyél nekem.Nem árt a rendszernek. :wink:

 

Az arány ennél jóval magasabb, hidd el. A felirat váltás nem árt a rendszernek, de ezt egy szóval se mondtam. Az pedig, hogy a DTS hangváltás árt a dekodernek az elfogadott tény. Ugyhogy ezen kár is vitázni :wink: Egyébként is elég OFF; mivel ezen a lemezen nincs DTS, igy tényleg nyugodtan engedhetnék a váltást :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsiradék! Gondoltam, adok egy esélyt a Tesconak és náluk fogom megvenni a filmet... Hát ez nagyon nagy hiba volt a részemről! Bementem az üzletbe, a polcokon semmi nyoma a kiadványnak, úgyhogy elmentem érdeklődni mindenféle alkalmazottakhoz! Hogy ezek micsoda mérhetetlenül bunkó emberek, istenem!!! Le se írom a párbeszédeket, de valami borzasztó helyzet uralkodik itt Esztergomban kultúra terén...Na mind1, ma este még visszanézek, nagyon remélem hogy DVD-vel térek haza!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsiradék! Gondoltam, adok egy esélyt a Tesconak és náluk fogom megvenni a filmet... Hát ez nagyon nagy hiba volt a részemről! Bementem az üzletbe, a polcokon semmi nyoma a kiadványnak, úgyhogy elmentem érdeklődni mindenféle alkalmazottakhoz! Hogy ezek micsoda mérhetetlenül bunkó emberek, istenem!!! Le se írom a párbeszédeket, de valami borzasztó helyzet uralkodik itt Esztergomban kultúra terén...Na mind1, ma este még visszanézek, nagyon remélem hogy DVD-vel térek haza!!!

 

Ajjajj, én Egerben terveztem hasonlót... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Teszkó" egy hatalmas gané! Mehettem volna oda is dolgozni, de inkább koplalok.

 

Belenéztem a filmbe, és olyan képe van....hááááát ennyire döbbenetest még nem láttam! Meg nem mondaná az ember, hogy ez egy kreált világ! Remekül belesimulnak az élőszereplők is, egyszerűen tökéletes! Az egyik legjobb képminőségű DVD amit valaha láttam. Sokan megelékszenek azzal, hogy jó a kép, mert Lucas, meg igények....stb. Na de kérem ez nem jó kép, hanem tökéletes! Éljen a digitális mozi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy-két ilyen élménybeszámoló és felszállok az első buszra és meg sem állok az első DVD boltig  :)

 

Hidd el Bomarr, megérné. :) A Mustafari küzdelem fantasztikusan néz ki, nem beszélve az űrcsatáról. :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan, megnéztem: szutyok. Ez a véleményem. A kép szemcsés, a hang zizeg, a térhatás csapnivaló... mélységesen csalódtam (remélem Bomarr, ezzel sikerült kicsit lelohasztanom téged :))

 

:)

 

Akár sikerülhetett is volna, de az aláirásod elbizonytalanitott :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megvan!

Egy kicsit pombolta a hangulatomat, hogy a házimozim valamilyen oknál fogva nem hajlandó lejátszani SW DVD-ket. Mikor utoljára néztem, akkor semmi gond nem volt. Ma hazajövök berakom nincs lemez?!

Eddig ilyet, csak írott dvd-knél csinált, da többszöri betétel után beolvasta. Csodák csodája minden mást lemezt lejátszik. A kukori és kotkoda mokép dvdtól, A Bukásig(best hollywood). Azóta se veszi be az swket? Csináltam egy software frissítést,de nem használt, tanácstalan vagyok. Akinek ötlete vagy ilyesmi tapasztalata van az privizzen rám.

 

De van más lejátszó is. Micsoda kép micsoda micsoda.

Először is. Nekem megérte ez az egy hónap! A szinkron keverése csodálatos! Mintha újra szinkronizálták volna. Moziban van, hogy nem volt tökéletes a szájmozgás, most tökéletes minden. Ennyivel tartozom az általam is sokat szídott Intercomnak. Köszönöm Intercom! Az orosz nagyon érdekes, szerintem az sem lett rossz, vagyis néhány hang hasonlít az eredetire, pechükre Anakin és Obi cseppet sem. Megértem a Fox-ot vagy az LFL-t, hogy miért ez a két szinkron kapott 5.1-et.

Kép fantasztikus, színek gyönyörűek, mintha mindent újraszíneztek volna. Képre annyira nem találok szavakat, hogy szerintem teljesen olyan, mint az élőkép. Sőt még annál is élesebb. :)

Annyira éles, hogy kiszúrja a szemed. Szerintem ilyen felbontás már nem is létezik, ez már valóság. Hol van már az ep1 vagy ep2 képminősége, szegényekre elférne egy szeműveg, vagy egy alapos felújítás :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bele bele tekergettem kb fél órát, és ŰBER KIRÁLY!!!A kép minősége kiváló, a menü 100%os!A szinkronnal még nem volt merszem megnézni, de minnyá :o

 

Lokatelli:

Énis egymás mellé tettem a hat dobozt, és szomorúan tapasztalom hogy megint elüt a többi rész gerincétől.Nah mindegy, legalább csak a hátoldalon van egy korhatár nélküli karika :):D

 

Jah, és Bomarr:NAGYON ROSSZUL SIKERÜLT A DVD, meg se vedd! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egymás mellé raktam mindegyik részt. Egyrészt nagyon szépek, hiszen komplett a SAGA, remek borító mind, jó koncepcióval összeállítva.

Másrészt ocsmányak. Hogy lehet így elsz*rni a borítókat? Most nem a képre gondolok, hanem az elméretezett betűkre, az elcsúszott gerincekre, az ep4-5-6-on virító sárga karikákra. Ezek a magyar fogások borzalmassá teszik az összképet :x

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a pozitívum. Szegény Bomarr. :)

 

Ráteszek egy lapáttal! A kép durva jó, annyira, hogy ilyen szépet én még nem láttam.

Holnap nézem meg itthon, de már projektoros TV-n is isten-császár volt! FANTASZTIKUS ÉLMÉNY!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.