Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Már nincs sok hátra. Utána pedig várhatjuk a D23-at, ahol (remélhetőleg) bejelentik a sorozat következő évadát... amire várhatunk 2027-ig

 

Nos, mivel eddig úgy néz ki, idén nem nagyon kezdenek neki a New Jedi Order-nek, lehet felszabadul a 2026 tele, és akkor mondjuk érkezhetne egy esetleges második évad akkor :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy látom a helyzetet, hogy most a Mandó filmre gyúrnak rá (aminek forgatásának kezdetét be is jelenthetik 1 hónap múlva) és emellett még ott van az Ahsoka 2. évada, aminek az írása jelenleg is zajlik.

 

Szerintem ezek 2026-ra jönnek ki (pláne, ha lineárisan egymás után következnek), szóval én az Acolyte-ot csak nagyon optimistán tudom elképzelni 26 telére. Persze örülnék neki, de kérdés, hogy a Leslye által mondott szünete meddig tart majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eltudom. Amúgy nem lesz egyedül, mert a Skeleton Crew a hírek szerint karácsony körül jöhet (hasonlóan a Percy Jacksonhoz), tehát az év elején lesz egy kis SW adag. Az Andort meg berakhatják a nyári szezonra.

 

Jövőre meg ugye gondolom jön egy új animációs sorozat is, azt én eltudom képzelni, hogy berakják az őszi idényre. Jó kis levezetése lehetne az évnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No akkor jön az újabb animációs sorozat, hála égnek. :) 

Igen, ez szinte a megerősítése, hogy jön. Örülök neki. :)

 

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Remélem új érában játszódik majd

Én nagyon reménykedek benne, hogy új érában leszünk, de úgy érzem, hogy maradnak az ismerős elemeknél és egy újabb Sötét Idők sorozat jön. Ventress visszahozása nekem ezt sugallja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a THR sorozattal az a baj (már ha nem kisgyerek műsort akarnak), hogy az éra fő történései, amik keretbe foglalják a korszakot könyvekben, képregényekben van elmesélve, amik ismerete nélkül a sorozat lejöhet, úgy, hogy csak lóg a levegőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, azért ennek nem feltétlenül kell így lennie. Bár nem sokat tudunk az Eclipsenek a történetéről, de az előzetesből az lejön, hogy egyáltalán nem fog kapcsolódni a könyves, képregényes történetek vonalához. Simán lehet készíteni egy sorozatot például egy pathfinder csapatnak a küldetéseiről a második fázis környékén, vagy egy olyan antológia sorozatot ami különböző jedikről szól ebben a korszakban, három-négy részes történetekkel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Videojáték más kategória, azzal amúgy is egy szűkebb rajongói kör fog játszani aki képben van, illetve akik szeretnek játszani, de nekik meg a játékmenet adhatja el a játékot a sztori másodlagos, nekik nincs szükség háttérsztorira.

Képzeld el a Bach Batchot, hogy nincs se PT se TCW. 

 

7 perccel korábban, Iqvi írta:

egy pathfinder csapatnak a küldetéseiről a második fázis környékén,

 Erről egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert még nem olvastam, de ha az elsőhöz hasonlóan épül fel akkor szerintem kapufa.

 

Az antológia sorozat működhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó, ha így van. Mert az első fázissal kapcsolatban jártam úgy, hogy egy időben olvastam az első fázis képregényeit aztán abba hagytam, idő meg egyéb dolgok miatt, nekiálltam olvasni a könyveket, és találkoztam olyan dolgokkal, utalásokkal amik anno olvastam képregényben, meg olyanokkal is amiket nem és elég frusztráló volt, úgy is hogy a korszak magja le van írva könyvekben. És ha pont a mag sztorival nincs tisztában az ember akkor ez még rosszabb lehet.

 

Például egy elég fontos és komoly ellenfélként tűnnek fel a drengirek az egyik könyvben, aztán ha az ember csak a könyveket olvassa akkor csak arról értesül, hogy puff már le is győzték őket.

Meg ott vannak azok a lények

Spoiler

amik porrá változtatják a Jediket, most nem tudom, hogy valami képregényben ki vannak-e bontva mik ezek, vagy a 3. fázisban lesz, de jelenleg nem  sok fingom van róluk mik is lehetnek, :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a drengirek valóban csak feltűnnek, aztán a következő pillanatban már le is szedték őket, viszont szerintem a velük való harcot be lehetne mutatni egy animációs sorozatban, néhány alapinformációt megosztanának a közönséggel és utána mehet a csihi-puhi. :D

 

A másikról: azok a lények a 2. fázisban kivannak fejtve. :)

 

A THR animációs sorozat lehetőségéről: én úgy vagyok vele, hogy az éra hatalmas, a kezdetét nem tudjuk csak a végét (YE 132), de már ez is hatalmas játszótér lehet. A nihil konfliktus úgy néz ki, hogy egy szűk 5 éves intervallumot fog lefoglalni az érából, míg a 2. fázis mindössze pár hónap leforgása alatt megy végbe. A Nyitott Kéz Útja és a Nihil között 150 év telik el, ide belehet tenni néhány igen érdekes történetet, de akár a nihil konfliktus utáni időszakot is elővehetik, ami az Acolyte miatt akár még jobb megoldás is lenne.

Amúgy a nihil konfliktus idején is játszódhatna, megismernénk egy új jedi párost, akik belekeverednek a nihilek/drengirek elleni harcba. Mivel animációs projektről beszélünk, látható, hogy amióta a Disney felvásárolta a Lucasfilmet, az animációs projektek mindig saját karakterekkel operálnak és a saját történeteiket mesélik el (Rebels, Resistance, BB - ezért is szoktam fogni a fejem akkor, amikor néhányan a neten olyan sorozatot szeretnének, amiben Luke akadémiája van a fókuszban vagy a TCW-hez hasonló sorozatot akarnak az eredeti trilógiához a trióval a főszerepben. Az animációs sorozatok már rég nem a Lucasi utat követik...). Úgyhogy én itt se gondolnék másra. Ha ebbe csöppenünk bele, akkor kaphatunk egy sajátos történetet az éra egy "ismerősnek" tűnő szegletében.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 minutes ago, Bence1997 said:

Igen, a drengirek valóban csak feltűnnek, aztán a következő pillanatban már le is szedték őket, viszont szerintem a velük való harcot be lehetne mutatni egy animációs sorozatban, néhány alapinformációt megosztanának a közönséggel és utána mehet a csihi-puhi. :D

Ebben látok rációt én is, most, hogy említed. 

 

9 minutes ago, Bence1997 said:

TCW-hez hasonló sorozatot akarnak az eredeti trilógiához a trióval a főszerepben.

Fú, ez a legborzalmasabb ötelt amit a fanok ki tudnak találni. Borzasztóan le van már fedve az eredeti trilógia korszaka, a filmek közötti idő, meg a lázadás előzményei is ismertek. Én személy szerint alig várom, hogy végleg elszakadjunk innen. Még egy Han Solo képregényt tudok elképzelni, vagy könyvet, ami elmeséli a Sana Starrossal való esküvős melót aztán ennyi. Nem is értem, hogy a Sana képregény miért nem ezzel foglalkozott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem a THR sorozattal az a baj (már ha nem kisgyerek műsort akarnak), hogy az éra fő történései, amik keretbe foglalják a korszakot könyvekben, képregényekben van elmesélve, amik ismerete nélkül a sorozat lejöhet, úgy, hogy csak lóg a levegőben.

Az Acolyte sem lóg a levegőben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nyitott Kéz Útja és a Nihil között 150 év telik el, ide belehet tenni néhány igen érdekes történetet, de akár a nihil konfliktus utáni időszakot is elővehetik, ami az Acolyte miatt akár még jobb megoldás is lenne.

 

Ez működhet valóban.

 

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Amúgy a nihil konfliktus idején is játszódhatna

 

Szerintem ezt nem tudnák kivitelezni, úgy hogy ne érződjön, hogy ez csak egy mellék vonal és az aktuális fő történések máshol folynak, akkor a nem olvasó közönségben meg felmerülhet, hogy miért nem azt látják.

 

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az Acolyte sem lóg a levegőben

 

De nem is történik más a galaxist meghatározó, formáló esemény a cselekmény alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

azzal amúgy is egy szűkebb rajongói kör fog játszani aki képben van, akik szeretnek játszani, de nekik meg a játékmenet adhatja el a játékot a sztori másodlagos, nekik nincs szükség háttérsztorira.

Ezzel baromira nem értek egyet. Rajongó vagyok, de messze nem vagyok képben, ugyanakkor szeretek játszani, de nálam a sztori és a karakterek az elsődlegesek, a játékmenet másodlagos, és k*rvára szükségem van a háttérsztorira. És nem én vagyok az egyetlen ilyen gamer széles e világon, szóval ez az általánosítás elég téves elképzelés.

Persze abban igazad van, hogy egy játék más, mint egy tévésorozat, de nem azért, mert a játékosoknak másodlagos a sztori vagy nincs szükségük háttérsztorira, hanem azért, mert egy videojátékba ezt sokkal könnyebb betenni. A hátteret simán el lehet mesélni gyűjthető dolgokkal. A Star Wars: Eclipse-t is készítő Quantic Dream előző játéka, a Detroit: Become Human például a játék közben a különböző helyeken megtekinthető híradók és begyűjthető újságok segítségével egy olyan globális háttérsztorit vázolt fel, amiből kiderült, hogy a játékosok által irányított karakterek személyes problémáin túl a harmadik világháború épp készül kitörni.

Ezt nyilván nem lehet egy tévémsorozatba betenni, ugyanakkor ott is lehet hasonló dolgokkal operálni. Párbeszédekben, de akár HoloNet híradón át is át lehet dobni lényeges infókat. A TCW-t is simán meg lehet nézni úgy, hogy gőzöd sincs a PT-ről, mert gyorsan tisztázza, mi a klón háborúk, kik a jók, kik a rosszak. És mindezt lényegében egy 50 másodperces narrációs felvezetővel teszi meg.

 

6 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Képzeld el a Bach Batchot, hogy nincs se PT se TCW. 

A mit? Bach Batch? Ez egy új zene vagy mi? :P 

 

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

De nem is történik más a galaxist meghatározó, formáló esemény a cselekmény alatt.

De épp ez az, hogy van kábé 100 év a The Acolyte és a könyvek között, ami egy nagy lyuk. Oda tíz sorozatnyi HR élőszereplős és animációs széria beférne anélkül, hogy bármit is komolyan meg kéne érteni hozzá. Egy fél HR könyvet olvastam eddig, meg még felszedtem annyit, amennyi a Jedi: Survivorben van. Mégis tökéletesen értem a The Acolyteot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hmmm. Tud valamit?

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem az Acolyte-ra célzott?

Na, a hír, amit közölt a következő: Shawn Levy Star Wars filmjét Jonathan Tropper fogja írni. Ő már egyszer dolgozott a rendezővel, méghozzá a Netflixes The Adam Project című filmen.

 

Igen, ez az a film, ami hivatalosan még be sincs jelentve... igen, jól olvastátok... Nem, nem tréfa, ezt közölte Jeff. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült a jövő hónapban megrendezésre kerülő D23 menetrendje. A Lucasfilm leginkább csak a StageCraft technológiát viszi el az eseményre, hogy a résztvevők átéljék a Volumeot.

 

Viszont pénteken, ottani idő szerint este 7-kor (ami nekünk augusztus 10 lesz, szombat hajnali 4 óra :P) lesz a Disney Entertainment Showcase, amely panelen majd a stúdiók a közelgő projektjeikről (legyen szó film, sorozat vagy színpadi előadás) beszélnek majd. Gondolom ott lesznek a Lucasfilmtől is, hogy picit tisztázzák az Acolyte után érkező projekteket.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.